מחשב לעריכת וידאו HD בפרימייר ואפטר אפקטס עד 6000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לעריכת וידאו HD בפרימייר ואפטר אפקטס עד 6000 ש"ח

Camperboy

Recommended Posts

עד כמה שאני יודע ה-650 יודע לעשות את העבודה, אם ה-660 עדיף במקרה והתקציב מאפשר, קשה לי לומר

לומר בוודאות אם שווה את התוספת כסף ביחס לתמורה, בוא נגיד שאם היה מדובר בנוסף במערכת לגיימינג כך

שהכרטיס היה פועל בשתי הזירות לא היה בכלל מקום לספק.

אם אתה רוצה לקבל חוות דעת נוספות בנוסף לאלו שקיבלת אתה יכול להתייעץ לגבי הכרטיס בלבד בפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברים!

שאלה קטנה - הבנתי שהGTX660 צורך הרבה יותר חשמל. במידה ואני מחליט בסוף לקנות אותו, אני צריך לרכוש חזק יותר?

אני מעוניין שהמחשב יריץ חלק את הHD 1080 גם אם אני שם עליו אפקטים רציניים. לכן אני חושב להשקיע טיפה יותר בכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש הביצועים בין מה למה ?

אם זה בין 650 ל - 660 , אז ברור שלא !

ההבדל בביצועים הוא זניח, ולא רק על סמך הקישור שלך.

אז מה יש להתלבט ?

שוב :nixweiss:

שכנעת אותי!

משהו קטן - אני חושב לקחת צורב בלו ריי במקום הDVD, ראיתי שההפרש הוא בערך 200 שקל ובתור עורך אני מאמין שבעתיד אשתמש הרבה בבלו ריי

איזה צורב הייתם ממליצים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם !!

קודם כל רציתי להגיד תודה רבה על המפרט, עשיתי בירורים והמון אנשים אמרו שזה יהיה מחשב סופר לעריכה.

עשיתי סיבוב בין החנויות בעיר בא אני גר, והרכיבים הכי זולים ניתן לרכוש בKSP. אבל הבעיה היא שאין להם את אותם רכיבים בול, וכשבאתי עם המפרט הם שמו לי במקום רכיבים יקרים יותר ולא הכרחיים.

בלי קשר אליהם, כמה חברות אמרו לי שברגע שאקבל הצעה מחיר מKSP הם יתנו לי מחיר נמוך יותר.

אשמח אם תעזרו לי לבנות מחשב מקביל באתר של KSP, שמתי את הרכיבים שהיו להם, נשאר רק לבחרו חלקים מקבילים לרכיבים הבאים:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪357

Seasonic 500W שחור - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪650

Corsair 8Gb CMX8GX3M1A1333C9 CL9

כמות: 2 - מחיר: ₪263

זה מה שהתאמתי:

http://ksp.co.il/?uin=16014#complist

תודה רבה!! מת כבר לקבל את המחשב. מנסה להוציא אותו בהכי זול :)

נ.ב.

מס' אנשים אמרו לי שהספק כוח חלש, ושמומלץ לשים 550W או 600W מה דעתכם?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לראות את המפרט שהרכבת ב-KSP משום מה, כנראה הלינק לא שלם.

בכל מקרה, לגבי הספק, אל תקשיב לשטויות, אין שום סיבה בעולם שתצטרך ספק כח 650W על מערכת שלא עוברת , לא מחזיקה יותר מ 2-3 קשיחים וכוללת כרטיס מסך יחיד. 500W זה יותר ממה שאתה צריך בהרבה, אתה לעולם לא תגיע לצריכה של 500W מלאים.

אני ממליץ לך לא לקנות ב-KSP את החלקים הנ"ל, שים לב למה:

2013-03-04_1023.png

את הלוח B75M-D3H אין באתר של KSP וכבר אתה נאלץ להוציא כמעט 100 שקל יותר על הלוח הבא שהוא H77-DS3H.

הזכרונות גם יותר יקרים ב-KSP. את המארז R3 גם אין שם, לכן נאלצתי לבחור לך מארז זול יותר ופחות איכותי. והספק כח גם יוצא פחות משתלם.

בסופו של דבר ב-KSP אתה תאלץ להתפשר בחלקים ועדיין לשלם 200 ש"ח יותר. לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...