קונסולת ה-PS4 הוכרזה! - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונסולת ה-PS4 הוכרזה!

simonsix

Recommended Posts

אף מחשב לא יכל להתמודד עם הביצועים של הקונסולות אז והם נחשבו לדברים מדהימים.

כבר שה360 יצא בסוף 2005 ,היו מחשבים ביתים חזקים יותר ,הבעיה הגדולה שהם עלו הרבה הרבה יותר כסף מהקונסולה

סך הכל תיקח את המעבד החזק ביותר לשוק הביתי שהיה ב2005

דחוף גם כמות זיכרון מכובדת לא זוכר עם המיגבלה אז היתה 4 או 8 גיגה בלוחות ביתים רגילים

ודחוף שני כרטיסי מסך מהחזקים ביותר שהיו ב2005 במערך

ויש לך מחשב משמעותית חזק יותר מה360 ,אבל גם כזה שיעלה הרבה מאוד כסף והכרטיסים ילכו לפח שיצאו מישחקים שמחיבים DX10 ומעלה

ה360 באיזה 360$ היתה מציאה מבחינת חומרה עם לא מיתיחסים לRROD

גם הPS3 ב500$ עם לא מיתיחסים לYLOD

הבעיה עם הדור החדש ,שלפי החשיפות והשמועות בינתים ,זה פחות או יותר דרג בינוני או בינוני נמוך בהשקה

גם החומרה רובה מאוד דומה לPC

ככה שלמפתחים לא צריכה להיות שום בעיה לעשות פורטים לPC ולאפשר הגדרות ורזולוציות גבוהות בהרבה

אנשים שומעים "GDDR5 8 גיגה" ומיתלהבים

הבעיה שזה מחולק בין הכרטיס הגרפי והמעבד ולא ברור מה יהיה הרווח עם המעבד והכרטיס הגרפי עצמם לא אמורים להיות חזקים בימיוחד

לי כבר היום יש 16 גיגה במחשב ,נכון שהוא הרבה יותר איטי

אבל המעבד הראשי לא צריך יותר מיזה

הכרטיס שמבחינתי הוא כרטיס מעבר מכיל רק 1 גיגה ,אבל זה כרטיס זול שקניתי לפני שנה אולי יותר

כבר היום יש כרטיסים לא יקרים בימיוחד עם 2 גיגה

שהטיטן מכיל 6 גיגה ,שהוא מאוד יקר היום ,אבל המחשבה יותר לכיוון של מה יהיה שנתים אחרי שהדור הבא יצא

אני מעריך שהPS4\XBOX3 יצאו ניראה כרטיסים עם 4 גיגה במחיר סביר עם הרבה יותר עוצמתית

לקונסולות יהיה תאימות לחומרה מה שיעזור לטווח קצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

.

להזכיר לך את האונלין פאס ?

את הביטול אפשרות להתקין לינוקס בPS3 ?

אין אף חברה צדיקה בתחום ,לא סוני לא נינטנדו ולא MS

הכל יחסי

אני מיתיחס לטענה של הנווידה

אל תשכח גם את ההודעה שמוצגת תמיד עם הפעלת הקונסולה שאם תחטוף התקף אפילפסיה זה לא יהיה על אחריותם.

בכל מקרה, סוני היא לא תלית שכולה תכלת, וגם לה יש החלטות שאני לא אוהב, כמו הלינוקס לדוגמה. לגבי ה-online pass אני די מבין אותם - הם לא רואים שקל ממכירות של משומשים, ועדיין צריכים לתחזק את השרתים ולשרת אותך כמו לקוח שקנה חדש. אבל להזכיר לך, האונליין עצמו הוא חינם, בניגוד למייקרוסופט, והשירות בתשלום פשוט פנומנלי.

מה שאמרתי היה מבחינת היצירתיות של המשחקים. אם חברות כמו מייקרוסופט, EA ו-Activision מעניין רק כסף, כסף וכסף, ולכן הן עושות בעיקר משחקים מאוד ג'נריים, סוני היא חברה פחות תאוות בצע, ונותנת הזדמנות גם למשחקים כמו Demon Souls, Journey, Heavy Rain, Ni No Kuni והרבה אחרים.

שה360 יצא לשוק ,טלוויזיות HD עוד היו יקרות ואפילו HDMI לא היה נפוץ

אבל היה מעבר לכיוון הזה

היום יש מעבר איטי לכיוון ויותר מאוחר 8K

אבל אף קונסולת מינסטרים לא תיתן את זה בדור המיתקרב ,PC לאומת זאת יאפשר את זה בהדרגה

אבל דור הקונסולות הזה כן משדרג את הרזולוציה מ-720P ל-1080P, שזה פי 4 יותר פיקסלים! איך אתה מצפה שהן יתמכו ב- אם אפילו המחשבים החזקים ביותר כורעים תחת העומס ברזולוציה כזאת, ומסכים שתומכים בה עולים 20,000$?

לגבי ההודעה האחרונה שלך חוזק חומרה זה עניין מעורפל מאוד, ואי-אפשר למדוד אותו על-פי פרמטר אחד. מעבד יכול להצטיין בפרמטר אחד ולהיות גרוע ביותר בפרמטר אחר. תקרא קצת על המעבד של XBOX360 כדי להבין עד כמה העניין מורכב.

המפתחים דרשו חומרה כזאת שתהיה מותאמת להרצת משחקים, ולכן פרמטר מסנוור אחד זה לא מה שקובע. חוץ מזה, אנחנו עדיין לא יודעים איך החומרה בנויה במדויק, לכן הדיון הזה חסר טעם כרגע. המפתח של The Witcher רמז שיהיו עוד הפתעות. נחיה ונראה. אני בטוח שהקונסולה תרשים.

בדור הקודם היה מצב אחר - בגלל המונופול של ה-PS2 מיקרוסופט מיהרה להוציא את הקונסולה של שנה לפני סוני כדי לקבל פור, ולכן זה גרם לבעיות חומרה נוראיות. סוני לעומת זאת היתה חברה זחוחה, שחשבה שאין לה צורך להתחשב במפתחים ובדרישות שלהם, מה שגרם לה להוציא חומרה יקרה יותר ופחות נוחה לעבודה. היום סוני שמה את המפתחים במרכז, ומיקרוסופט שמה את הכסף במרכז.

מחשבים יתחילו לעניין אותי כשיצאו מסכי מחשב של וכרטיסי מסך מתאימים, ודברים כמו ה- Rift. עד אז יש לסוני כמה שנים של חסד, וגם אחר כך אני בטוח שהם לא יאכזבו עם האקסקלוסיבים המצויינים שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPS3 בנתה הרבה מאוד על הCELL ועל הבלו רי

הCELL היה כישלון מאוד גדול כי חשבו לישתמש בו גם לגרפיקה ובסוף הלכו לקנות כרטיס מהנווידה

גם היו הרבה בעיות ביצור הCELL בהתחלה

הבלו רי היה עם מילחמה בDVD-HD בזמנו ,למרות שבסוף הבלו רי ניצח הרבה ביזכות הPS3

שני הפורמטים בגדול הפסידו

הרוב הולך היום לסטרימינג

סוני דיממה מילירדים על הPS3 ,וכרגע המצה שלה לא להיט לא פיננסית וגם היא חיבת לתמוך גם בויטה שטובעת

וזה לפני השקת הPS4

לנינטנדו יש בעיה עם הWIIU כרגע ,אבל ה3DS יציבה

ולMS רק פלטפורמה אחת בכל דור כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

כבר שה360 יצא בסוף 2005 ,היו מחשבים ביתים חזקים יותר ,הבעיה הגדולה שהם עלו הרבה הרבה יותר כסף מהקונסולה

סך הכל תיקח את המעבד החזק ביותר לשוק הביתי שהיה ב2005

דחוף גם כמות זיכרון מכובדת לא זוכר עם המיגבלה אז היתה 4 או 8 גיגה בלוחות ביתים רגילים

ודחוף שני כרטיסי מסך מהחזקים ביותר שהיו ב2005 במערך

ויש לך מחשב משמעותית חזק יותר מה360 ,אבל גם כזה שיעלה הרבה מאוד כסף והכרטיסים ילכו לפח שיצאו מישחקים שמחיבים DX10 ומעלה

ה360 באיזה 360$ היתה מציאה מבחינת חומרה עם לא מיתיחסים לRROD

גם הPS3 ב500$ עם לא מיתיחסים לYLOD

הבעיה עם הדור החדש ,שלפי החשיפות והשמועות בינתים ,זה פחות או יותר דרג בינוני או בינוני נמוך בהשקה

גם החומרה רובה מאוד דומה לPC

ככה שלמפתחים לא צריכה להיות שום בעיה לעשות פורטים לPC ולאפשר הגדרות ורזולוציות גבוהות בהרבה

אנשים שומעים "GDDR5 8 גיגה" ומיתלהבים

הבעיה שזה מחולק בין הכרטיס הגרפי והמעבד ולא ברור מה יהיה הרווח עם המעבד והכרטיס הגרפי עצמם לא אמורים להיות חזקים בימיוחד

לי כבר היום יש 16 גיגה במחשב ,נכון שהוא הרבה יותר איטי

אבל המעבד הראשי לא צריך יותר מיזה

הכרטיס שמבחינתי הוא כרטיס מעבר מכיל רק 1 גיגה ,אבל זה כרטיס זול שקניתי לפני שנה אולי יותר

כבר היום יש כרטיסים לא יקרים בימיוחד עם 2 גיגה

שהטיטן מכיל 6 גיגה ,שהוא מאוד יקר היום ,אבל המחשבה יותר לכיוון של מה יהיה שנתים אחרי שהדור הבא יצא

אני מעריך שהPS4\XBOX3 יצאו ניראה כרטיסים עם 4 גיגה במחיר סביר עם ליבה הרבה יותר עוצמתית

לקונסולות יהיה תאימות לחומרה מה שיעזור לטווח קצר

ב-, מפתח מחוייב פחות או יותר לעבוד עם API גרפי כדי לכסות את כל קשת הכרטיסים והאופציות והאפשרויות. זו הסיבה שהביצועים על גביPC לעומתץ קונסולה מאוד לא משקפים את ההבדלים בעוצמת החומרה. על גבי קונסולה, עובדים עם גירסה אחת או שתיים של החומרה ומקבלים גישה יותר ישירה אליה ולכן לקונסולות יש יתרון מובהק בביצועים לעומת כוח עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

חודש הבא, מתחיל ב 11 ונגמר ב 13, ה press Conferences מתחילים בדרך כלל יומיים לפני אבל השנה יהיו פחות חברות אז אולי זה יהיה רק יום אחד.

Monday, June 10 2013:

Microsoft at 09:30 PT

Ubisoft at 13:00 PT

EA at 15:00 PT

Sony has dated its 2013 press Conference at 18:00 PT/21:00 ET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונסולה אמורה לצאת בסוף השנה, כנראה בנובמבר. הדבר היחיד שידוע חוץ מזה זה שבארץ היא תעלה בין פי 2 לפי 4 יותר מאשר בארה"ב...

בקשר למה נראה, לא יודע, כנראה שנראת את הקונסולה ואת המחיר. תאריך יכול להיות שהם ישמרו לשלב מאוחר יותר (TGS או משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...