מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבר לכך שאני לא חסיד של המראה של הגלקסי 3 או 4 שהם די דומים וכנראה שסמסונג ניסו לחקות את אפל בקטע של כמעט ולא לשנות את המראה של הטלפון מבחוץ, לכל אחד יש ישתרונות וחסרונות ופיצ'רים ששימושיים לאנשים שונים.

אותי אישית פחות קונה כל הגימיקים של הסמסונג ואני מאוד אוהב את המראה של הHTC וגם אני די אוהב את ממשק הסנס ואת הטאצ' וויז אני לא סובל.

אז אם אני הייתי צריך לבחור היתיי לוקח את ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הזו כשאלה סתמית לדיון היא שאלה טיפשית.

צריך קודם להגדיר תכונות שחשובות במכשיר

- חיי סוללה?

- גודל ומשקל?

- מערכת הפעלה מסויימת?

- אפליקציות מסויימות שקיימות עבורו?

- עד כמה הביצועים קריטיים?

- מחיר

ועל בסיס ההערכות האלו, אני אישית חושב שדווקא הנקסוס 4 ב-2100 שח כדאי הרבה יותר

http://www.ushops.co.il/BUY2USA/product_details_new.php?product_id=25956

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס 4 יהיה זול ב-1500 שקל לפחות אם לא יותר מהגלאקסי החדש, "התוספת" בביצועים

לא שווה את זה. רשמתי "תוספת" כי לא צריך 67 ליבות בשביל אינטרנט/מייל/פייסבוק/ווטסאפ

שזה המצב שתמצא את עצמך בו ב-95% מזמן השימוש בטלפון. להפך, כל השטויות שסמסונג

מוסיפים לכל גרסה של הגלקסי (גלילה בכוח המחשבה) רק מעיקות על חוויות השימוש

וגם ככה אחרי רבע שעה עם הטאץ וויז מתקינים MIUI וגומרים עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה יש לך לעשות עם החומרה הזאת היום?

עם הנקסוס 4 אתה יכול לבצע multitasking באותה מידה כמו הגלקסי S4 לשניהם 2GB ראם. ארבע הליבות של הנקסוס לא מאותגרות

ע"י שום יישום או משחק היום ולא רואים משהו באופק.

מסך ברזולוציית FHD זה גימיק נחמד, תכלס עין אנושית תתקשה להבחין בהבדל בחדות. כשמדברים על טלוויזיות, יש גרף שמראה מתי 1080P

מתבטא בהבדל אל מול 720P כפונקציה של גודל מסך ומרחק צפייה. במסכים בגודל 5", ההבדל כבר מזמן לא קיים.

רזולוצייה גבוהה יותר דורשת משאבים גדולים יותר.

הפרש המחירים הוא ההבדל הגדול ביותר ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לגלקסי 4 עוד היה אפשר להתלבט בין נקסוס 4 לגלקסי 3 -

אבל עכשיו- עד שלא יצא נקסוס חדש- החומרה של 4 לוקחת

אם זו הסיבה שפתחת את הדיון, ואתה הולך לענות לכל דעה פה - שהחומרה בגלקסי החדש חזקה מכל מה שיש בשוק, אפשר לסגור את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מתלבט בין שניהם. איכות המסך זה הדבר שהכי חשוב לי, לכן הנקסוס 4 לא בא בחשבון. אני גם לא אוהב את העובדה שאין לו כפתורי ניווט פיזיים.

כרגע יש לי S1 עם מסך בעייתי אז הייתי רוצה להזמין טלפון כמה שיותר מהר, ויש הבדל של חודש בין היציאה של ה one לחנויות (29.03 בבריטניה) לבין היציאה של ה S4 (יוצא ב 26.04)

אבל חוץ משיקול זה:

אלו השיקולים שלי בעד ה one:

- איכות מסך ( ה S4 הוא עדיין pentile מה שמוריד את חדות התמונה בצורה דיי משמעותית)

- איכות חומרים (אין מה להרחיב)

- יכולת צילום טובה יותר בתנאי תאורה קשים

- משקל : טלפון ששוקל יותר, מרגישים שיש לך טלפון ביד ולא פלסטיק קל

- מראה : ה one נראה הרבה יותר טוב לדעתי, כמובן שזה עניין של טעם.

אלו השיקולים שלי בעד ב s4:

- גודל מסך : אני לא רציתי טלפון עם 5" בגלל שאז הטלפון עצמו גדול מידי, פה סמסונג הצליחו לשים 5" והטלפון הוא באותו גודל כמו ה one מבחינת אורך.

- סוללה נשלפת : כרגע יש לי S1 ויש לי תמיד סוללה חלופית בתיק כשאני נוסע למקומות, ל one אין סוללה נשלפת.

- המעבד, בכך שיש לו 4 ליבות חזקות ו4 חלשות, יכול לתרום לזמן הסוללה.

- רזולוציית המצלמה

- לפי מה שראיתי עד עכשיו, מבחינת development של רומים למכשירי סמסונג יש עדיפות מעל ה .

הזמנתי pre order של ה one מחנות בריטית (handtec) אבל עכשיו אני מתלבט אם להשאיר את ההזמנה או לבטל לפני שהיא נשלחה ולחכות ל S4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו "רק" 320ppi... וזה כבר מעט מדי :facepalm:

אם תתן לי סיבה 1 טובה באמת (שתשכנע) למה לשלם כמעט פי 2 על המכשיר בשביל ה- ONE במקום הנקסוס 4, אני אקנה לך את ה-.

נ.ב. לא סיבה טובה מספיק. 16 ג'יגה מספיק לי (ולעוד הרבה אנשים) עם האייפון גם בלי אפשרות להרחיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העבודה שהכפתורים לא פיזים לדעתי מוסיפה בהמון:

1. לא יכולים להתקלקל!

2. אפשר להתקין רום כלשהו או לאנצ'ר בעל PIE, ואז אתה מקבל את שאר המסך +

דרך הרבה יותר נוחה לכפתורים!

3. המכשיר קטן יותר אך עדיין עם גודל מסך זהה.

חסרון שנתקלתי בו בגלאקסי , לא יודע אם קיים גם בנקסוס 4 - צריבה במסך.

לא מורגש כל כך.

נ.ב. לא סיבה טובה מספיק. 16 ג'יגה מספיק לי (ולעוד הרבה אנשים) עם האייפון גם בלי אפשרות להרחיב.

16GB זה דיי והותר.

אני כל הזמן סתם נלחץ כשיש לי "רק" 4-5 פנוי, ומתחיל ישר להעביר גיבויים מהפלאפון למחשב חחחח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16GB ממש לא מספיקים לכולם. הסמארטפונים החדשים מצלמים ב-1080p, שתופס המון מקום. מי שמתכוון לצלם סרטוני בטלפון שלו, וגם לשמור אותם בטלפון לצפייה עתידית, יגלה שהמקום הפנוי נגמר לו די מהר.

כשקונים מכשיר עם 16GB, יש למעשה רק 11-12GB פנויים לשימוש המשתמש.

מי שרוצה לשים גם מוזיקה, גם לצלם תמונות, גם , ואולי גם משחק איכותי או שניים (שיכולים להגיע ל-1GB כל אחד), יגלה די מהר שזה לא מספיק. כמו שאני גיליתי.

כאן מגיע היתרון הגדול של טלפונים עם מקום לכרטיס חיצוני, או כאלה שניתן לקנות מראש עם 32GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מותקנת עליו מערכת הפעלה נכה.

בכל מקרה, כפתורים על המסך זה יתרון מבחינתי. אפשר להוסיף כפתורים שלא היו שם קודם.

עניין הזיכרון הוא סובייקטיבי. לי מספיקים 16GB. אני מצלם פעם ב- ובטח לא בתדירות שאין לי מחשב לשמור אותם. יש לי 50GB בגוגל פליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...