ספק כוח אמין וטוב? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח אמין וטוב?

saarxee

Recommended Posts

הספק הזה: SEASONIC ECO 500W באמת איכותי וטוב? משום מה אין לו את ה-SLEEVE כמו שיש ב-S12II 430W.

אך האם באמת מדובר בספק טוב?

האם שווה להוסיף עשרות שקלים בודדים עבור ה-ECO 500W, או שעדיף ללכת דווקא על האיכות ובכך לבחור ב-430W אבל ההספק נמוך יותר?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא עקבתי אחרי הקבלים בספק. אם זה עבר את בקרת האיכות של סיסוניק ואם זה עבר ביקורות של אתרי בדיקות חומרה, אז אני רגוע.

אם 430W מספיק לך (מספיק ל-99% מהאנשים) אז לך עליו. ספק איכותי, שקט, כבלים מוסלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ספק עם קבלים מסין , לא קבלים מיפן איכותיים, עדיף להשקיע בספק אמין.

על סמך מה אתה אומר?

איזה קבלים, ואיפה מיוצרים?

למה הסקת מסקנה שהוא לא אמין?

אם אין לך ביסוס אז בבקשה לא צריך להגיד ולהטעות שספק שמבוסס על S12II (סדרת ספקים מאוד איכותית) שהוא לא איכותי.

מה ששינו בו עד כמה שידוע לי זה להוריד את הסליבינק וויתרו על צביעת מארז הספק. שני הדברים שהם סה"כ הסטטיקה לחלוטין.

אגב, לגבי קבלים מסין אני לא יודע מאיפה הוצאת את זה, אבל הקבל העיקרי שיש שם הוא מבית Nippon Chemi-Con.

מי שלא יודע זאת חברה יפנית, והוא מדורג כקבל 105C. (עדיף על פני 85C, כי תיאורתית הם בעלי אורך חיים ארוך יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה:

יש לי מחשב שקניתי ללימודים בשנת 2007, הספק שם הוא ג'נרי (G-PRO) והוא עובד לי עד היום....אז למה להשקיע כ"כ הרבה בספק..?

סביר להניח שקיים כרטיס מסך מובנה במחשב זה עקב כך שהוא לא מיועד לגיימינג. (כרטיס של INTEL), ולכן ספק ג'נרי יוכל להספיק במידה כזו או אחרת, אך לספק ג'נרי חסרות הגנות כאלו ואחרות שעלולות יהיו להגן על המתחים ורכיבי המחשב שלך, גם כשמדובר בהפסקות חשמל.

במידה ותרכוש כרטיס מסך חיצוני בעבור גיימינג, מומלץ מאוד ואף חובה לרכוש ספק איכותי כי אחרת כרטיס המסך מהווה סיכון למערכת שלך עקב הצריכה שלו, ובמוקדם או במאוחר המערכת שלך עלולה להפגע יחד עם הכרטיס.

בנושא האשכול, האם הספק איכותי או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה יכול להסתפק ב430W אז תלך עליו.

ממה שהבנתי הEco פשוט מנטרל את המאוורר כשאין צורך בו, אבל אין לי ממש נסיון איתו בעוד שעל הספק השני שמעתי טובות.

מה המפרט שלך בכלל?

יש לי שאלה:

יש לי מחשב שקניתי ללימודים בשנת 2007, הספק שם הוא ג'נרי (G-PRO) והוא עובד לי עד היום....אז למה להשקיע כ"כ הרבה בספק..?

ניתן לדעתי לדמות את זה למצב הבא:

אתה עומד על קצה צוק, הסלע שאתה עומד עליו הוא סדוק יבש ומתפורר. למרות התנאים הללו אתה מצליח לעמוד באופן יציב בלי בעיה.

אבל ברגע שתוסיף לעצמך משקל נוסף כגון תיק גב או תרים סלע אחר היציבות תיפגע ובסופו של דבר הסלע יתפרק ואתה תיפול.

מצב מאוד דומה, מחשב ללימודים הוא לא צרכן גדול. בסך הכל ואופיס, אבל ברגע שתחליט להוסיף עומס כגון כרטיס מסך, סביר מאוד שהספק יקרוס וייקח את מרבית החלקים במחשב.

גם כן, כמו הסלע, הספק גם יכול לקרוס גם מבלי שתשעין עליו הרבה עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי אכן יסופק ל-430W, אך האם כדאי להוסיף קצת ולבחור ב-500W על אף שהוא פחות איכותי אך עדיין טוב?

יש לי כרגע ספק של ABPower 500W, איפה הסיכון עומד כרגע?

I3 2100

1X4GB RAM

GT430

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...