ייעוץ מחברי הפורום לגבי לימודי מדעי המחשב - עמוד 7 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ מחברי הפורום לגבי לימודי מדעי המחשב

יניב51

Recommended Posts

לאחי הגדול יש תואר בפיזיקה. אין שום בעיה למצוא עבודה בהיי-טק. אני הייתי בטכניון ב 96 אבל באותו תקופה התחלתי ללמוד פיזיקה ואני זוכר שהיו תוכניות מסודרות להשלמה לתואר מהנדס במגוון תחומים. ההשלמה הצריכה רק שנה אחר. ואם אני זוכר נכון, ההשלמה הארוכה ביותר היתה לחשמל והיא היתה שנה + סמסטר קיץ. לא יודע כמה דברים השתנו אבל אפשר לבדוק. http://phys.technion.ac.il/he/studies/undergraduate-students/study-tracks . יש פה תוכנית שמראה שהקצב הוא (בערך) 40 נקודות לשנה ותואר נוסף (לא משולב) במדעי המחשב הוא 159 נקודות. זה אומר שעם תכנון נכון של הקדמים והקורסים כנראה תוכל ב 4 שנים להוציא 2 תארים. יש לי חבר שעשה את זה עם מתימטיקה. אני רואה שזה לא מוצע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
דיברתם פה הרבה על מכינות ואניברסיטאות ועל היתרונות השונים.

איפה אתם ממקמים את אריאל?

אף אחד לא יודע. כולם שופטים לפי ניסיון ובגלל שהיא חדשה אין ניסיון. לא ברור מה ההבדלים, אם יהיו מזמנה כמכללה. באופן אישי אני מכיר רק 2 בוגרים שעבדתי איתם והם היו רציניים. אבל לפי מדגם של 2 אי אפשר לקבוע כלום. אני יודע שיש פה אנשים שמראיינים אז אולי הם יכולים לשפוך אור על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרתי הרבה סטונדטים מאריאל וכולם היו מטומטמים. מצד שני, אני מכיר הרבה יותר מטומטמים מהאוניברסייטה שלי...

ברמה הלימודית אין הבדל ממשי מהתקופה שלה כמכללה ואם אני מבין נכון, בממוצע, רמת המרצים פחות טובה משאר האוניברסיטאות.

האם זה אמור לשנות לך? לאו דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...