התוכנית הסנסציונית לשוויון בנטל - 4 שנים לא באמת נקדם משו ובעיקר נעביר את הזמן.. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנית הסנסציונית לשוויון בנטל - 4 שנים לא באמת נקדם משו ובעיקר נעביר את הזמן..

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם החרדים, גם הצבא וגם מערך השירות הלאומי צריכים להיערך לכך.

אתה לא יכול להתחיל את זה שבוע הבא.

שטויות ,אתה יכול להתחיל בזה מהר מאוד

חרדים הם סך הכל 10% מהאוכלוסיה כרגע

אפשר להתחיל לגיס באחוזים שיגדלו כל מחזור

לחכות 4 שנים+לתת להם אפשרות ליתגיס בגיל 22 -זה במילים אחרות לתת להם פטור לנצח

פשוט כי עוד 4 שנים ממשלה אחרת ,ובגיל 22 להרבה מאוד מהם יש ילד אחד או יותר ,ולצבא אין כסף לממן הרבה מגויסים עם אישה וילדים שיעשו 5\9 וקרוב לבית ,ויקבלו על זה משכורת מלאה ועוד הטבות שהצבא נותן היום לחילים עם ילדים

אני סופר עצבני מהתוכניות הדפוקות האלו

בחרתי לפיד ולא בנט ,אבל עם זה מה שיעשו אני רוצה את הכל שלי בחזרה

זה הדבר היחיד שהיתה לי תיקווה שיקרה עם הממשלה הזאת ,וגם את זה מנקים מיתחת לשטיח

למרות שהבוחר אמר את דברו

לא בחרתי בלפיד כי ציפיתי למשהו גדול מימנו ,לא היה לי במי לבחור וחשבתי שהוא יהיה הכי פחות גרוע

בפועל אני מתחיל לחשוב שאפילו את המעשה הזה הוא לא יעשה ,והמדינה כבר היום בדרך לתהום עם כל הפטורים והקיצבאות ועידוד הולדה של אוכלוסיות עניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ החרדים כציבור בכללותו לא התגייסו, תשכחו מזה.

אז השתמשו בכם כדי לגייס קולות, get over it. עושים את זה כבר 20-30 שנים, עשו גם עלי לפני 15 שנים, ויעשו את זה גם על הילדים שלכם שכיום הם זאטוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל את הגישה הזו. דברים בעולם משתנים. דברים גדולים. תסתכל על מפת העולם לפני 25 שנים. לפני 70 שנים. זו עובדה.

כמובן שבשביל השינוי צריך לעבוד. כרגע רוב העם בוחר באנשים שלא רוצים לעבוד בשביל זה. אבל זה לא קשור לעצם העובדה שהשינוי אפשרי, אם נרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמאוד התאכזבתי מההצעה של בנט ואני מקווה שהוא יתעשת ויבין את הטעות. לקבור את עניין גיוס החרדים לקדנציה הבאה לא יעבור בשלום בקלפי. גם לפיד יודע את זה. אנשים בחרו בהם ומצפים לתוצאות מיידיות. אין שום סיבה בעולם לא לגייס את כולם בגיל 18. כל מי שאומר אחרת מדבר שטויות. צהל יודע לקלוט אותם וגם מסגרות אחרות כמו משטרה.

הפתרון המבזה של בנט יביא למצב שצהל לא ירצה לקחת אף אחד בגיל 21 כי הם כבר נשואים עם ילדים ובעצם הוא סידר להם גם פטור משירות צבאי וגם הוריד את המגבלות האחרות שזה פשוט להכשיר את השרצים האלה.

אני בטוח שאחרי שיגמרו זעקות הגייוואלט ויפסיקו הזרמות הכספים הלא חוקיות לאוכלוסיה הזאת החרדים הצעירים שישתלבו בצבא ובעבודה לא יצטערו על זה ולאט לאט זה יהפוך לנורמה בציבור החרדי. מי שימשיך להסתמך על מוסדות הציבור יגלה שאנחנו כבר לא מוכנים לממן אותו וככל שהוא יותר מבודל כך הסיכוי שלו להתקיים ולהתפרנס בכבוד יהיה נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקבל את הגישה הזו. דברים בעולם משתנים. דברים גדולים. תסתכל על מפת העולם לפני 25 שנים. לפני 70 שנים. זו עובדה.

כמובן שבשביל השינוי צריך לעבוד. כרגע רוב העם בוחר באנשים שלא רוצים לעבוד בשביל זה. אבל זה לא קשור לעצם העובדה שהשינוי אפשרי, אם נרצה.

לא דובר על עבודה אלא על שוויון בנטל = וכו'. בזה שום דבר לא ישתנה עם החרדים, בין אם אתה מקבל את הגישה הזו ובין אם לא - ונדבר עוד 5 ו 10 שנים.

בקטע של עבודה - קחו את כל הקצבאות המיוחדות, תאשרו שיצאו לעבודה ללא , ובלית ברירה הם יצאו לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטע של עבודה - קחו את כל הקצבאות המיוחדות, תאשרו שיצאו לעבודה ללא , ובלית ברירה הם יצאו לעבודה.

בדיוק כמו עם כל דוס בברוקלין שמחליט שמהיום הוא לא עובד. זה עד כדי כך @שוט, רק חבל שזה לא מופיע במתווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אכן. הבעיה שמתעסקים בטפל ולא בעיקר, וזאת על מנת לגייס קולות בזמן הבחירות. גם אם לפיד יהיה ראש הממשלה הבא ולעוד 2 כהונות, עדיין בעוד 10 שנים הציבור החרדי לא ישרת בצבא. אי אפשר לגייס ציבור שלם בכפייה, ועצם החשיבה על הרעיון היא טיפשית. גם לפיד יודע זאת אפילו אם הוא אומר אחרת.

תשקיעו משאבים במה שאפשר לשנות, לא במה שאי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים איך שהחרדים מתייחסים לגיוס כמשהו "בל-יעבור"? הייתי שמח להזכיר להם שהביטוי המלא הוא "יהרג ובל-יעבור", ובמיחד את המשמעות המלאה של החלק הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אכן. הבעיה שמתעסקים בטפל ולא בעיקר, וזאת על מנת לגייס קולות בזמן הבחירות. גם אם לפיד יהיה ראש הממשלה הבא ולעוד 2 כהונות, עדיין בעוד 10 שנים הציבור החרדי לא ישרת בצבא. אי אפשר לגייס ציבור שלם בכפייה, ועצם החשיבה על הרעיון היא טיפשית. גם לפיד יודע זאת אפילו אם הוא אומר אחרת.

תשקיעו משאבים במה שאפשר לשנות, לא במה שאי אפשר.

אפשר לעשות את זה בקלות דרך לקיחת זכויות ותקציבים

אנשים חושבים שגיוס בכפיה יכול להיות רק דרך אלימות ,וזה שטויות

אתה לא צריך לא לעצור אותם ולא לרדוף אחריהם

בימקום זה לבטל זכויות כמו זכות הצבעה למי שכשיר ולא מיתגיס

לצמצם טיפולי מסובסדים למינימום

לבטל קיצבאות

וכו וכו וכו וכו

שאנשים ימצאו את עצמם הומלסים ואוכלים מפחי השפה ,כי הם אזרחים סוג ד כי לא יתגיסו

רובם כבר ילכו מרצון להתגיס

ודרך אגב גם הרבה ילדים מהמישפחות העשירות לא יברחו מגיוס ,פשוט כי גם אליהם אפשר להטיל סנקציות למי שבורח מהשרות

ככה שלא יווצר מצב שרק מעמד בינים וענים יתגיסו

מי שיברח לחול זה כבר עניין אחר ואת זה אין אפשרות נורמלית למנוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת רואה את המדינה הורגת מיליון חרדים כי לא רצו להתגייס?

לצערי הרב לא, אבל לא נראה לי שזה יהיה נדרש. אם הרוב במחזור גיוס חרדי כלשהו מסרב להתגייס, מגייסים את אלו שלא סרבו, ומבין אלו שסרבו יורים למוות בכל עשירי ואז שואלים שוב. בכמה אנשים אתה חושב יהיה צורך לירות בדרך הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...