** גם ב-HOT יש מבצע של 100M ב-100 שקל - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** גם ב-HOT יש מבצע של 100M ב-100 שקל

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיברתי איתם אתמול, כמובן לא ידעו על זה כלום. חזרו אלי אחרי כמה שעות ונתנו לי את הדיל (הייתי לקוח שלהם כבר על 30 מגה).

הבוקר שדרגתי את בינלאומי ל-100. קודם שילמתי 39.90 ועכשיו 29.90.

בכלל יצא משתלם כל הסיפור, עד אתמול שילמתי 150 ש"ח לחודש על 30 מגה ועכשיו אני משלם 130 על 100 מגה... מופרך.

מה שכן, ההורדות של uploaded.to איטיות להחריד בינתיים (עד אתמול הורדתי במקסימום ש-30 מגה מאפשר). קצת מוזר כי לא החלפתי לא תשתית ולא ספק. יש מצב שזה קושר לחייגן/לא חייגן? כי משום מה זה הפך להיות בלי חייגן כששדרגו (לא ביקשתי לשנות כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, 018 יעבדו עם .

ככה שהמודם יתאים גם להם.

נכון שהמודם יתאים אבל התשתית גרועה מאוד איך יכול להיות שאני גר בשכונה נורמאלית ואין להם יכולת לספק יותר מ 30 מגה.

עד היום לא סללו סיבים אופטיים עד בית הלקוח במצב הנתון יש כבלים של נחושת מהארון כך שאני מפחד שיתנו לי בפועל 30 פחות מזה

ולמה לי לא לעבור להוט שכרגע נראה שהם כן יכולים לספק לי 100 מגה

הבעייה שהם לא מוכנים ומשחקים אותה לא מכירים את המבצע שהם בעצמם יצרו כדי לתת תחרות בבזק

אני יש לי עוד זמן עד שהמחיר קופץ כמו שכולכם יודעים שקורה לאחר שנה ואני לא יודע מה לעשות

אני מקווה שיצאו מתחרים לתשתית מהר כדי שאני לא אוכל אותה במחיר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהמודם יתאים אבל התשתית גרועה מאוד איך יכול להיות שאני גר בשכונה נורמאלית ואין להם יכולת לספק יותר מ 30 מגה.

עד היום לא סללו סיבים אופטיים עד בית הלקוח במצב הנתון יש כבלים של נחושת מהארון כך שאני מפחד שיתנו לי בפועל 30 פחות מזה

ולמה לי לא לעבור להוט שכרגע נראה שהם כן יכולים לספק לי 100 מגה

הבעייה שהם לא מוכנים ומשחקים אותה לא מכירים את המבצע שהם בעצמם יצרו כדי לתת תחרות בבזק

אני יש לי עוד זמן עד שהמחיר קופץ כמו שכולכם יודעים שקורה לאחר שנה ואני לא יודע מה לעשות

אני מקווה שיצאו מתחרים לתשתית מהר כדי שאני לא אוכל אותה במחיר יקר.

כמו שהבנתי המבצע בהוט הוא ללקוח קיים שרוצה לעזוב ,תתחבר ואז אחרי שבוע תאיים לעזוב ותקבל 100M אמתי ב 100 .

למה טוב מאה מגה ,אם יש לכם יותר ממחשב אחד בבית ,אין עומס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט הם חברה מטומטמת, היום דיברתי איתם על ממיר בסלון שהקפיצו את המחיר שלו בעוד 5 שקלים ועכשיו אני משלם עליו 10 ש"ח כל חודש, הנציגה שענתה לי לא הסכימה להוריד בחזרה את המחיר ל 5 ש"ח (קטנוניות כזו לא ראיתי מעולם), אמרתי לה שאני מעוניין להתנתק ולעבור לעידן פלוס אם זה יישאר המצב, אמרה לי להמתין, ורק לאחר המתנה ממושכת של כ 15 דקות אמרה שהיא מחזירה את המחיר הישן, בקיצור, חברה מטומטמת וקטנונית להחריד, משהו דפוק בהתנהלות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט הם חברה מטומטמת, היום דיברתי איתם על ממיר בסלון שהקפיצו את המחיר שלו בעוד 5 שקלים ועכשיו אני משלם עליו 10 ש"ח כל חודש, הנציגה שענתה לי לא הסכימה להוריד בחזרה את המחיר ל 5 ש"ח (קטנוניות כזו לא ראיתי מעולם), אמרתי לה שאני מעוניין להתנתק ולעבור לעידן פלוס אם זה יישאר המצב, אמרה לי להמתין, ורק לאחר המתנה ממושכת של כ 15 דקות אמרה שהיא מחזירה את המחיר הישן, בקיצור, חברה מטומטמת וקטנונית להחריד, משהו דפוק בהתנהלות שם.

תחשוב שהם עשו את הטריק הזה לעוד 100,000 כמוך, והנה עוד חצי מליון שקל בחודש...

אני שונא את ההתנהלות של הוט ואם היו מסוגלים לספק לי 100Mbps הייתי עובר אליהם בלי למצמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבנתי המבצע בהוט הוא ללקוח קיים שרוצה לעזוב ,תתחבר ואז אחרי שבוע תאיים לעזוב ותקבל 100M אמתי ב 100 .

למה טוב מאה מגה ,אם יש לכם יותר ממחשב אחד בבית ,אין עומס .

אחרי ששילמתי להם התקנה של 230 שקל לא יהיה אכפת להם לנתק אותי וזהו הם יצאו ברווח ואני נשארתי בלי .

היום דיברתי עם שלוש נציגים אחד אחרי השני בהפרשים של חצי שעה חזרו אלי כל אחד לא זוכר מה אני ביקשתי אף אחד שם לא מתעד כלום

אמרתי להם לחזור אלי רק אם הם מוכנים לתת לי ב 100 ש"ח הם אמרו שהם לא יכולים ואפילו נתנתו לי מחיר אסטרונומי של 170 ש"ח שבאתר כמה זה זה 140 הם מתרצים את המחיר בגלל שאני רוצה רק .

הנציג הראשון הציע לי להתחבר לטריפל לקבל התקנה חינם ואחרי זה לבקש להתנתק מהכל הוא חושב שעשו אותי באצבע אחרי זה הם יקפיצו לי בטח את המחיר היחסי של האינטרנט לראות עינייהם.

אני לא מבין מה זאת השיטה המטומטמת הזאת אני רוצה X דוחפים לי Y ו Z ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו חברים גם אלייך אני פונה GOLD DRAGON

פניתי היום להוט וישר ביקשתי את שימור

שאלו למה - הסברי שאני רוצה 100 ב-100

העבירו אותי לשימור בלי הרבה שאלות או הסברים

ענתה נציגה של אמרתי שאני רוצה לשדרג מהירות - היא התחילה להציע אמרתי לה כך ציטוט "סליחה, אני יודע מה אני רוצה - אני רוצה 100 ב-100"

בדקה הסבירה תנאים וקיבלתי 100 ב-100 הדיל כבר נסגר ! וקיבלתי מייל אישור פרטי העיסקה

מחר אני נוסע להחליף מודם בהוטבוקס

לא מבין אתכםם אנשים - צריך לדעת לדבר בלי עצבים פשוט להגיד מה אני רוצה וזהו

נציג קו ראשון או שימור שלא מבין או יודע פשוט להיות אסרטיבי ולהסביר אני רוצה 100 ב-100

אצלי זה עבד בלי עצבים או איומים לעזוב פשוט אסרטיבי ולהסביר מה אני רוצה לפני שהם מציעים הצעות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני נמצא גם בבזק (כרגע ב 15מגה) ובזק יכולים לספק לי רק 50 מגה וכמובן שצריך לקנות מודם VDSL. בזק מנסה בכח לדחוף את הראוטר/מודם בחיוב זיכוי ואומרים לי שלא כדאי לקחת רק את המודם.

יש לי כבר ראוטר משלי, האם אני יכול להסתפק במודם VDSL ב 100שח שהם מוכרים?

כמובן שהייתי מעדיף לקבל את ה100 מגה ב100שח בהוט, אבל מכיוון שאני בYES ואני לא מתכוון לעשות טלויזיה של הוט, ההתקנה עצמה של של הוט תעלה המון כסף. האם יש דרך להוזיל את עלות ההתקנה של בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בבית של ההורים שלי עשיתי עסקה של 100 מגה בהוט עם טלויזיה וטלפון.

קודם כל הספק הוט נט הוא ספק גרוע הגענו למצב שלא הצלחנו להיכנס והורדנו כמו מהירות של 1.5 ישר חזרו לבזק בינלאומי והכל חזר להיות כמו שצריך.

גם התשתית של הוט רוב הזמן שעשינו בדיקות מהירות הגענו ל 70-80 לעיתים נדירות ל 100.

בהורדה לא הצלחנו לעבור את ה 15 מגה וזה נבדק באתרים שניתן להוריד קבצים כבדים מאתר בינלאומי אתר תפעולי ומנווידה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...