קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב). - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב).

idanmal

האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?  

1380 הצבעות

1. 1. האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?

• קניתי
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

:lol::cool2: :hizuk:

הסנטימנט שלי בדיוק חח.

תבדוק את הטראד השני של פותח האשכול.

מצאתי פתרון לבעית הארקה, והמחיר הסופי (עם מתאמים) יוצא פחות מ-60 ש"ח.

כן, זה ממש לא יפה לנצל התעניינות במוצר ולהעלות את המחיר.

סביב 100 ש"ח זה משתלם, ב- 150 הייתי לוקח בלית ברירה ומרגיע את עצמי שזה יותר אסטתי ויותר בטיחותי אז יאללה, עוד 50 ש"ח, אבל 190 זו כבר הפקרות וחוצפה לשמה! ועוד בדיוק כשכולם מתעניינים, במקום להוריד מחיר כדי שכל המתעניינים יקנו, הם מעלים מחיר ונותנים לעצמם ברקס. ממש חכמים...

המתאם הזה שמצאת, אני זוכר שראיתי כזה לפני 15-20 שנה בבית של סבתא שלי ז"ל, לא יודע אם אמצא אותו היום. מחפש כזה בנרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק, טעות שלי. זה יוצא $18 :kopfpatsch: לא שמתי לב למשלוח :nixweiss: מצטער...

בכל מקרה אני הבנתי שהמחיר המיוחד שיעשו לנו זה 153 ש"ח, אני לא מבין מה כ"כ מיוחד בזה כאשר המחיר הרגיל הוא 149 ש"ח...

או! עכשיו אני רואה, הם שינו את המחיר מ- 149 ש"ח ל- 190 ש"ח, כל הכבוד להם.

עכשיו פרנציפ אני לא קונה, לפני כמה ימים הייתי שם והמחיר היה 149 ש"ח !!! ניסיתי להזמין ולא הצלחתי, עכשיו העלו את זה??? אני אזמין עם 15 מתאמים שיצא לי מהקיר כמו טיל בליסטי ולא אקנה ב- 190.

היה להם קופון של 148 שקלים, לא יודע לגבי האתר, אבל המחיר 154 הוא כולל משלוח

ו-148 שאתה טוען שראית, לא כולל משלוח (15 שקלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה גם פעם בקופון של 148ש"ח (לא זוכר עם כולל משלוח או לא), עכשיו זה 190ש"ח לא כולל משלוח. בכל מקרה התנהגות לא ראויה של היבואן, וצריך לשלוח לו את השרשור הזה שיבין שאנחנו לא טיפשים, ומבינים בדיוק מה הוא עשה, בנוסף אני מאמין שאם הייתה מתארגנת קניה רצינית ממנו (עכשיו אין טעם לנסות, על התרגיל הזה), הוא היה מעיף כמה עשרות כאלה במכירה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לפנות אליו במייל הוא חוזר זריז, אולי אפשרי לבקש

שיוריד עוד את המחיר 100-120 ש״ח נשמע לי מחיר טוב כולל משלוח..

http://www.misradia.co.il/product/id/2321

חוץ מזה אני יכול לשלוח לו את הקישור לת׳ארד במייל, כדי שיראה את השיחה ואת ההיענות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

אני נציג של היבואן ועידן הפנה אותי לשרשור הזה.

אנחנו אנשים כמוכם, מתלהבים ומתעניינים בטכנולוגיה ועקבנו אחר מוצר המד חשמל במשך יותר מעשור כאשר אף חברה גדולה לא התעניינה בייבוא מוצרים אלו עקב צפי לחוסר עניין ומודעות של הלקוח הישראלי.

החלטנו להרים את הכפפה. אני לא אלאה אתכם בסיפור של כמה חודשים וכמה כסף עולה לשכנע את המפעל לייצר תבניות חדשות, לשנות את המוצר שלו על פי דרישות הלקוחות על מנת שיעמוד בסטנדרטים מסויימים, שיתמוך בפונקציות נבחרות ושיתאים לשוק, לבנות מכלום מדריך הפעלה בעברית ולפרסם ולשווק.

עלות הייצור פר מוצר יורדת כאשר מייצרים עשרות אלפי מוצרים בעלי תקע גרמני קיים (למשל) לעומת מוצר חדש, מכיוון שכמויות הן שם המשחק ולצערנו ישראל היא שוק קטן מאוד.

על עלויות אלו יש להוסיף את שיווק ופרסום המוצר.

אנו שמחים לתת הנחות כאשר יש דיל/קבוצה גדולה מכיוון שזה מוריד את עלויות השיווק והפרסום וזה מה שהיה כשנכנסתם ללינק האמור (נתנו הנחה לקבוצה אחרת והשתמשנו באותו לינק). פרסום מחירי מבצע פוגע בנו ולכן אנו מצטערים לגלות שיש כאלו שלא איכפת להם ומקשים על מתן הנחות.

למחירים של EBAY לא נגיע לצערנו, אלא אם כן חברת החשמל תחליט שהיא קונה מאיתנו ומחלקת לכל בית בישראל.

היינו שמחים לדעת שאנשי כמוכם יבינו ויחליטו לתמוך ביזמות כזאת ולא לתקוף אותה, זה קודם מתחיל באנשים טכנולוגיים ורק אחר כך מחלחל ללקוח הפשוטים יותר.

למי שמעוניין במוצר זול, אוכל לבדוק אפשרות של מכירת מספר מצומצם של אבות טיפוס בעלי באגים שונים (ללא ביטוח אם נשרף לכם הבית או אחריות כלשהי על המוצר, כמו ב-EBAY).

אשמח אם תפנו אלי בהודעה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לפתוח שרשור גם בפורום קניות קבוצתיות, למקסם חשיפה.

אתה יכול לנסות לפתוח שם ולהעזר במנהל הפורום, יתן חשיפה משמעותית ..

למי שמעוניין במוצר זול, אוכל לבדוק אפשרות של מכירת מספר מצומצם של אבות טיפוס בעלי באגים שונים (ללא ביטוח אם נשרף לכם הבית או אחריות כלשהי על המוצר, כמו ב-EBAY).

אשמח אם תפנו אלי בהודעה פרטית

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן צחוקים עם האתר שלחתי לך פעמיים ה"פ ויוזר שלך כניראה פשוט לא מקבל את זה.

הייתי רוצה לשמוע קצת פרטים על ההצעה שלהם.... כמו כן למה זה חשוב הארקה שציינת בדיון, ולא קיימת בכולם? אז שלח לי את התשובה בה"פ, ניראה אולי זה באג או משהו.

אני מניח שעשית איזה סקר שוק לפני שקנית את המוצר, לפי כך אם הם יקרים לא היה מכשיר דומה באיזה הום דיפו אולי אייס או אחרת שזה יוצא יותר זול? למה בסוף קנית מהם ולא ב EBAY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם :nixweiss: במקום לחפש את כל המתאמים, אם אתם רוצים בזול... תזמינו את זה וזהו:

http://dx.com/p/1-7-lcd-saving-energy-monitoring-outlet-220v-6a-eu-plug-42568

זה עד 6A, מה שאנחנו מדברים עליו עד 13A, זה יותר מפי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה זה 6 אמפר?

מקרר צורך 1 אמפר, מה אתה רוצה לחבר לזה מזגן?

חבר לזה את מערכת המחשב שלך ודברים כאלו, אלא אם אתה רוצה לחבר רדיאטור וכאלה שצורכים יותר מ1400W.

דרך אגב יש לי מפצל של 10 מתחת לשולחן מחשב שמחוברים אליו:

שלושה מסכים,מחשב בעומס,טלפון ,ראוטר,מנורת לילה, רמקולים של לוגיטק,,מטען מברגה של בוש וכל זה

מגיע ל1.7 אמפר.

סתם לידע כללי, מסך צורך 25W, מצנם 770W, פלורסנט בסביבות 30W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 אמפר זה 1380 ואט אם המתח הוא 230 וולט, לא? :nixweiss:

כן, אני רוצה למדוד גם ציוד שצורך חשמל רב, כמו האטמור שלי, לצערי גם אותו לא אוכל למדוד כי הוא בעל הספק של 5000 ואט, זה כמעט 22 אמפר, אז גם המודד של ה- 13 אמפר לא יעזור לי.

קומקום חשמלי - סביב 2000 ואט, אותו ניתן למדוד עם המודד של ה- 13 אמפר, אך לא עם זה של 6 אמפר שקישרת אליו.

בשורה התחתונה, אני חושב שעדיף המודד של 13 אמפר מאשר זה של ה- 6 אמפר, אך אולי זו רק דעתי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לשם הדיוק המכשיר הזה הוא עד 16A והספק מירבי של 3600W קניתי אותו מ Practilife השבוע ואחרי שבדקתי את כל מכשירי החשמל בבית, הקומקום החשמלי היה הכי זללן, 2800W ו 12.3A

המזגן התברר כחסכוני בטירוף, רק 625W כשהמדחס עובד ו 26W כשהמדחס כבוי, כאשר רוב הזמן הוא עובד כשהמדחס כבוי, יוצא מאוד חסכוני. רק לשם השוואה המקרר לקח 1700W עם מדחס עובד ו26W כשהמדחס כבוי, ומקרר עובד 24/7.

המחשב שלי בכלל הפתיע אותי עם 70W במנוחה. במשחקים הוא נע סביב 300W, לא נורא בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...