תשתית הוט HOTNET בדיקת מהירות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית הוט HOTNET בדיקת מהירות

X7-007

Recommended Posts

תבדוק אם הכבל שלך במהירות 1 גיגה

לפי המהירות זה רק 100 מגה

תודה על המחשבה אבל תאמין לי אם היה לי מוגדר 100 לא הייתי מגיע ל 95, ה OVERHEAD 20% כלומר הייתי מקבל 80MB בערך.

אצלי תמיד מוגדר על 1GB.

בכללי נראה שהסתדר, תבדקו שוב מגיע לי ל 100MB, דיברתי איתם גם, היו המון איבודי מידע, מהוט לא היה בעיות. אז אני מאמין שזה מהספק. הם ישלחו את זה להנדסה ובביקשתי מנהל, נמאס לי לעבור בין ספקים לבזק בינלאומי והוטנט בגלל בעיות שחוזרות.

אני משחק דיאבלו, אם הייתי משחק דיאבלו ב HC HARDCORE והדמות שלי הייתה מתה בגלל הלאג המפגר שקורה בשעות כל הזמן אז באמת זה היה מעלה את הסעיף. והבעיה הכי גדולה שהם לא יודעים על התקלות האלו. צריך לעשות מחקר שלם רק בשביל בכלל שיבדקו את זה. לך תדע מה יהיה התשובה, "לא מצאנו בעיות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים הסתדר, היה לזמן קצר ששוב לא רצה לעבור את ה 50MB בהורדות מ TL, אבל עכשיו בדקתי והכל תקין בנתיים

פינגים, בדיקת מהירות 013, בדיקת מהירות הוט, TL.

חשוב שנעקוב אחרי זה כי בסופו של דבר הם "אומרים" או באמת עושים שידרוגים ושינויים שאמורים לעזור לנו לקבל יותר טוב, בבזק לא דופקים חשבון ואם יש תקלה אומרים לכם זה הוט, למרות שבהוט הכל הכל תקין באותו רגע שהיה תקלה, אז כל תקלה יש את היום שלה והיום זה היה הוטנט לפי מה שראינו.

יהיה לנו סטיסטיקה לדעת באמת למי יש יותר תקלות, אלו תקלות, האם יסדרו אותם, ובכמה זמן. אני מאמין שכל אחד היה רוצה ספק שיספק 50% מהזמן את מה שהוא אמור לקבל ומשלם עליו ואם בסופו של דבר יש תקלה אז ה 50% האלו יהיו השירות שהוא יקבל. בסופו של דבר אין 100% אבל יש השלמה מהצד השני שזה בעצם מה שאתם משלמים והתמיכה שאתם מקבלים.

אצלי בבדיקה זה מגיע רק ל81

זה אומר שצריך להחליף את הכבל רשת? ???

איזה ציוד יש לך, מחובר למה, באלחוטי ?

תבדוק של כרטיס , תבדוק את ההגדרות שלו.

כבל זה יהיה הדבר האחרון שישפיע על המהירות, כי זה בעצם כבל. ואם הכבל לא היה תקין היית מקבל הרבה הרבה יותר פחות וניתוקים וכו'.

מציע לכם לעשות בדיקה ולראות מה קורה עם הורדות ב TL אם יש לכם או בכלל, אבל שיהיה טראקר ידוע שמספק תמיד את המקסימום.

ואם תוכלו לרשום את ההתחלה של כתובת האייפי שלכם, שלי זה 5.29

עם כבל 100 אפשר להגיע ל-97 בלי שום בעיה

אפשר לראות את זה ? כי בוא נחשוב רגע בצד, ברשת יש מה שנקרא מהירות לא מנוצלת למידע, באנגלית OVERHEAD. זה תעבורה שלא מנוצלת בעצם לקבלת המהירות בסה"כ, מה שנקרא ברוטו 100MB אבל נטו 20% פחות, כי אתה חייב להעביר נתונים של TCP בשביל לאמת את המידע ושאר הפרטוקולים בקטוגרית ה LAYER 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבדיקות מהירות זה דינאמי ונע בין 92-97MB

היות ואני לא היחיד שגולש ברשת הביתית, מבחינתי זה בסדר גמור ולדעתי השילוב של HOT+HOTNET עובד יפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבדיקות מהירות זה דינאמי ונע בין 92-97MB

היות ואני לא היחיד שגולש ברשת הביתית, מבחינתי זה בסדר גמור ולדעתי השילוב של HOT+HOTNET עובד יפה :)

מעניין, זה מה שאני ניתקלתי, בזמן נתון של היום אתה אמור לקבל 100MB נקי, מעניין אותי יותר לדעת למה לא. כמובן שיש הרבה משתנים, אבל כשנגיע לתוצאה זה ישתלם לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מהסיבה שבהתחלה היה לי כבל שיכל להעביר רק 100 והחלפתי אותו ל-1000

בסה"כ די קל לבדוק, אתה יודע שאפשר לשנות את המהירות של כרטיס הרשת

בתמונה הראשונה הכרטיס מוגדר לחיבור 100 והשניה לחיבור 1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...