ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

מדובר בהשקעה ספוקלטיבית במט"ח.

בשונה מכל מטבע אחר, המטבע הזה וירטואלי ולכן מעבר לספקולטיביות של מסחר במט"ח, כאן המשקיע חשוף לסיכונים נוספים.

דוגמא מהימים האחרונים:

http://www.wired.com/wiredenterprise/2013/03/digital-thieves-pull-off-12000-bitcoin-heist/

למרות ה"עניין הרב" שיש כביכול בכתבה, ממה שאני רואה דווקא חלק ניכר מהפוסטים הם של ה-OP שמנסה להחיות את הדיון בכוח.

אני הייתי מציע לנקוט משנה זהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בהשקעה ספוקלטיבית במט"ח.

בשונה מכל מטבע אחר, המטבע הזה וירטואלי ולכן מעבר לספקולטיביות של מסחר במט"ח, כאן המשקיע חשוף לסיכונים נוספים.

דוגמא מהימים האחרונים:

http://www.wired.com/wiredenterprise/2013/03/digital-thieves-pull-off-12000-bitcoin-heist/

למרות ה"עניין הרב" שיש כביכול בכתבה, ממה שאני רואה דווקא חלק ניכר מהפוסטים הם של ה-OP שמנסה להחיות את הדיון בכוח.

אני הייתי מציע לנקוט משנה זהירות.

אני לא מכחיש שזו השקעה ספקולטיבית. אבל זה לא מט"ח. דומה יותר לסחורה או זהב.

בגלל זה גם ה"סיכונים הנוספים" הם בדומה לכל סחורה יקרה שעלולה להגנב (כמו למשל מקרה שוד היהלומים שהתרחש על מטוס בשדה תעופה לפני כמה שבועות).

אני לא מנסה להחיות שום דבר בכוח. שים לב שאתה הגעת לכאן בעצמך, ולא הכרחתי אף אחד לקרוא את הכתבה או להכנס לפתיל.

אני מכניס כאן עדכונים וחדשות נוספים כי אני כן רואה את העניין מעצם מספר הקוראים. אם הייתי כותב לעצמי, זה גם היה מתבטא במיעוט קוראים.

שוב, אתה לא חייב לבקר אם זה מפריע לך. ואני לא מרמה אף אחד. אני מזהיר לא פחות מאשר אני ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריאה טובה: http://www.digitalwhisper.co.il/files/Zines/0x18/DW24-2-DigitalMoney.pdf

למישהו יש דרך זולה להעביר כספים ל-MTGOX מחשבון ישראלי?

רוב השירותים שבהם MTGOX משתמשים הם שירותי העברת כספים ברשת. ניתן לשלם בהם בכרטיס אשראי, אבל יש עמלה מסויימת בכל מקרה והיא בד"כ אחוז מסוים מסכום ההפקדה. תוכל לשאול ולבדוק בדיון הזה ב-GOOGLE GROUPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני מבין שאפשר לכרות זהב, ולמכור אותו לכל המעוניין לשלם תמורתו.

מה המוצר שאתה מספק כאן ולמי?

אני לא מוכר או מספק מוצר לאף אחד. תקרא את הכתבה שלי ותבין במה מדובר. (הלינק בתחילת הפתיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג התגלה בתוכנת הלקוח של (גרסה 0.7):

http://www.bitcoinnews.com/post/45151437231/alert-serious-bug-in-bitcoin-client-details-to-follow

הזהרה!!!

רגעים אלו קיימות שתי שרשראות בלוקים (Blockchains) מתחרות זו בזו.

התקלה כנראה נובעת כתוצאה משידרוג רכיב הדאטאבייס בתוך גירסה 0.8 של , שמשפר את ביצועי הדאטאבייס, אבל לא מאפשר לגירסה 0.7 "להבין" את הבלוקים שנוצרים ע"י 0.8.

לבעלי השירותים שתלויים בטרנזקציות מידייות - מומלץ להפסיק פעילות בשלב זה לפחות לכמה שעות.

https://coinbase.com/network/blocks - שרשרת המסומנת במילה "main" היא השרשרת שגירסה 0.7 מבינה, ו-"side" היא הפיצול שמובן רק לגירסה 0.8.

הכנסתי ציטוט מדף הפייסבוק של ביטקוין ישראל, כי הם מסבירים את הבעיה טוב יותר ממני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הזו נשאלה כבר בעבר, לגבי מטבעות דיגיטליים אחרים זמינים. אז נראה שהמטבע החזק ביותר לאחר ביטקוין (כל ביטקוין שווה בערך 125 יחידות שלו) הוא Litecoin.

litecoin4.png

קיימים מספר הבדלים בין ללייטקוין. קודם כל קושי הכרייה שלו גבוה יותר. כאשר אתם כורים עם כרטיס המסך המהירות נמדדת ב-MH/s (מגההאש לשנייה). כאשר אתם כורים לייטקוין, המהירות דומה, אבל בסדר גודל נמוך יותר - KH/s (קילוהאש לשנייה).

עם זאת, כרגע המטבע עדיין חדש וקל יותר לכרות אותו. בקבוצת כרייה השגתי קצב של בערך שני מטבעות ליום.

דבר נוסף שצריך לשים אליו לב הוא העומס העצום שכריית לייטקוין שמה על המחשב. יותר מאשר . כלומר המחשב יתחמם יותר, ומעבר לכך, לא ממש אפשר יהיה לעבוד עליו כי הסמן של העכבר זז בהשהייה גדולה.

עם זאת, אלה ששוקלים להכנס לעסק והפעם בכרייה, זו נראית הזדמנות טובה להכנס בשלב התחלתי שלא חייבים להשקיע הרבה כסף בקניית מטבעות אלא עלות חשמל בלבד וזמן מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני חדש בכל העסק הזה של הביטקויין, חופר בו כחודש כדי להבין את הנושא ..

בינתיים התקנתי במחשב את 8 bitcoin-Qt אך עדיין לא ביצעתי שום פעולה.

חלף שבוע מאז שהתקנתי את bitcoin-Qt ועד שהצפנתי את הארנק. אם בזמן הזה תוכמה זדונית כלשהי גנבה לי את הארנק – למרות שאין בו מטבעות עדיין, ואני אקנה ביטקוינס בעתיד, ואייצר עבורם כתובות ביטקוינס - האם הכתובות האלו מתאימות גם לארנק הגנוב ומי שמחזיק בו יוכל לחכות עד שיתמלא הארנק ואז לקחת לי את כל הכסף ??

ועוד שאלה לגבי יצירת ארנק חדש וכתובות ביטקויין

הבנתי ש bitcoin-Qt -שומר מאגר מפתחות בגודל קבוע בתוך הארנק, כאשר הוא מייצר מראש 100 מפתחות, שנותנים לי יכולת לייצר עד 100 כתובות . אז בארנק יש 100 כתובות ביטקויין לשימוש, ואני מעוניין לבצע כל פעולה בכתובת חדשה.

נניח שיצרתי עוד ארנק (ע"י הוצאת הארנק המקורי מהתיקייה והפעלת התוכנה bitcoin-Qt). אח"כ אני מעביר את הארנק החדש למחשב אחר ומחזיר את המקורי לתיקייה.

אז שאלה ראשונה – האם 100 הכתובות שקיימות בארנק החדש שונות או זהות לאלו שבארנק המקורי ?

אם הן שונות אז בעצם אני יכול לאחר נניח 50 פעולות לשלוח את כל הביטקוינס לארנק החדש שלי, ששמתי במחשב אחר, ואח"כ להעתיק אותו ולדרוס איתו את walet.dat הקיים וכך יהיה לי ארנק עם 99 כתובות פנויות ??

תודה לעונים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאצליח לשים ידיי על 4850, יישתלם לי מבחינת כרייה? ייתן יותר מה-680?

כרגע יש לי 0.1 מכרייה אבל נראה לי שאקנה במוקדם או במאוחר... כמה לדעתכם היא ההשקעה האולטימטיבית בתחום? כמובן שצריך "להשקיע כמה שמוכנים להפסיד" אבל כמה אתם השקעתם וכמה הרווחתם עד כה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן תיאורטי מאוד, כן. אבל, אין הסיכויים לכך כמעט לא קיימים. אני למשל שמתי סיסמא על הארנק שלי, אני כך שכל פעם שאני רוצה לשלוח מטבעות החוצה אני מתבקש להכניס סיסמא.

בנוסף, תוכל לייצר ארנקים מבוססי רשת, שיתנו לך כתובות שלא קשורות לארנק הראשי שלך.

הכתובות בארנק חדש תמיד יהיו שונות מארנק קיים (wallet.dat נפרד).

נראה שההנחה שלך נכונה. אחרי שתשלח לכתובת החדשה ותמתין לווידוא, תוכל לדרוס ויהיה לך ארנק חדש עם כתובת פעילה אחת.

שלום לכולם, אני חדש בכל העסק הזה של הביטקויין, חופר בו כחודש כדי להבין את הנושא ..

בינתיים התקנתי במחשב את 8 bitcoin-Qt אך עדיין לא ביצעתי שום פעולה.

חלף שבוע מאז שהתקנתי את bitcoin-Qt ועד שהצפנתי את הארנק. אם בזמן הזה תוכמה זדונית כלשהי גנבה לי את הארנק – למרות שאין בו מטבעות עדיין, ואני אקנה ביטקוינס בעתיד, ואייצר עבורם כתובות ביטקוינס - האם הכתובות האלו מתאימות גם לארנק הגנוב ומי שמחזיק בו יוכל לחכות עד שיתמלא הארנק ואז לקחת לי את כל הכסף ??

ועוד שאלה לגבי יצירת ארנק חדש וכתובות ביטקויין

הבנתי ש bitcoin-Qt -שומר מאגר מפתחות בגודל קבוע בתוך הארנק, כאשר הוא מייצר מראש 100 מפתחות, שנותנים לי יכולת לייצר עד 100 כתובות . אז בארנק יש 100 כתובות ביטקויין לשימוש, ואני מעוניין לבצע כל פעולה בכתובת חדשה.

נניח שיצרתי עוד ארנק (ע"י הוצאת הארנק המקורי מהתיקייה והפעלת התוכנה bitcoin-Qt). אח"כ אני מעביר את הארנק החדש למחשב אחר ומחזיר את המקורי לתיקייה.

אז שאלה ראשונה – האם 100 הכתובות שקיימות בארנק החדש שונות או זהות לאלו שבארנק המקורי ?

אם הן שונות אז בעצם אני יכול לאחר נניח 50 פעולות לשלוח את כל הביטקוינס לארנק החדש שלי, ששמתי במחשב אחר, ואח"כ להעתיק אותו ולדרוס איתו את walet.dat הקיים וכך יהיה לי ארנק עם 99 כתובות פנויות ??

תודה לעונים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4850 נותן כיום בערך 70, לעומת 680 שנותן 110-120. I תוכל למצוא עוד מידע כאן: https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_hardware_comparison

אין השקעה אולטימטיבית. כמו לשאול כמה כסף להשקיע בבורסה או בקזינו או בחלקות על הירח.

אני השקעתי מעל אלף שקלים. היות והמטבע עלה בערך בשלוש מאות אחוז אפשר להעריך כמה הרווחתי.

יכול להיות שאצליח לשים ידיי על 4850, יישתלם לי מבחינת כרייה? ייתן יותר מה-680?

כרגע יש לי 0.1 מכרייה אבל נראה לי שאקנה במוקדם או במאוחר... כמה לדעתכם היא ההשקעה האולטימטיבית בתחום? כמובן שצריך "להשקיע כמה שמוכנים להפסיד" אבל כמה אתם השקעתם וכמה הרווחתם עד כה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...