ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 124 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ציטוט של ClassMulder

מה אתה מבזבז בדיוק אם החשמל ירוק..?🤔 

והרבה הרבה הרבה יותר אנשים השתמשו בדולרים לביצוע פשעים מאשר בביטקוין..

בחורצ'יק - אתה מקרה אבוד. מקווה לפחות שאתה מרוויח יפה. :) 

הרי לא באמת אכפת לך אם מאסטרקארד תטמיע או לא תטמיע , אלא רק כמה ה"שווי" שלו במסחר.

נערך על-ידי QttP
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

מה אתה מבזבז בדיוק אם החשמל ירוק..? 

אתה רציני? אתה מבזבז את החשמל. או שכל העולם כבר עבר לאנרגיה ירוקה ויש לנו מספיק חשמל ירוק לכולם?

ציטוט

והרבה הרבה הרבה יותר אנשים השתמשו בדולרים לביצוע פשעים מאשר בביטקוין..

מה הקשר?

הטענה שלי לא הייתה שמתמשים בביטקוין בשביל פשעים. הטענה שלי הייתה שמשתמשים בביטקוין בעיקר בשביל פשעים.

כהשימוש העיקרי של הדולר זה יהיה לקנות סמים ולצרוך תכנים פדופילים  אז נדבר.

נערך על-ידי TheCrow34
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

פחחח.. רוצה להתערב שזה פשוט לא משנה כי אם אפשר לקנות נדל"ן בביטקוין אז אפשר לקנות נדל"ן בביטקוין.. 😂

"אפשר לקנות נדלן בביטקוין"... חחחחח

אני תוהה אם אתה באמת כזה מטומטם או שאתה סתם עושה את עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

ראיתי. זו מלחמה בינו לבין מנחה טלוויזיוני של תוכנית השקעות. זו דעה שלו, ואני מכבד אותה. אבל רבים אחרים חשבו כמוהו וגם שינו את דעתם עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheCrow34

אתה רציני? אתה מבזבז את החשמל. או שכל העולם כבר עבר לאנרגיה ירוקה ויש לנו מספיק חשמל ירוק לכולם?

מה הקשר?

הטענה שלי לא הייתה שמתמשים בביטקוין בשביל פשעים. הטענה שלי הייתה שמשתמשים בביטקוין בעיקר בשביל פשעים.

כהשימוש העיקרי של הדולר זה יהיה לקנות סמים ולצרוך תכנים פדופילים  אז נדבר.

קודם כל, יש אכן חשמל "ירוק" עבור כולם. ונגיע עוד ליום שבו רוב המוחלט של ייצור החשמל יגיע ממקורות מתחדשים. אבל זו לא השאלה. השאלה היא האם "מבזבז" חשמל. והוא "מבזבז" חשמל הרבה פחות מאשר הרבה תעשיות אחרות במובן של זיהום סביבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תעשיות שמבזבזות משאבים אבל מייצרות משהו. אפשר לדון פרטנית על כל נושא האם הוא חשוב והאם הוא מצדיק את המחיר.

כריית מבזבזת משאבים ולא מייצרת כלום.

את התפישה ש"proof of work" היא פשע נגד האנושות הגו לא מתנגדי קריפטו בשרשור הזה, אלא אנשים מתוך הקהילה המדעית עצמה, שמתחברים לרעיון היפה של הבלוקצ'יין, אך מסתייגים מהאופן שבו זה ממומש בביטקוין עצמו.

• אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

יש תעשיות שמבזבזות משאבים אבל מייצרות משהו. אפשר לדון פרטנית על כל נושא האם הוא חשוב והאם הוא מצדיק את המחיר.

כריית ביטקוין מבזבזת משאבים ולא מייצרת כלום.

את התפישה ש"proof of work" היא פשע נגד האנושות הגו לא מתנגדי קריפטו בשרשור הזה, אלא אנשים מתוך הקהילה המדעית עצמה, שמתחברים לרעיון היפה של הבלוקצ'יין, אך מסתייגים מהאופן שבו זה ממומש בביטקוין עצמו.

האם ייצור דולרים לא מבזבז משאבים ולא מייצר כלום? הוא מייצר ערך בדיוק כמו שביטקוין הוא ערך.

בהחלט יגיע היום שבו כרייה לא תהיה משמעותית יותר בהקשר של . ואז בעצם מי שיחזיק צומת ירוויח מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מחר בבוקר יבטלו את האפשרות להמיר למטבע אמיתי (דולרים/שקלים וכו') - אפילו לנגב את התחת לא תוכל לעשות עם הביטקוינים שלך, כי הם לא עשויים מנייר...

יהיו לך מספרים נחמדים בתור קובץ מחשב שלא יהיו שווים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

עבור מי שכן מתעניין בביטקוין ולא מבקר כאן כדי להטריל: מאסטרקארד מתכוננת להטמיע תשלום בקריפטו עבור בעלי עסקים בהמשך השנה..

https://www.cryptojungle.co.il/mastercard-crypto-payments

A18XETI.png

• אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוקדם להכריז על מהפכה? בסך הכל מאסטרקארד ראו low hanging fruit וקפצו על זה. הם יגזרו עמלת סליקה (צריך לבדוק כמה) מעסקים מטומטמים שמוכנים לקבל את הקשקוש בלבוש הזה.

אגב, תקן אותי אם אני טועה, אבל אנונימיות זה אחד הקלפים החזקים של הקריפטו, נכון? אז מה הקטע להשתמש בחברת סליקה שמתעדת כל פעולה שלך עם המטבע? תשתמש בדולרים/שקלים וזהו.  

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה בונים מתקן ליצור ביטקון 
הכי חשוב לא לבנות במדינה חמה כמו ישראל 

וצריך תכסיסים להתחמק מחשבון חשמל גבוה

Inside Iceland's Massive Bitcoin Mine

נערך על-ידי כפיר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אם מחר בבוקר יבטלו את האפשרות להמיר ביטקוין למטבע אמיתי (דולרים/שקלים וכו') - אפילו לנגב את התחת לא תוכל לעשות עם הביטקוינים שלך, כי הם לא עשויים מנייר...

יהיו לך מספרים נחמדים בתור קובץ מחשב שלא יהיו שווים כלום.

מי בדיוק "יבטל" את האפשרות להמיר לפיאט?

הממשלה? אנשים עדיין יוכלו למכור אחד לשני. הבנק המרכזי? אין לו כוח כזה. באותה מידה אתה יכול לומר מה יקרה אם מחר יכריזו על הדולר כנייר טואלט.

ביטקוין כבר נפל בערך בצורה חדה בעבר, ותמיד עלה חזרה וגבוה יותר. בינתיים המרירות שלך נוזלת מהצד.. אולי תנגב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

יש הימורים בביטקוין, אבל דווקא מבחינת בזבוז חשמל - רוב הכרייה כיום נעשית באמצעות אנרגיה מתחדשת (שמש, רוח והידרו).

אגב:

https://worldnewsera.com/news/startups/germanys-green-energy-failure-germany-turns-back-to-coal-and-natural-gas-as-millions-of-its-solar-panels-are-blanketed-in-snow-and-ice-tech-news-startup/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...