אתרי טורנטים פרטיים - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתרי טורנטים פרטיים

Art Tatum

Recommended Posts

אני לגמרי נגד זיוף ratio.

בנתיים הממוצע שלי ביום בערך 4GB upload.

הטימטום הוא שכדי להעלות רצוף אני חייב להוריד דברים שיש להם הרבה ביקוש.

ובמקום להוריד את מה שאני באמת רוצה, מתי שאני רוצה, אני משחק בהשקעות בבורסה.

ובכל מקרה אין מצב להתקרב לכמויות שאני מוריד בpublic.

ללא seedbox, ועם UL של 2mbit,

TL הוא לא יותר מתיק השקעות כתוכנית חיסכון, או שוק פירות וירקות טריים.

הרבה אנשים בTL "קופצים" על הורדות חדשות רק כדי להעלות אותם.

תיאטרון האבסורד.

השימוש בTL מתחיל להיות הגיוני רק עם קו בעל UL גבוה(+10mbit).

אז אפשר להוריד פחות או יותר כל מה שרוצים, ועדיין לשמור על ratio ללא מאמץ מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח אכן, כל השיטה הזאת מטומטמת לגמרי.

זה בדיוק מה שאני עשיתי. הורדתי קבצים של 100GB שלא היה לי צורך בכלל בהם רק בגלל שהם היו "חמים".

אמרתי יפה שלום ולא להתראות.

וזה עוד בתקופה שלא היה לי מקום בהרדיסק. :bash:

אני מדבר על דאונרב במקרה הזה, לא TL.

אני עכשיו מוריד רק מאתרים כמו:

rutracker

TPB

extratorrent

kickasstorrents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אין לי בעיה כל עוד הדיון הוא פילוסופי \ שיטות \ קליינטים

בשניה שהת'רד הזה הופך לבמת הזמנות ו\או תוכן לא חוקי כזה או אחר, הוא לא ננעל - הוא נמחק והיוזרים הרלוונטיים חוטפים באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אין לי בעיה כל עוד הדיון הוא פילוסופי \ שיטות \ קליינטים

בשניה שהת'רד הזה הופך לבמת הזמנות ו\או תוכן לא חוקי כזה או אחר, הוא לא ננעל - הוא נמחק והיוזרים הרלוונטיים חוטפים באן.

למען הסר ספק - תוכן לא חוקי מבחינתי כולל לינקים והמלצות על טראקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נרשמתי שבוע שעבר, וסבלתי ממהירות העלאה נמוכה מאוד. (0.1K-1.K לשניה)

הורדתי מס' הורדות בשביל הריטיו, וההורדות לא החזירו את ההשקעה.

הורדתי המון קבצים מטראקרים ציבוריים ושיתפתי אותם בTL, וכלום לא עזר.

במקרה נתקלתי בדיון הזה (אני נכנס לאתר לעיתים נדירות)

ובעצתכם, החלפתי את uTorrent ב Deluge.

מהירות ההלאה השתפרה פלאים !

אני מעלה בערך 100K לשניה.

לכל מי שמתקשה לשתף קבצים מאתרים אחרים, אני ממליץ על

torrentz.eu‬

ניתן דרכו למצוא כמעט כל טורנט המופיע ב TL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שצריך לשמור על ratio טוב ולכן כולם משתדלים להעלות כמה שיותר ולכן ההורדה תהיה ממש מהירה.

באתרים ציבוריים אין לך שום אינטרס להעלות ואפילו להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את הקטע באתרים הפרטיים.

הדברים מגיעים לשם לפני שהם מגיעים לפומביים?

יש דברים שבלעדיים לשם?

בעיקרון כמעט הכל מגיע לפומבי, אם לא מיד אז אחרי כמה שעות.

דווקא לפעמים יש בפומבי דברים שבפרטי אין, כי בפומבי כל אחד יכול ליצור טורנטים חדשים.

אבל בפומבי בדרך כלל אנשים לא עושים מספיק seeding, לכן מהירות ההורדה הרבה פעמים איטית ברמה כזאת או אחרת.

לדברים ישנים לפעמים אין seeders בכלל.

חוץ משני היתרונות האלו(מהירות, ושרידות) יש עוד יתרון לפרטי, וזה ששם הכל קיים בגרסאות הscene release.

גרסאות אלו אפשר להשוות לrelease nfo, ולוודא שלא התעסקו איתם בדרך(הוסיפו רושעות וכו...).

בפומבי יש הרבה ספאמרים של רושעות וזיופים.

בפרטי הם כמעט ולא קיימים כי צריך שדרוג משתמש לuploader כדי ליצור טורנטים חדשים, ומבטלים להם את החשבון אם הם מעלים זיופים/רושעות.

באתרים שעובדים לפי הזמנות גם החשבון של המזמין יסגר, ולכן מאוד קשה להאקרים הנפוצים לפעול שם.

למי שיש סבלנות ושכל, אין בעיה לסנן את הטוב מהרע באתרים הפומביים.

גם שם יש שיטות לוודא, כמו ודירוג אמינות למשתמשים שהעלו, ולכל טורנט ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעוד גורם למהירות באתרים הפרטיים, הוא החוסר בכפילויות. אתה יכול לחפש באתרים ציבוריים תוכן מסויים ולמצוא כמה תוצאות.

כמובן שהמעלים מתחלקים ביניהם.

יש גם את העניין של הקהילה. על כל קובץ, יש רישום של מי הוריד את הקובץ - אם יש מחסור במעלים, אתה יכול לבדוק למי יש את הקובץ ולבקש שישתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-TL כבר כמה שנים ובמשך זמן רב לא הייתה לי שום בעיה עם ה-upload, ללא זיופים וללא שיתוף של קבצים מאתרים אחרים.

לפני כחצי שנה-שנה, עם השדרוג במהירות האינטרנט והמעבר לצפייה בתכני HD ה-buffer שלי החל להצטמצם וכרגע הוא באזור 150GB.

השיטה שלי היא לקחת טורנטים פופולריים ישר עם היציאה שלהם ולהוריד רק חלק אחד מהטורנט, יוצא בדרך כלל בין 50 ל-150 MB.

עבור כל טורנט כזה אני מצליח להעלות בערך פי 10 מאשר מה שהורדתי - מאוד עוזר ל-ratio.

כמו כן המעבר ל-deluge בעקבות הדיון הזה עשה פלאים עבורי! הממשק אמנם מעט פחות נוח מאשר של uTorrent, אבל אני מעלה משמעותית יותר והאינטרנט שלי לא נחנק כמו בעבר. מומלץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ייתרון לטראקרים פרטיים שאולי פחות רלוונטי בארץ, הוא האנונימיות. חברות הסרטים \ המשחקים יכולות להוריד טורנט מטראקר ציבורי ולראות מיהן כתובות ה IP שמורידות אותו באותו זמן, ואז לעשות להן נזק מסוים. כמו למשל בארה"ב ששם אנשים נתבעו לאחר שהורידו קבצים לא חוקיים.

בטראקר פשטי יש פחות סיכוי שבוט כזה ייכנס, כי להגיע לשם זה הרבה יותר קשה ויש פחות אנשים שמורידים את הקובץ (בדרך כלל) מאשר בטראקר ציבורי.

למרות שגם זה קורה, נכנס פעם בוט כזה ששייך ל ל TL, ששלח לי הודעת אזהרה לסידבוקס. דייוחתי למוד ב TL וחסמו אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין צורך למחוק את הטורנט שהורדת ואז להוסיף את החדש, פשוט תוסיף את שניהם אחרי שסיימת להוריד עם הראשון ואז תעלה גם את השני וזה יעשה HASH CHECK ואתה תוכל להיות עם שניהם בו זמנית בלי צורך לעשות שינויים כמו שרשמת.

2. למשתמש חדש בTL עדיף באמת לעשות OUTSIDE SEEDING שזה בעצם מה שאתה תארת.

3. משכירים סידבוקס אפילו לשבוע (כן יש כאלה שמשכירים לשבוע ואפילו גם לרק סוף שבוע אם תרצו)

4. להירשם לטראקרים שיותר קל לשמור על רטיו כמו hebits.net downrev.net

hebits.net זה בדיחה. בעצם לא פלא שזה טורנט ישראלי. כולם שם מורידים ואין אפחד שמעלי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שמעולם לא השתמשתי ב-TL (אפילו לא טרחתי לבקש אליו הזמנה), ולאור הדיון הזה נראה לי שאוותר על התענוג.

אני חייב לציין שאני ממש לא מבין למה חלק מהמגיבים כאן מתעקשים כל כך להשתמש ב-TL, ועוד לשלם עשרות דולרים על seed box כדי להעלות את ה-ratio. זה פשוט מגוחך.

אין שום בעיה להוריד בקצב מאוד גבוה בלי להירשם לאתרים פרטיים ובלי לדאוג ל-ratio. אני מוריד על מהירות מקסימלית (12Mbps) כל סרט חדש או פרק חדש בסדרה שיוצא, כשלפופולרים ביניהם יש אלפי seeders. אתם יכולים פשוט לעשות חיפוש בגוגל על ה- שאתם מחפשים ולמצוא לא מעט אתרי טראקרים.

אני באופן ספציפי משתמש במנוע חיפוש לטראקרים שנקרא torrentz.eu. אין בו טורנטים בעצמו, הוא רק מנוע חיפוש (אז אני מניח שהוא תקין פוליטית מבחינת האתר). מקלידים בו את שם הפרק או הסרט ומקבלים תוצאות שונות לפי פורמטים/איכות וכו'. אפשר למיין את התוצאות לפי מספר ה-seeders, לפי גודל הקובץ וכו'. כאשר בוחרים תוצאה מסוימת, מקבלים רשימת קישורים לכ-15 אתרים מהם אפשר להוריד את הטורנט הספציפי לקובץ שבחרתם. בדרך כלל מספיק 2-3 כאלה כדאי להוריד בקצב מקסימלי.

אני ממליץ לנסות את זה במקום לחיות במרדף האבסורדי הזה אחרי ה-ratio ב-TL :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...