תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי - עמוד 12 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושבת LGA1150 וסדרת מעבדי Haswell - הדיון הראשי

djelectric

Recommended Posts

תושבת 1156 הייתה התושבת הכי קצרה של - היא חיה בערך שנה. מעבדי הI3 לתושבת הזאת הושקו בערך חצי שנה אחרי שהתושבת הושקה כך שרק חצי שנה הייתה למי שקנה I3 1156

בכל אופן, המעבד הגראפי של I3 דור ראשון כל כך חלש שזה ממש ממש לא משנה כן דריבר או לא דריבר. כמו סדרת הX1900 של .

ולעניין ההאסוול - כנראה שמעבדים מבאצ'ים חדשים עושים תדרים יפים מאוד.

ישלי כרגע 4770K שעושה 4.5 במתח של 1.2 יציב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציתי להתעדכן בנושא ה-LGA1150 ומעבדי haswell

אז מן הסתם נכנסתי לשרשור הנעוץ הזה וכאשר סיימתי לקרוא את הדף האחרון לא יכולתי שלא לשאול את עצמי:

1. למה אין בשרשור זה מידע לגבי הנושא של כותרת השרשור.

2. למה זה נהיה שרשור נעוץ או למה צריך לנעוץ כזה תוכן חסר תחלית.

3. מה נסגר? והאמת שעלו כמה נקודות מענינות לגבי תאימות לאחור וכו, אבל איך זה קשור לנושא, ועוד בנעוץ? למה צריך לנעוץ תוכן כזה...

הדבר היחיד שלמדתי מהשרשור הזה הוא שבלוחות אם החדשים אין כרטיס גרפי מובנה בלוח, אבל 17 דפים...

פותח הדיון כתב בפירוש: "פתחתי את הדיון הזה כדי שבו תוכלו לדיון ולהתעסק במרוכז בכל הנוגע לתושבת, ערכות השבבים וסדרת המעבדים."

-לא מצאתי פה חומר כמו למשל השוואה בין 1150 ל- 1155

-שום דבר לגבי ערכות השבבים, ומה ההבדלים בינהם...

-אני למשל רציתי לדעת אם הליבה הגרפית ב- תהיה חזקה מספיק לצרכים שלי, בכדי שאדע אם אני יכול לחסוך הוצאה מיותרת של כרטיס מסך בקניית המחשב לאישתי. אבל אין השוואה לעומת מוכרים.

עכשיו כדי ללמוד על הנושא אני צריך לחפור בפורומים כדי למצוא פיסות של מידע פה ושם.

דבר אשר בטח יגרום לי למרוט עוד כמה שערות מהראש בתהליך כי הפורום זז לאט ומידי כמה זמן גם נתקע.

תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו יש לך דרישות מפורום כאילו זה שירות בתשלום... סה"כ דיון אקראי על האזוול, אם אתה צריך מידע אמין ומהיר, זה ממש לא המקום לחפש אותו.

אם יש לך שאלה ספציפית אתה יכול לחפש אותה בגוגל ומיד למצוא, ואפילו לפתוח דיון אם לא הצלחת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו יש לך דרישות מפורום כאילו זה שירות בתשלום... סה"כ דיון אקראי על האזוול, אם אתה צריך מידע אמין ומהיר, זה ממש לא המקום לחפש אותו.

אם יש לך שאלה ספציפית אתה יכול לחפש אותה בגוגל ומיד למצוא, ואפילו לפתוח דיון אם לא הצלחת ...

ערכתי והוספתי כמה דברים אשר אולי יגרמו לך לחשוב יותר בכיוון שלי.

אתה מחשיב דיון זה כאקראי אך הכותרת של פותח הדיון והתוכן בהודעה הראשונה שלו בפירוש מנחה את הכיוון. וחוץ מזה שדיונים אקראיים לא אמורים להיות נעוצים.

ומה זאת אומרת "לא המקום לחפש אותו"? אתה בטוח שאתה מתכוון לזה? הרי שאם לא פה אז איפה?

ברור שאני יכול לחפש בגוגל, אז לפי ההגיון שלך אין צורך באתר אלה לדיונים אקראיים.

חג שמח אגב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T-boon, אתה נשמע קצת כעוס.

הדיון הזה נפתח בעיקר במטרה לנקז שאלות על התושבת, שעמדה בפני השקה כשפתחתי את הדיון. כל שני וחמישי נפתחו דיונים ששאלו את אותן שאלות.

יש בהרבה פורומים אחרים דיונים נעוצים שמטרתם להשמיד דיונים דומים.

יתכן שהרלוונטיות של הדיון הזה ספציפי כבר לא גדולה כיום, ואולי יש טעם להוריד אותו מנעוץ. אבל אף אחד לא הבטיח שיהיה פה מידע חיוני ל-99 אחוז מהשתמשים. זה בעיקר דיון שנועד לשאלות קטנות שדורשות תשובות קצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T-boon, אתה נשמע קצת כעוס.

הדיון הזה נפתח בעיקר במטרה לנקז שאלות על התושבת, שעמדה בפני השקה כשפתחתי את הדיון. כל שני וחמישי נפתחו דיונים ששאלו את אותן שאלות.

יש בהרבה פורומים אחרים דיונים נעוצים שמטרתם להשמיד דיונים דומים.

יתכן שהרלוונטיות של הדיון הזה ספציפי כבר לא גדולה כיום, ואולי יש טעם להוריד אותו מנעוץ. אבל אף אחד לא הבטיח שיהיה פה מידע חיוני ל-99 אחוז מהשתמשים. זה בעיקר דיון שנועד לשאלות קטנות שדורשות תשובות קצרות.

קשה לי להאמין שמישהו קיבל פה תשובות לשאלות שחזרו על עצמן בזמנו. וזאת בדיוק הנקודה, לא ענו פה על אף שאלה, אילו זה היה המצב הדיון היה רלוונטי גם היום... נוצר פה דיון בן 17 עמודים שבעיקרו משמיץ את , אני מאמין שאם תקרא שוב את הדיון אתה תוכל לראות שאין פה כל מידע חיוני לנושא,

ברור לי שכל אחד אשר גולש באתר מחפש תוכן שונה, ואין סיכוי שדיון אחד יקלע ויענה לכל אחד מהקוראים, לכן חשוב לעשות סדר ע"י כותרות נכונות, נושאים וכו',

בטח ובטח בשרשורים נעוצים,

לא יודע אם ללכת עד לרמה של כעוס, אבל מצד שני לקרוא 17 עמודים ולראות שאולי שתי תגובות התייחסו לעניין הדיון זה לא כייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מבין שכל התגובות פה הם מחברה שזרקו מה שעבר להם בראש, סביב הנושא שכתוב בכותרת, ולא סיקור מקצועי של 17 עמודים על האזוול או משהו בסגנון? בדיוק כמו שמישהו כמוך יעבור על הדיון הזה בעתיד ויראה את התגובה שלך כחלק מאוסף המידע שהוא לא חיפש שיש פה ...

אם אתה רוצה לבדוק את הביצועים, תחפש את הדגם הספציפי עם "BENCHMARK" בגוגל. אם אתה רוצה לבדוק על הכרטיס מסך המובנה, תראה את השם של הליבה הגרפית בדף של המעבד באתר , ותחפש על הליבה הגרפית ... אם אתה רוצה לקנות מעבד, אין לך סדרה אחרת של במילא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מבין שכל התגובות פה הם מחברה שזרקו מה שעבר להם בראש, סביב הנושא שכתוב בכותרת, ולא סיקור מקצועי של 17 עמודים על האזוול או משהו בסגנון? בדיוק כמו שמישהו כמוך יעבור על הדיון הזה בעתיד ויראה את התגובה שלך כחלק מאוסף המידע שהוא לא חיפש שיש פה ...

אם אתה רוצה לבדוק את הביצועים, תחפש את הדגם הספציפי עם "BENCHMARK" בגוגל. אם אתה רוצה לבדוק על הכרטיס מסך המובנה, תראה את השם של הליבה הגרפית בדף של המעבד באתר , ותחפש על הליבה הגרפית ... אם אתה רוצה לקנות מעבד, אין לך סדרה אחרת של במילא לקנות.

אני לא מבין מה המניע שלך לנסות לסתור את דברי, האם חלק מהתגובות הלא קשורות היו שלך? אם כן אז דע לך שאין פה שום דבר אישי.

מוזר כי אני די בטוח שאתה יודע זאת: בנעוצים יש תמיד תגובות אשר עונות לשאלות הקשורות לנושא, לפעמים גם סטיות מהנושא פה ושם מסיבות מובנות, אבל כל בן אדם אשר יקרא נעוצים בטוח יקבל מושג, גם אם לא יענה לו על כל השאלות הספציפיות שהוא רוצה לדעת, ואז הוא יכול לשאול בתגובה משלו, אבל נעוץ בן 17 עמודים שלא עונה על שום שאלה ולא קשור כלל לנושא, במיוחד שבשביל זה בדיוק הוא נועד... אתה בטח רואה שזה אבסורד וזה בדיוק מה שאני אומר.

לא מבין למה אתה ממשיך להציע לי לחפש מידע באתרים אחרים, זה די ברור שאם אני רוצה תשובה מאד ספציפית אני יעשה זאת, אבל בנוסף לתגובה הקודמת שלך זה נשמע כאילו אין לך הרבה אמון בפורום הזה ובאנשים פה. לא שאני לוקח כל מילה שמישהו פה כותב כקדושה אבל אין ספק שיש פה אנשים מקצוענים אשר עזרו לי רבות בעבר.

שוב, אם בשביל כל נושא שאני רוצה ללמוד אני ילך לאתרים אחרים, אז לפי ההיגיון שלך אין כל צורך באתר זה, למעט תגובות לא קשורות שאנשים זורקים מראשם.

אני מרגיש צורך לחלוק עליך פה ולהגיד שוב שלפחות בנעוצים יהיה הגיון והעשרה של הנושא, גם אם זה בכלליות כדי לתת תמונה רחבה על הנושא אשר תציף שאלות יותר ספציפיות. כך שחבר אשר יקרא אותם יקבל כיוון לפחות ויוכל להמשיך להתמקד יותר לעומק, דבר אשר לא קרה בנעוץ הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת כבר עבר זמנו של הדיון כנעוץ.

אבל שים לב לכותרת: "הדיון הראשי". לא מדריך, לא מגדיר, לא ריכוז-מידע, לא חדשות, לא שאלות-נפוצות, לא "עושים סדר ב-", דיון.

פה אנשים התדיינו על התושבת. לא מעבר לזה. זה לא תראד שנועד לספק מידע, אלא להוות זירה אחת מרוכזת לדיון בנושא המעבדים החדשים לחברי הפורום, במקום שבעים תראדים שונים באותו נושא.

חבל לי שבזבזת זמן לקרוא את זה, כי זה לא נועד מלכתחילה למטרותיך :( .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

למה לא לעדכן מראש ? עם DUAL או אפשרות לעדכן מUSB בלי מעבד וזכרונות את הביוס בלוחות של , לעדכן פירמוור לכל דבר אחר, הרבה יותר מסוכן מהביוס של הלוח.

אבל תסתכל כמובן בNOTES של כל עדכון ותוודא שהוסיפו את התמיכה שאתה צריך לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לעדכן מראש ? עם DUAL או אפשרות לעדכן מUSB בלי מעבד וזכרונות את הביוס בלוחות של , לעדכן פירמוור לכל דבר אחר, הרבה יותר מסוכן מהביוס של הלוח.

אבל תסתכל כמובן בNOTES של כל עדכון ותוודא שהוסיפו את התמיכה שאתה צריך לפני שאתה קונה.

לא ראיתי שיש אפשרות לעדכן ללא מעבד בלוחות הזולים של ASUS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי, האמת לא בדקתי.

בכל מקרה הסכנה היחידה היא שיפול החשמל באמצע. אם לא נופל לך ברגיל החשמל בבית לעיתים קרובות, לא סביר שזה יקרה ב5 שניות של העדכון ביוס... באמת שאין מה לדאוג מהבחינה הזאת.

אם אתה דואג לבאגים שיפתיעו אותך בביוס החדש, אתה יכול להחזיר את הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...