תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

שלום לכם גולשי האתר.

אנחנו נמצאים ימים ספורים לפני תערוכת Computex 2013 והשקת תושבת LGA1150 יחד עם ערכת השבבים Z87 וסדרת מעבדי של .

פתחתי את הדיון הזה כדי שבו תוכלו לדיון ולהתעסק במרוכז בכל הנוגע לתושבת, ערכות השבבים וסדרת המעבדים.

נכון להיום הותר הפרסום על לוחות האם ואני כבר יכול לספר לכם שאני, אנחנו, מכינים לכם מספר רב של ביקורות בטווח זמן קצר בנוגע לתושבת, למעבדים, ללוחות האם המעולים שלה. אם יש שאלות ספציפית על לוחות אם מסויימים (אם יש לי את הדגמים המסויימים) אשמח לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות שלא טרחת, אני אפרט. אלו שני לוחות אם מבית אסוס מהסדרה החדשה, האחד הוא אח חדש למשפחת ROG בשם HERO והשניה הוא לוח הדגל, שמכונה MVIE.

הירו לוקח גישה קצת יותר פשוטה, הוא נותן ROG גם לאלו שרוצים ROG ואין להם 1400 שקלים להוציא על לוח אם. אמנם, מערכת אספקת הכח שלו למעבד מעט יותר מוגבלת וכך חלקים אחרים כמו כרטיס הקול, כמות הממשקים ע"ג הלוח ותוספות לאוברקלוקינג

בהמשך השנה אתם תזכו לראות את -Maximus VI מככב בשלל ביקורות האתר בתור מצע בחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קונה את מה שאתה אומר, גיל. כוסאומו, כל שנתיים תושבת זה מוגזם. תושבות 775 ו-478 החזיקו יפה את השנים הספורות שלהן, אין סיבה שתושבת 1155 לא תחזיק עוד שנתיים. בשאר הקפיצות היה הבדל מהותי במספר בפינים, משהו שלפחות מרגיע את ההיגיון הבריא. יכולת להסיק שיש שינוי רציני של הארכיטקטורה, שמחייב החלפת תושבת.

אבל זה מוגזם, ועוד פעמיים ברצף! מילא פעם בכמה זמן יש תושבת שמתה מהר, אבל ראבק, זה כבר סתם חזירי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? הדיון על זה על האם לאהוב או לשנוא את על החלפת התושבות בקצב גבוה לעומת 775 שלה?

די אנשים... די.

Music, זמינות בעולם צפויה להיות כבר במהלך חודש יוני, זמינות בארץ אני מאמין כבר בתחילת יולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...