מדריך: הכן כרטיסך לקיץ (לבעלי AMD) - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך: הכן כרטיסך לקיץ (לבעלי AMD)

idanmal

Recommended Posts

רק שאלה עידן, אתה אומר שאני לא אמור לדאוג מנזק עתידי מכיוון שהמהירות לא תיהיה על 100% תמיד, אבל הטמפ' אצלי מגיע ל 60 + והוא נשאר תמיד על 100 % יש לך מושג מה לעשות במצב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרשמתי ההגדרה אצלי היא עד 60 מעלות, אם אצלך הכרטיס מגיע מעבר ל-60 מעלות אז תגדיר גרף שיהיה בין 40-70 מעלות מקסימום, כל אחד וההגדרה שלו..

אם אראה שהכרטיסים שלי עוברים את ה60 מעלות אעלה את הגרף כך שרק ב-65 או ב70 מעלות המאוורר יהיה על 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עם hd7950 כאמור, תחת בנץ כדוגמתו של unigine valey, לא עובר 69-70 מעלות, כאשר הפרופיל במצב אוטומטי דיפולטי.

לא יודע כמה זה באחוזים, אך שומעים את המאווררים יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, תודה לך :goodposting:

אני משתמש בתוכנה של , ועשיתי בהתחלה את הגרף שהמלצת, אבל הבעיה היא שהכרטיס שלי כל הזמן באיזור ה55-60 מעלות. זה בעיקר נובע כי המזגן אצלי מקולקל, המארז לא נקי (אני בדיוק בשלבים למצוא דקה פנויה כלשהי לנקות אותו, יש לי אוטוטו תקופת מבחנים..) ובחדר שוררת טמפרטורה של 30 מעלות.

אז בגלל שהוא כל הזמן באיזור ה55-60 המאוורר נשאר על 100%, ואומנם אני לקוי שמיעה ולא מבחין ברעש של המאוורר, אבל הידיעה שהוא רץ 100% מחרפנת אותי.

אז עשיתי דיאגרמה משלי, שיניתי קצת את המהירויות והטמפ' ועכשיו הכרטיס אומנם עדיין ב55 מעלות, אבל הוא נשאר באיזור הזה בלי לטפס ככה שאני בסדר עם זה.

ניסיתי לנקות את הכרטיס ובזמן הזה גיליתי שאחד משני המאווררים שמוציא אוויר מהמארז מת, אז עד שאנקה את המארז הכרטיס יצטרך להסתפק ב55 מעלות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל תודה..

רשמתי במדריך ואני חוזר על זה שוב, כל אחד וההגדרה שלו, זה תלוי בטמפ׳ החדר, תלוי בסירקולציה במארז, תלוי בטווח הטמפ׳ עבודה של הכרטיס, תלוי בתקופה בשנה ועוד..

אני השבוע שיניתי את הגרף אצלי והעלתי את הרף, 100% מאוורר ב70 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

עידן , קודם כל באמת תודה לך!

פוסט מאוד יעיל

יש לי שאלה בנוגע לאפטרברנר

למה אין לי אפשרות להעלות את המאווררים מעבר ל74%?

יש לי קו צהוב כזה מקווקו בין ה 30% ל - 74%

ועוד שאלה, במאמץ של BF4 על 60 fps , כמה מעלות אמורות להיות לכרטיס מסך מקסימום וזה עוד בגדר הסביר?

תודה מראש

עריכה: מצטער , לא ראיתי שהפוסט ישן :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה כמה FPS אתה מקבל.

יכול להיות שבכרטיס X תקבל 30 FPS והכרטיס יעמוד על 80 מעלות.

ובכרטיס אחר תקבל 60FPS והכרטיס יעמוד על 60 מעלות.

טמפרטורה במאמץ לכרטיס מסך צריכה להיות בסביבת ה65-75 מעלות.

כמובן שיש המון גורמים שיכולים להשפיע על הטמפרטורה של הכרטיס, בלי שום קשר למהירות המאווררים.

חשוב שתוכן המארז יהיה נקי מאבק, כמו כן גם סירקולצייה נכונה של אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...