פינגים לא תקינים בהופ הראשון בVDSL 20 מגה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינגים לא תקינים בהופ הראשון בVDSL 20 מגה

A.Z.P

Recommended Posts

היי לכולם,

יש לי בעיה מעצבנת שבזק/בזק בינלאומי לא מצליחים לפתור או בכלל להכיר שיש בעיה ורציתי לבדוק עם משתמשים אחרים האם קרה גם לכם בעבר או מה המצב אצלכם כעת. יש לי חיבור 20 מגה VDSL במשך כמעט שנה כאשר במשך חצי שנה פחות או יותר מאז שעברתי לראוטר של VDSL DLINK 6740 הפינג להופ הראשון היה 7 MS. לפני כמה חודשים הפינג בהופ הראשון קפץ ל20-22 MS ומאחר שהספק והתשתית לא מצאו בעיה הם האשימו את הראוטר שהוא לא תקין. חשוב לי לציין שכאשר עלתה הבעיה לראשונה דיברתי עם ולאחר כל מיני איפוסים למיניהם הפינג חזר לתקין לשבוע בערך אבל אז שוב עלה ולכן מצאתי עצמי בטיול לבזק סטור. החלפתי ראוטר אך הבעיה לא נפתרה ולאחרונה אני חווה בעיות של ניתוקים (משהו שעדיין בטיפול) כך שהיה אצלי טכנאי בשבוע שעבר עם ראוטר נוסף ועדיין התקבלו אותם הפינגים. הנציגים הטכנים של בכלל לא מבינים מה אני רוצה מהם ואלו של בינלאומי חוזרים על המנטרה המעצבנת של "פינג מתחת ל100 זה תקין", כך שקיוויתי לקבל ממכם עזרה אם מישהו חווה משהו דומה או אולי זה פשוט מצב קיים לכולם ( ::) ) ואני סתם מדמיין תקלה...

תודה לעוזרים!

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שלפני קיבלת פינג של 7ms ושהיום ההופ הראשון הראשון הוא בסביבות 20ms, אבל מה אחרי? חוזר ל-7 כמו שהיה פעם או שזה משהו אחר?

כשאתה אומר פינג להופ הראשון אני מבין שאתה עושה בדיקת טרייס שאומנם מראה גם את הפינג. אבל בדיקת פינג תעשה עם פקודת פינג.

ממליץ לך לנסות לבדוק גם עם ping -t ולראות לאורך זמן אם יש קפיצות או שהוא יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינת התייחסות כלשהי לעניין ה Rate Adaptive שהועלה כאן בפורום אינספור פעמים בדיוק בגלל הנקודה הזו. אני יוצא מנקודת הנחה שגם זה נוסה. באמצעות הנתבים של DLINK אתה יכול לראות אם גם מאופשר Interleaving על הקו (פרופיל האופייני לכל החבילות שאינן Rate Adaptive) שהוא למעשה זה שגורם לפינגים להתפנגפנג יותר גבוה ממה שהורגלת אליו.

בתוך הסטטיסטיקות של נתוני הקו בממשק הנתב, וודא שהשורה המודגשת בצהוב מוגדרת כך. אם לא, פנה ל 166 ודרוש שיגדירו לך חבילה אדפטיבית וזה אמור לפתור לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

יש לי בעיה מעצבנת שבזק/בזק בינלאומי לא מצליחים לפתור או בכלל להכיר שיש בעיה ורציתי לבדוק עם משתמשים אחרים האם קרה גם לכם בעבר או מה המצב אצלכם כעת. יש לי חיבור 20 מגה VDSL במשך כמעט שנה כאשר במשך חצי שנה פחות או יותר מאז שעברתי לראוטר של VDSL DLINK 6740 הפינג להופ הראשון היה 7 MS. לפני כמה חודשים הפינג בהופ הראשון קפץ ל20-22 MS ומאחר שהספק והתשתית לא מצאו בעיה הם האשימו את הראוטר שהוא לא תקין. חשוב לי לציין שכאשר עלתה הבעיה לראשונה דיברתי עם ולאחר כל מיני איפוסים למיניהם הפינג חזר לתקין לשבוע בערך אבל אז שוב עלה ולכן מצאתי עצמי בטיול לבזק סטור. החלפתי ראוטר אך הבעיה לא נפתרה ולאחרונה אני חווה בעיות של ניתוקים (משהו שעדיין בטיפול) כך שהיה אצלי טכנאי בשבוע שעבר עם ראוטר נוסף ועדיין התקבלו אותם הפינגים. הנציגים הטכנים של בכלל לא מבינים מה אני רוצה מהם ואלו של בינלאומי חוזרים על המנטרה המעצבנת של "פינג מתחת ל100 זה תקין", כך שקיוויתי לקבל ממכם עזרה אם מישהו חווה משהו דומה או אולי זה פשוט מצב קיים לכולם ( ::) ) ואני סתם מדמיין תקלה...

תודה לעוזרים!

זאב.

שלום זאב,

פינג עד 150 בארץ נחשב כתקין.

עדיין, ישנם כאן מס' נושאים בהם ניתן להתחשב:

יתכן וישנה כאן בעיה של פינג לתשתית. לפני החיבור אלינו (ספק האינטרנט) מתבצע חיבור לשרת הרדבק של . משרת הרדבק מתבצע חיבור לשרתים של בזק בינלאומי ואז מתאפשרת הגלישה.

יתכן וישנה בעיה בחיבור לרדבק. בבזק ישנה חבילה שנקראת Rate Adaptive שאיננה בתוספת תשלום. בד"כ עושים בה שימוש כאשר ישנם נתונים לא ממש טובים על הקו. לפי המשוב שהתקבל עד כה, זה משפר פינגים בצורה משמעותית.

בברכה,

לוטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תוציאו את זה מהמילון שלכם ותתקדמו ל2013 ?

ב150ms אפשר להגיע לחוף המזרחי של ארה"ב וחזרה, אז באיזה ספר הסטוריה קראת שעד 150ms במרחק של 50ק"מ זה תקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 1997, עם ה 33.6K שלי תוצרת USRobotics קיבלתי פינגים טובים יותר, בתוך . מטריד לשמוע שזו ההגדרה שלכם לפינג תקין בישראל/אירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...