מחשב משרדי ב1800שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב משרדי ב1800שח

Clint Eastwood

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום.

אני רוצה לרכוש מחשב למשרד של אבי.

השימוש העקרי הוא קל-, עם הרבה לשוניות ותוכנת הנהלת חשבונות.

אני מעוניין שהמחשב יוכל לעמוד בעומס של הרבה לשוניות ועבודה מקבילה בתוכנות בלי לקרטע...

1. מה התקציב המקסימאלי? 1800 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות ולחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? להשתדל שלא..

2. מה שימושי המחשב? אינטרנט מרובה לשוניות, , יצירת קבצי PDF ותוכנת הנהלת חשבונות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? לא נדרש

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 6-7 סטנדרטי?

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? ממש לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

צריך מערכת הפעלה והמחיר הוא לא כלול בתקציב של ה1800

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? נראה לי שכדאי שיהיו למחשב יציאות עדכניות כמו USB3 ,SATA3 חיבור DVI או אבל אם זה ממש מיקר את הסיפור אפשר לוותר...

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

שאלה נוספת וחשובה: האם לדעתכם כדאי לרכוש win8? טרם יצא לי להשתמש בה ואני לא יודע עם היא נוחה לעבודה משרדית.

תודה והמשך יום טוב! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמליץ לך לראות סרטוני הדגמה ברשת לגבי win8 לפני הקניה, כל אחד ועדיפויותיו (אני למשל מעדיף 7).

הנה מפרט מתאים, אשר כולל מעבד כפול ליבה עדכני ומשתלם ביחד עם קירור שקט, לוח אם מצויין עם שלל יציאות וידאו (HDMI,DVI ו-VGA) וכולל גם 2 חיבורי USB3 וחיבור SATA3. כללתי 4 ג'יגה זיכרון ראם, כונן קשיח טוב בנפח של חצי טרה, צורב סטנדרטי אמין וספק+מארז איכותיים יחסית.

זה שאתה אומר לי "הרבה לשוניות" לא ממש אומר לי הרבה. יש הבדל מבחינת צריכת זיכרון של 20 לשוניות שפתוחות על דפי מידה (כמו יוטוב למשל), לבין אתרים סטטיים פשוטים. המפרט הזה אמור להחזיק בצורה טובה מולטיסקינג אבל כמובן שאם תפציץ אתה כן תרגיש האטה.

אתה כן יכול לשים במחשב הזה נפח זיכרון ראם גבוה יותר (8GB במקום 4GB ששמתי לך, מדובר על תוספת של כמה עשרות שקלים) ואתה גם יכול לקחת מעבד מעט חזק יותר כמו i3-3220, אך הוא פחות משתלם כי הוא עולה בערך פי 2 יותר ומספק כמה עשרות אחוזי עיבוד אקסטרה במקרה הטוב לעומת ה-G2020 ששמתי.

כמו כן, בלי קשר- אם אתה צריך נפח איחסון גדול יותר, אתה יכול להחליף את כונן החצי טרה ששמתי לך בכונן טרה.

מעבד:

Intel Ivy Bridge Dual-Core Pentium G2020 2.9Ghz 3MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪263

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪357

מארז:

באנדל תקציבי - SilverStone Presicion PS08 USB3 + FSP 350W-HCN - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪320

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪150

קשיח למחשב שולחני:

Hitachi Deskstar 7K1000, 500G, 3.5", SATA 2

כמות: 1 - מחיר: ₪263

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪99

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪1496

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1467 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ltdy1emc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תודה רבה על התגובה המהירה המקצועית והמפורטת!

המפרט האחרון שהרכבתי כאן היה לפני ארבע שנים כך שאני מעט לא מעודכן (בלשון המעטה)...

בפעם האחרונה שהרכבתי מפרט, הכוננים של סי-גייט לא היו מומלצים.

אני מעוניין להרחיב לכונן 1TB. היום הכוננים של סי-גייט(זה שהמלצת עליו) מומלצים? :)

כמו כן, נראה לי שאני ארחיב את הזיכרון.

בנוגע למעבד, האם g860 לא עדיף על הנוכחי?

ושאלה אחרונה לסיום, לא על הפרק? פעם בתקופת הathlon 64bit הם היו להיט! :xyxthumbs:

שוב תודה,

נועם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין להרחיב לכונן 1TB. היום הכוננים של סי-גייט(זה שהמלצת עליו) מומלצים? :)

לא הייתי ממליץ לך על משהו שהוא לא טוב. לפני מספר שנים הייתה להם בעיית קושחה עם סדרת כוננים (7200.11) שמי שלא הספיק לעדכן- הכונן שלו מת. לי למשל יש את הכונן התקול הזה אבל הספקתי לעדכן ועד היום עובד כמו שצריך (בערך 4.5 שנים). לאחרונה חברת קנתה את חטיבת הכוננים של - לא יודע אם אתה מכיר או לא, אבל לפני שנה בערך סדרת כונני ה-F3 שלהם הייתה מוצלחת במיוחד. הכונן שהמלצתי לך עליו הוא מהיר מאוד ונותן תמורה מצויינת למחיר. עד כה לא שמעתי על בעיה בו.

בנוגע למעבד, האם g860 לא עדיף על הנוכחי?

הם בערך אותו הדבר מבחינת ביצועים. G2020 הוא מעבד חדיש יותר מהדור הנוכחי, צורך פחות חשמל, טיפונת קריר יותר ועוד זול יותר. לא רואה שום סיבה שלא לקחת אותו.

ושאלה אחרונה לסיום, לא על הפרק? פעם בתקופת הathlon 64bit הם היו להיט! :xyxthumbs:

יש להם את סדרת Vision, כאשר מבחינת כח עיבוד הם טיפונת חלשים יותר ממעבד מקביל של , אך כוללים גראפית חזקה יותר אשר תומכת בהאצה חומרתית של פורמטים רבים יותר ואף מאפשרת גיימינג קליל. לצערי לוחות האם לרוב יקרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך על משהו שהוא לא טוב.

לא היה לי ספק אבל זכרתי משהו בנוגע לסיגייט (בדיוק מה שציינת) והייתי סקרן.

F3 הם כוננים מצויינים. יש ברשותי 2 כוננים כאלו (חוץ מהרעש שלהם בהאצה הראשונית :) )

בכל מקרה,

יאיר תודה רבה על העזרה.

עזרת לי עם המפרט ונתת גם סקירה היסטורית לגבי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...