קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב). - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב).

idanmal

האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?  

1380 הצבעות

1. 1. האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?

• קניתי
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

היי לכולם..

לפני כשבוע רכשתי מד צריכת חשמל:

http://www.gmall.co.il/store/Product.aspx?store=887&pr=70581

כדי לבדוק האם הספק שלי על הגבול או שהוא מספיק למערכת שלי.

חוץ מזה המכשיר מתאים לבדיקת מכשירי החשמל השונים בבית ומחשב גם עלות צריכה שעתית,יומית וחודשית..

כאמור אני כבר הזמנתי, היום סיפר לי בחור שהזמין את המוצר במחיר 205 ש"ח כולל משלוח כאשר אני שילמתי

163 ש"ח (גם לא זול אבל שווה).

פניתי לאתר שממנו נרכש המוצר וביררתי למה הם העלו את המחיר, הסברתי להם שיש כמה וכמה חברים בפורום

שהתעניינו אך המחיר לא קרץ להם, הסברתי לו גם שיש אנשים שפשוט פנו ל- בכדי להזמין את המוצר.

לא עברו כמה דקות והמוכר חזר אלי עם התשובה הבאה:

היי עידן,

לצערנו ייבוא של מכשיר והתאמתו לארץ כרוכים בעלויות ניכרות.כמו כן, עלויות הפרסום של מוצר אשר איננו נמצא בראש מעייני הצרכן הישראלי הן כבדות.נשמח לתת עד סוף החודש מחיר מיוחד לחברי הפורום אם תהיה כמות מסויימת של מתעניינים אשר יפנו אלינו למייל זה ויציינו שהגיעו דרך הפורום שלכם. אנחנו לא מעוניינים לפרסם מחירי אך נוכל לתת מחירים אטרקטיביים ככל שכמות הפונים תהיה גדולה יותר.

בהמשך לשיחה הם הגיבו:

תודה עידן,נשמח אם תיתן למתעניינים פרטים בהודעה פרטית בלבד:אם מדובר על מעל 5 רוכשים נוכל לספק את המוצר במחיר של @@@ש"ח + 13 ש"ח משלוח (בדואר רשום, לרוב המשלוח יוצא ביום למחרת ההזמנה).

בברכה,צוות פרקטילייף

לכן אם מישהו מעוניין, פנו אלי בפרטי לשמוע את המחיר האטרקטיבי.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

30 ש״ח באיבי? המכשיר שקיים באיבי ודומה עולה כולל משלוח 17 דולר אך הוא בלי הארקה, תוסיף עוד שני מתאמים

לכניסה ויציאה שספק אם יהיו טובים (לא יעבירו הארקה) הגעת למשהו כמו 25-30 דולר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיביי לא תמצאו אותו דבר, תשכחו מזה. אני ניסיתי הרבה פעמים בעבר. אני קודם כל קונה מאיביי אבל את זה אי אפשר.

הם התאמה של זה לארץ, בלי להתעסק עם מתאמים חיצוניים (גם כאלה לא ממש מצאתי) וסכנות נלוות.

אני מאמין שהמחיר יירד משמעותית. בעבר היה להם קופון של 148 שקלים לא כולל משלוח.

כרגע הוא עומד על 190 שקלים שזה אכן גבוה (205 כולל משלוח) וצריכים כמה אנשים על מנת להוריד את המחיר משמעותית.

אני הראשון שמצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק חיפשתי כזה, יש מלא ב- . אבל אם המחיר של היבואן/חנות יהיה סביר (בלי סיפורים, זה עולה גרושים בחו"ל ואפשר להוסיף מתאם לארץ בעוד יותר גרושים), אז אני בפנים.

אני מציע לפתוח שרשור גם בפורום קניות קבוצתיות, למקסם חשיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזמין מכשיר עם שקע שונה ו2 מתאמים (לוודא שיעבירו הארקה כמובן) יוצא עדיין יותר זול מלקנות דרך החנות בארץ אפילו במחיר המבצע שהם מציעים

וזה נראה עוד יותר מעניין- יצריך רק מתאם אחד

http://www.ebay.com/itm/Energy-Mini-Power-Meter-Amp-Volt-Watt-Monitor-UK-EU-US-Analyzer-/160956740080?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2579c4f1f0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 ש״ח באיבי? המכשיר שקיים באיבי ודומה עולה כולל משלוח 17 דולר אך הוא בלי הארקה, תוסיף עוד שני מתאמים

לכניסה ויציאה שספק אם יהיו טובים (לא יעבירו הארקה) הגעת למשהו כמו 25-30 דולר...

עולה $9.99 שזה פחות מ- 40 ש"ח, עם הארקה, רק צריך מתאמים, זו התוצאה הסופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, טעות שלי. זה יוצא $18 :kopfpatsch: לא שמתי לב למשלוח :nixweiss: מצטער...

בכל מקרה אני הבנתי שהמחיר המיוחד שיעשו לנו זה 153 ש"ח, אני לא מבין מה כ"כ מיוחד בזה כאשר המחיר הרגיל הוא 149 ש"ח...

או! עכשיו אני רואה, הם שינו את המחיר מ- 149 ש"ח ל- 190 ש"ח, כל הכבוד להם.

עכשיו פרנציפ אני לא קונה, לפני כמה ימים הייתי שם והמחיר היה 149 ש"ח !!! ניסיתי להזמין ולא הצלחתי, עכשיו העלו את זה??? אני אזמין עם 15 מתאמים שיצא לי מהקיר כמו טיל בליסטי ולא אקנה ב- 190.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אזמין עם 15 מתאמים שיצא לי מהקיר כמו טיל בליסטי ולא אקנה ב- 190.

:lol::cool2: :hizuk:

הסנטימנט שלי בדיוק חח.

תבדוק את הטראד השני של פותח האשכול.

מצאתי פתרון לבעית הארקה, והמחיר הסופי (עם מתאמים) יוצא פחות מ-60 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...