מה יותר חשוב? עבודה או תוצאה סופית? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר חשוב? עבודה או תוצאה סופית?

yambtz

Recommended Posts

מה אתם חושבים יותר חשוב/יפה? עבודת כפיים והשקעה או שבסוף יהיה יפה? אני רוצה לדעת מה הגישה הכללית בפורום.

אני אישית לא אוהב לראות עוד ועוד מארז שבא עם חלון ודחפו בוא שתי קטודות ומאוורר לדים. לדעתי צריך להעשות לבד או עם חברים, אבל לא בבית חרושת למארזים. כל פעם שאני רואה איזה מוד חדש, כמו החלון העילי עם החריטה ההוא שמאוד מצא חן בעיניי, אני נהיה מכור יותר. זה גם מה שמניב תוצאות הכי יפות בסוף, כי אתה לא מוגבל ע"י מה שיש במלאי.

שלא תבינו אותי לא נכון, פרוייקטים כמו של עידו נגיד זה אחלה, כי הוא ישב ועבד על הסליבים שלו לדוגמא. אבל כשמישהו הולך לחנות וקונה מארז פרספקס, קטודות, מאווררי לדים וקירור מים, כמה שזה יפה זה לא הפרוייקט שלו, זה הפרוייקט של sunbeam ו EMP.

קיצר, זה רק דעה שלי, ואני רוצה לדעת לפי מה אתם "שופטים" את המודים שאתם רואים בגלריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך זה יעזור לך בדיוק?

ברור שלעבוד יותר כיף והכל, אם אין לך כוח לקנות זה סבבה גם.. כל אחד מה בא לו...

בד"כ העשירים קונים את האמ אמא של כל החנות והיותר הגיוניים עובדים טיפה..

זאת כל התורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמיכה במודינג ;D....ד"א גם עשיתי חורים למאווררים...

אני חושב שמאוד חשוב לעשות כמה שאפשר שיהיה פחות קנוי....אבל, הוא לא יהיה שווה אם הוא לא יראה טוב (שזה רוב מטרות המודינג כיום שלא לצורכי OC).

שוב....תודה על התמיכה ;D 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם - כמוך DeadTeddy, אוהב בנוי ולא קנוי.

לכן החלטתי לעשות פאן-באס בעצמי, תצוגת LCD בעצמי (טוב עם עזרה של השכן), חורים למאווררים,

חור לתצוגה וסליבים לכל המארז.. :P

אני רואה יותר "כבוד" במודרים שעושים הכל לבד, זה לפי דעתי משתלם פי 2.

גם יותר זול וגם יותר כיפי. וכמובן יש את הגאווה העצמאית - שאני בניתי.. :D

אני גם שופט אם הוא הכין לבד או קנה.., אבל לפעמים יש דברים מרשמים שקונים

שנראים ממש יפה "ועוקפים" את כבוד הבניה.. :P

הכל תלוי איך שהמוד נראה, ככה אני שופט אותו.

וכמו שאמרתי, כמובן שהקטע של הבניה העצמאית לוקח חלק גדול מיופי ומכבוד (אפ אפשר לקרוא לזה ככה)

של המודר.. ;)

נ.ב.

למה לא הזכרת אותי? מה אני לא הכנתי סליבים למארז? 8)

סתם.. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך תחום שהיה פעם מעניין יצירתי ומקורי הפך למשהו כלכך שבלוני. הגישה שהקהל מראה היא "מודינג = חלון פרפקס בצד וקתודה". ברור שאי אפשר לדגול לנצח במקוריות ושאף אחד לא יעלב ויתחיל לגונן על חלון הצד שלו - כל השקעה היא מכובדת, ואני לא מזלזל באף עבודה. אבל אני הרבה יותר מעריך מקוריות, ומקוריות מתחילה בלעשות דברים לבד ולא לקנות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שחלון מרובע בצד וצביעה זה הכי פשוט וכולם מתחילים בזה. אחר כך כבר קשה לשנות. זה יפה, קל, ובהחלט מספיק בתור פרוייקט ראשון. אחרי שלוש שנים כשקונים מחשב חדש...

אני מעריך שעוד כמה שנים נראה הרבה יותר פרוייקטים יפים בארץ, כי המודינג רק התחיל פה לא מזמן, ורוב האנשים עוד לא התחילו פרוייקט שני ושלישי שהם הבאמת יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודינג היה קיים פה הרבה זמן.. רק שלאחרונה הוא נכנס חזק יותר , חלק גדול מזה זה בגלל המודינג הממוסחר (קנוי)

לאט לאט לאנשים נמאס מהדברים הפשוטים והקנויים ויתחילו להשקיע בדברים יותר רציניים ויפים .

ככה זה , אנשים תמיד שואפים ליותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...