כל פעם, 'מנהל תצוגה הפסיק להגיב- ועשה שחזור ' אחרי התקנת כרטיס-מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל פעם, 'מנהל תצוגה הפסיק להגיב- ועשה שחזור ' אחרי התקנת כרטיס-מסך חדש

rroonnii

Recommended Posts

חיברתי את 660GTXIT ממקום 570GTX ..וכל שנייה מקבל מסך שחור שאחריו יש כיתוב למטה" מנהל תצוגה הפסיק להגיב- ועשה שחזור"

יש לציין שהדרייבר עודכן אוטומטי וידני (גירסא אחרונה)

יש עוד בעיה.. לפעמיים בדפדפן ובמחשב יש מין הפרעות כאלה של חיתוכים לפעמיים בצבע שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי גם עם Driver Sweeper להסרת הדרייבר, והבעיה נשארה. הכרטיס הגיע עם מחשב חדש אז אתקין עליו ואראה עם התופעה חוזרת גם שם.

זה קצת מוזר שכרטיס-חדש כבר תקול ,לא?

אגב הקירור שלו רגיל וכן גם של 570GTX אך הוא הרבה יותר מרשים ופלסטיק קשה מאשר ה660GTXIT ממש קל וצעצוע (שנהם Sparkle)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי גם עם Driver Sweeper להסרת הדרייבר, והבעיה נשארה. הכרטיס הגיע עם מחשב חדש אז אתקין עליו ואראה עם התופעה חוזרת גם שם.

זה קצת מוזר שכרטיס-חדש כבר תקול ,לא?

אגב הקירור שלו רגיל וכן גם של 570GTX אך הוא הרבה יותר מרשים ופלסטיק קשה מאשר ה660GTXIT ממש קל וצעצוע (שנהם Sparkle)

לא יודע אם זה המצב אצלך, אבל זה קרה לי גם פעם כשהחלפתי כרטיס מסך, מה שהתברר בסוף זה שהייתי צריך להסיר לגמרי את הדרייברים הקודמים ולעדכן שוב לחדשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה המצב אצלך, אבל זה קרה לי גם פעם כשהחלפתי כרטיס מסך, מה שהתברר בסוף זה שהייתי צריך להסיר לגמרי את הדרייברים הקודמים ולעדכן שוב לחדשים...

כפי שציינתי השתמשתי גם עם Driver Sweeper למחיקת הדרייבר ,וזה לא עזר. אני כרגע עם המחשב החדש ..ומתקין עכשיו דרייבר. אם לא יהיו בעיות בו? אז לפרמט את המחשב השני (שהיו בו בעיות) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...