Win8 מסרב לעלות אחרי התקנת Ubuntu - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Win8 מסרב לעלות אחרי התקנת Ubuntu

smalery

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

לא מכיר פתרון לזה. מה שקורה זה שאתה קיבלת אם הלפטופ שהותקנה בצורה מסויימת בצורת אימג' והיא לא יכולה לקבל נוספת ולהישאר במצב שהיא יכולה לעבוד

אם לאובונטו יש פתרון להוספה של האובונטו ל "מערכות הפעלה מוכרות" ב UEFI תנסה את זה, אם לא אז אני חושב שהאפשרויות הן או לשים את אחת ממערכות ההפעלה בתוך VM, או לדרוש התקנת וינדס "נקייה" מיצרן המחשב שאותה תוכל להתקין במקום האימג' שיש לך כרגע (כשה secure boo ב UEFI מבוטל) - אין לי שמץ אם הוא ירצה לתת לך את זה, רוב הסיכויים שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הנכון למי שרוצה לעבוד גם עם וגם עם לינוקס הוא פשוט להסיר את 8. פתחו את מה שהם קוראים לו Secure Boot לא כי באמת איכפת להם מאבטחה אלא כי הם מחפשים דרך לשבש את ה-Dual Boot וזאת לנוכח העלייה במספר המחשבים שיש להם את זה.

ההמלצה שלי להישאר בחלונות 7 (רק אם הכרחי לך חלונות) ולא לקנות ובודאי לא לתמוך בפיצ'ר של MS שכל תכליתו להגביל את חופש הפעולה שלך בשימוש המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר עלה לדיון. כשאני מקבל לפטופ (או כל מחשב) לשימוש עצמי הטיפולים הראשונים שהוא מקבל זה החלפת ספק (אם יש קבלים לא תקינים) וניקוי, ואחריי זה העפת וינדוס (בכל גרסה שהיא) והתקנת מערכת הפעלה נורמלית אחת ללא דואל בוט

אלא מה, לא תמיד זה מתאים למשתמש שבא לפורום לכן צריך לנסות לעזור לו עד כמה שניתן גם אם המוצרים המוגבלים שהוא זרק עליהם את הכסף שלו.... הייתי רוצה לעזור בדיון הזה, אבל אין לי שמץ של ניסיון אם ה secure boot - עד עכשו התקנתי במחשבי UEFI אם וינדוס 7, הייתי פשוט מבטל את ה uefi boot לחלוטין, מעביר ל legacy boot ומפרמט ומתקין את 2 מערכות ההפעלה בדרך הרגילה אם דיסק התקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...