חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברים... הביזיון של סמסונג ישראל עולה רמה, מבקש טובה

iakovl

Recommended Posts

רק אם יחזור אותו המכשיר בדיוק

אם יחליפו לו - צריך לשלם שוב מיסים

לא מדויק, אם הוא מקבל אישור שהמכשיר המקורי הלך טוטאל-לוס והמכשיר החדש הוא מכשיר חילופי תחת האחריות. הוא לא צריך לשלם מיסים, אבל יתכן וקודם הוא יאלץ לשלם מיסים ואח"כ יזכו אותו אחרי הערעור ומסירת האישורים המתאימים (מניסיון).

כל זה כמובן במידה והוא שילם מיסים על המכשיר המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאני כתבתי מדויק מבחינת החוק

אין שם בכלל התייחסות לטוטאל לוס ומקרים דומים. אם יש נוהג כזה של רשות המסים אז נחמד מצידם :P

טובין המוחזרים לישראל לאחר

תיקונם

מי שמייצא לחו"ל טובין לשם תיקונם והחזרתם, חייב למלא לפני

היצוא,טופס (מכס ‎85, או מכס ‎9, לפי העניין) בבית-המכס, ולהחתים עליו את פקיד

המכס.

את הטופס כאמור, עליו להציג בפני פקיד המכס, בעת החזרת הטובין

לישראל.

לגבי טובין שיוצאו לחו"ל, תוקנו במסגרת תקופת האחריות של הספק, ולא

שולמה כל תמורה בעבור תיקונם - יחול פטור ממסים .

לגבי טובין כאמור, ששולמה

תמורה בעבור תיקונם - יחולו המסים על עלות התיקון בלבד.

לגבי טובין

שהוחלפו בחדשים, יחולו המסים החלים, גם אם ההחלפה נעשתה במסגרת תקופת

האחריות.

אגב, מבחינתם - ההגדרה של חדש הוא מכשיר שונה מזה שנשלח. (גם אם הוא refurbished ולא באמת חדש)

אין לי מושג איך הם בודקים את זה - אבל לדעתי מספיקה החלפת כדי שהIMEI והSN ישתנו ויהיה קשה להוכיל להם שמדובר באותו מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק, אם הוא מקבל אישור שהמכשיר המקורי הלך טוטאל-לוס והמכשיר החדש הוא מכשיר חילופי תחת האחריות. הוא לא צריך לשלם מיסים, אבל יתכן וקודם הוא יאלץ לשלם מיסים ואח"כ יזכו אותו אחרי הערעור ומסירת האישורים המתאימים (מניסיון).

כל זה כמובן במידה והוא שילם מיסים על המכשיר המקורי.

זה לא נכון ואין לי מושג מאיפה הבאת את הטענה הזאת. היא שגויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלנו...

אני יודע מה כתוב באתר המכס כבר בע"פ, אבל אני כותב מניסיון, ואם תקראו קצת בפורומים של תפוז, תגלו שהמכס לפעמים גם נוהג בהגיון ומתגמש.

בזמנו ייבאתי S2 מ- Clove (שילמתי עליו מיסים) והייתה לו את בעיית השמע הידועה לשמצה. שלחתי חזרה לחנות את המכשיר והם שלחו לי מכשיר חדש (לא "נראה חדש" IMEI שונה). חוייבתי שוב במיסים, התקשרתי אליהם ואחרי שהם הסבירו לי את מה שכבר ידעתי (אם מכשיר מוחלף אז משלמים שוב מיסים... ) הם הנחו אותי לערער ולשלוח להם הוכחה מהחנות שהמכשיר המקורי הלך טוטאל-לוס והוחלף באחריות (בכתב עם כל הפרטים) ולהמתין לתגובה... בסופו של עניין הם זיכו אותי בסכום המלא ששילמתי.

אולי הטעות היחידה בתגובה הקודמת היא שכתבתי בצורה של עובדה כללית, יתכן והמכס נוהג בצורה שונה במקרים דומים אולי גם זה תלוי על מי נופלים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך האתר של "היבואן הרשמי" - http://www.samsungmobile.co.il/service_and_warranty/

אחריות יצרן גלואבלית

חברת "סקיילקס קורפוריישן בע"מ " הינה היבואן הרישמי של סמסונג סלולר בישראל ולפיכך אנו מעניקים שירות ללקוחותינו למכשירים שיובאו על ידנו והושקו בישראל בלבד .

אחריות היצרן , שירות התיקונים, עדכוני הגירסה ומערך השירות זמין ללקוחות אשר רכשו מכשיר שיובא על ידנו לארץ .

אחריות היצרן הינה בהתאם למדינה בה נרכש המכשיר .

על פי המדיניות העולמית של סמסונג שירות יינתן עבור הטלפונים הניידים של סמסונג אשר נמכרים באותה הארץ בלבד .

בישראל , באמצעות המפיץ הרשמי של סמסונג (סקיילקס קורפוריישן- Scailex Corporation) וזאת לאחר כל הבדיקות הטכניות הנדרשות , התאמות למפעיל , התאמות לתדרים בארץ ולדרישות משרד הביטחון .

במידה ורכשת מכשיר סלולר של סמסונג בכל אחת ממדינות העולם הינך מתבקש לפנות לנקודת המכירה בה רכש את המוצר או לפנות לאתר האינטרנט של החברה בכתובת : www.samsung.com.

כמו שנאמר קודם, השאלה מה באמת העולמית חושבת על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעדכן אתכם קצת

אחרי התגובה של אנגליה, "סמסונג ישראל" נכנסה ללחץ לא קטן ופנתה אלי ישירות

למה אתם שואלים? כי בתגובה של אנגליה היה כתוב אחריות בין לאומית ולא אזורית... הכניס אותם פתאום לפניקה

אחרי 3 מיילים מול אנגליה ו2 מיילים מול הנקודת שרות

קיבלתי עכישו מספר RMA וכתובת למשלוח באנגליה

יום ראשון אני מוודא עם המכס איך לא להרוג את עצמי בחזור, אין לי טעם לנסוע לשם וכבר הייתה לי שיחה עם המכס, הפעם פשוט נוודא

יום שני זה ישלח בדואר רשום לאנגליה ונחכה

עלות כל הסיפור? משלוח שלי לשם 30~20 שח, משלוח חזרה ודמי שרות 155 שח (28 פאונד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון, אם תהיה לך בעיה עם המכס כשהמכשיר יחזור ארצה, נסה ליצור קשר עם סגן מנהל המכס דוד שושן, יש לו אוזן קשבת אדם הגיוני והוא עוזר המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שחכתי לעדכן

המכשיר הגיע לסמסונג אנגליה, טופל, כרגע בדרך חזרה לארץ

כל הסיפור עלה לי

130 שח משלוח EMS מהארץ לאנגליה (יכולתי גם רגיל ב40 אבל הפרנויה שלי אמרה לבטח ולשלוח כראוי, עוד 100 לא יהרגו אותי)

28 פאונד (155 שח~) דמי טיפול ומשלוח חזור

עכשיו מחכה לראות שהוא חוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...