קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב). - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב).

idanmal

האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?  

1380 הצבעות

1. 1. האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?

• קניתי
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

למה בפרטי? מה הסוד? מי שירצה יקנה.

אני אוהב כשהמידע זמין ונגיש, ואני לא צריך סתם לשלוח ה"פ בלי סיבה.

אני לא רואה למה זה ישפיע לכם על המכירות... אם כבר, זה יגדיל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כל האנשים מתקמצנים כמוך על 50 שקל, אם לא בא לך לקנות אתה לא חייב לקלקל לאנשים שכן רוצים.

אם בא לכם לעשות תחרות מי יותר קמצן ומי משיג מכשיר ששורף את הבית מהר יותר, תעשו את זה בשרשור אחר.

השרשור פה הוא לאנשים שקונים, לא לאנשים שמתקמצנים.

יש לי ניסיון מר עם מכשירים סיניים ומתאמים למינייהם, לא רוצה לקחת ריזיקה על דבר כזה כשאני מחבר את המחשב שלי שעלה כמה

אלפים טובים או את הרדיאטור בחדר של הבן שלי.

חוץ מזה למה לא לפרנס מוכר ישראלי שעושה לנו מחיר יחסית הוגן ושירות טוב ומהיר?

אגב למי שרוצה לדעת מה המחיר שיפנה אלי או לספק בהודעה פרטית, הם ביקשו לא לרשום את המחיר בשרשור עצמו..

אתה רציני??

אנחנו מדברים על אותו מכשיר סיני זול ("כזה ששורף את הבית מהר יותר"), רק שאתה קונה אותו ב-160 ש"ח במחיר "מבצע".

אם היית רואה שמחייבים אותך בחשבון (טלפון לדוגמא)ב- 50 ש"ח יותר, היית הופך להם את השירות לקוחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בזה שהייתי הופך להם את השירות לקוחות, זו נקראת גניבה.. לקחו בלי הסכמתי ובלי שידעתי.

פה אני מחליט אם זה מתאים לי ואז משלם, להגיד לך שהמחיר סבבה לי? לפי דעתי ולפי דעת כמה וכמה אנשים

פה שדיברו איתי בפרטי, אם המחיר כולל משלוח היה 130 שקל הרבה יותר אנשים היו מרוצים(קונים).

על מגש פיצה אתה זורק 50 שקל כמו כלום, אז למה לא לקנות משהו עם אחריות מהארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להתערב לכם בדיון אבל מכיוון שהועלו פה "עובדות" לא נכונות לגבינו הייתי שמח להתייחס:

1. ארץ ייצור - רוב המוצרים בעולם (כולל אייפון 5 והמחשב שאתם משתמשים בו עכשיו) מיוצרים בסין כך שזה לא רלוונטי לדיון. מי שמעוניין יכול לקרוא קצת על חברות כמו Compal, Quanta, ו- Foxconn.

2. אם לקוח ישראלי היה רוכש בחנות את המוצר שאתם רואים באינטרנט הוא לא היה מרוצה ואפילו מחזיר את המוצר, מכיוון שזה לא אותו מד חשמל והוא לא עומד בקריטריונים בסיסיים שלקוח ישראלי היה מוכן לסבול.

3. יש מין תרבות צרכנית כזאת שמשום מה גורמת לחלק מהאנשים לחשוב שהמחיר הזול ביותר שהם רואים הוא המחיר "הרגיל" ומעבר לזה כל השאר "גנבים" - זה לא עובד ככה, כדאי לבדוק מה הסיבות.

4. אם חשמלאי היה רואה מה אנשים מוכנים לעשות בשביל "לחסוך" הוא היה מתקשר למשטרה כדי שלא יסכנו את הילדים שלהם. יש אנשים ששלחו לנו של מוצרי חשמל של 13A עם מתאמים של 5A!!! מילא אם הם היו מבינים את הסכנות שהם נחשפים אליהן, אבל גם לעשות דברים "חכמים" כאלו וגם להגיד שדפקת את המערכת? זה לא מסתדר.

5. דווקא יש לי כמה מוצרים כאלו שאף אחד לא מוכן לקנות, אז אם מישהו מעוניין במכשירים זולים במיוחד אני אשמח להיפטר מהם. אף לקוח סביר לא יהיה מוכן לקנות אותם בחנות אז במקום להתעצבן ולומר סתם שאנחנו יקרים תוכלו לפנות אלי ולקנות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים הוספתי סקר לשרשור, אבקש שכל מי שקנה, מעוניין או מתלבט יצביע, כדי שנדע כמה אנשים כבר רכשו ומי

מתלבט בגלל המחיר.. :xyxthumbs:

חבל שלא רואים מי מתלבט..מי שלא קשה לו לרשום, קניתי,מעוניין או מתלבט בנוסף...שירשום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...