NTP וסנכרון שעונים - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NTP וסנכרון שעונים

davidcohen

Recommended Posts

היי,

הנושא של סנכרון השעונים לא ברור אצלי ומהקריאה בגוגל נהיה לי רק בלאגן.

שרת NTP הוא שרת שאפשר לקבל ממנו את השעה. (תקנו אותי אם אני טועה). באופן דיפולטי (לא צריך להגדיר או להתקין משהו) שרתי ה-DC משמשים כשרתי NTP ?!

אני יודע שהRole של הPDC אחראי על עדכון השעה לשאר ה DC-ים. עמדות קצה ושרתי ווינדווס שבדומיין יתעדכנו אוטומטית מול שרתי ה-DC ?

שרת ו ESX שה-DC מוגדר להם כשרת NTP יתעדכנו מולו ?

השאלה שלי נובעת מתקלה שיש לי. התקנתי שרת ESXi 5 ואני רוצה שהשעה שלו תתעדכן מול ה DC ולכן בהגדרות זמן הגדרתי את ה DC כשרת NTP אבל כלום לא קורה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת שהTIME ZONE שלו מוגדר כמו שצריך? במקרה שהDC קובע את השעה,ואתה רוצה שהזמנים יהיו מתאימים אתה חייב להגדיר שהם יהיו באותו TIME ZONE.

אני לא סגור אם זה ככה בגם VMWARE אבל סבירות גבוהה שזאת הדפקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DC בצורה אוטומטית הופך להיות שרת זמנים וכל המחשבים שמחוברים לדומיין מקבלים את הזמן ממנו אבל הוא לא שרת NTP. סנכרון הזמנים מבוצע בעזרת W32time service.

אתה לא יכול לסנכרן ESXi לדומיין כי windows לא מממש NTP.

מה שאתה יכול לעשות הוא:

[list type=decimal]

[*]לסנכרן את הDC ואת הESXi מול שעון חיצוני

[*]להתקין שרת NTP ארגוני ולסנכרן את הDC וה-ESXi מולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ההוראות שהבאת מסבירים איך מסנכרנים w32time מול NTP (הכותרת מטעה).

ההסבר היחיד לאיך הסוויצ'ים מסונכרנים בחברה שלך מול ה-DC הוא שהתקינו על הDC שרת NTP צד שלישי (כלומר תוכנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לסנכרן בין ה DC לשרת NTP אני מגדיר את ה w32time service מול אותו NTP . תקן אותי אם אני טועה ...

במצב שה DC מסונכרן מול ה NTP . כל התחנות בדומיין עדיין יסונכרנו דרכו בלי התערבות נכון?

בעיה שנתקלתי בה היא עם שרת win server 2003. הגדרתי אותו להסתנכרן מול ה NTP שלי (שרת NTP על RedHat). הוא כן התכוון מחדש רק שהוא מפגר בשעה (כמו שעון חורף). שרתי 2008R2 מסתכרנים בדיוק כמו ה NTP (בלי פער של שעה)

יש רעיונות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לסנכרן בין ה DC לשרת NTP אני מגדיר את ה w32time service מול אותו NTP . תקן אותי אם אני טועה ...

במצב שה DC מסונכרן מול ה NTP . כל התחנות בדומיין עדיין יסונכרנו דרכו בלי התערבות נכון?

אם שרת ה-DC הוא PDC אז כן.

בעיה שנתקלתי בה היא עם שרת win server 2003. הגדרתי אותו להסתנכרן מול ה NTP שלי (שרת NTP על RedHat). הוא כן התכוון מחדש רק שהוא מפגר בשעה (כמו שעון חורף). שרתי 2008R2 מסתכרנים בדיוק כמו ה NTP (בלי פער של שעה)

יש רעיונות ?

ה-timezone על השרת נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...