רכישת טלפון נייד - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת טלפון נייד

dd8899

Recommended Posts

שלום רב,

אני מעוניינת לרכוש טלפון נייד, במיוחד בשביל מצלמה טובה ואפליקציות.

(אני לא בת עשרה) ולכן לא משתמשת בו כל היום

הומלץ לי על טלפון infinity שעל פניו נראה טוב, (מצלמה, מסך...) המוכר המליץ על nexus ואני חשבתי על s3 אך המסך מעט גדול מידי.

מה דעתכם על מכשיר infinity או מכשיר אחר מומנלץ.

תודה רבה, רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

אם גבוה וחשוב לך צילומי לילה, אז עוד כמה שבועות בערך יהיה ניתן לרכוש את HTC ONE שמצוין בזה. (בצילומי יום הוא לא הטוב ביותר, אבל מספיק טוב) המחיר יהיה דיי יקר. 3300 - 3800 ש"ח.

הנקסוס 4 הוא בחירה מצויינת וזולה. (זולה במחיר, לא מבחינת איכות. מדובר במכשיר מסובסד) לדעתי המצלמה שלו דיי דומה ל S3. ומגבלה אחת היא שלא ניתן להוסיף לו כרטיס זכרון. מה שיכול להוות בעיה במידה ואת מצלמת וידיאו ותמונות המון, ללא זמן להעלותם למחשב או ללא נפח גלישה מספק להעלותם לענן. בכול פרמטר אחר הנקסוס 3 מוביל.

מדוע אגב מסך גדול זו מגבלה? בכל מקרה את סוחבת אותו בתיק קטן, לא ? כמה שהמסך גדול יותר, כך יותר נוח לעבוד עליו.

נ.ב. ב infinity את מתכווונת לזה? http://www.gsmarena.com/asus_padfone_infinity-5328.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי כ- 2,000 ש"ח בערך.

מסך גדול מגבלה כי אני לרוב לא הולכת עם תיק אלא המכשיר בכיס האחורי, כנראה שאצטרך לשנות הרגלים.

באשר לטלפון - infinity חשבתי שהוא מתאים כי יש לו 8M, הטכנולוגיה משתנה בקצב מהיר מאוד, מוכרים אותו ב- 1,300ש"ח

אני כאמור לא משתמשת כבדה אך גם לא רוצה להישאר מאחור והיום אני שם.

תודה רבה, רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בכל מקרה תצטרכי לשנות הרגלים. לא הייתי יושב על שום מכשיר שרובו מסך.

יש לך קישור ל infinity שאת מדברת עליו ? למיטב ידיעתי בשם הזה יש מכשיר משולב של . אך הוא עולה הרבה יותר יקר.

מבחינת התקציב שלך, הנקסוס 4 ייתן לך את התמורה הטובה ביותר למכשיר שיסחוב עוד שנים רבות. רק לגבי המצלמה אני לא בטוח אם היא הטובה ביותר שתוכלי להשיג במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה מעבר לכך. בדר"כ יצרנים מוכרים מייצרים מכשירים טובים יותר ואמינים יותר ובעלי תמיכה טובה יותר, מאשר יצרני מדבקה.מצאתי באתר שלהם את המכשיר: http://www.orange.co.il/he-il/Catalog/devices/Pages/infinity/by-orange/

ממתי אורנג' מייצרים מכשירים? נראה כמו מותג מדבקה.

בכל מקרה, מדובר במכשיר נחות למחירו. גם מבחינת חומרה וגם מבחינת תוכנה. (מגיע עם עתיק) המצלמה בכלל 5 מגה/פיקסל, אך בכל מקרה מגה פיקסל זה לא מה שקובע את איכותה. בכל אופן, לא הייתי נוגע במכשיר הזה.

ואם כבר מדברים על זה, לא הייתי קונה אצלם מכשיר סוללרי כלל בגלל המחירים המופרזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...