ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 122 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Milford Cubicle

כבר פרסמו פה את הבדיחה המגוחכת הזאת (אפילו בעברית), המשפחה הזאת העבירה את רוב הזמן שלה בחיפוש אחר דרכים להמיר את הביטקוין שלה בכסף אמיתי כדי לחיות... מה שבדיוק מוכיח את הנקודה שלי.

המממ.. איך זה מוכיח את הנקודה שלך? הם יצאו לדרך עם בלבד? הם השתמשו בו (בין אם המירו או שלא - זה לא רלוונטי)? אז זה אומר שהוא ניתן לשימוש לחיי יום יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה לא רלוונטי" 🤦‍♂️🤦‍♂️

אתה מטומטם או שאתה עושה את עצמך? לפי ההיגיון שלך אני יכול להגיד שאפשר גם להתקיים מברווזי גומי בלבד, וזה שהמטבע של העתיד.

אני יכול לצאת למסע בעולם עם שק מלא בברווזי גומי. אני רעב? מה הבעיה, נחפש מישהו שיקנה ברווז גומי בכסף אמיתי, ובכסף הזה נשלם במסעדה.

ברווז גומי הוא מטבע העתיד!!!!!! משל!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

משפחה שחיה ארבע שנים, תוך מסע בארבעים מדינות, רק עם ביטקוין...:

https://www.cnbc.com/2020/12/05/bitcoin-price-buying-bitcoin-how-this-family-buys-sells-everything-in-cryptocurrency.html

כלכליסט - המשפחה שהשקיעה את כל החסכונות בביטקוין ומטיילת בעולם - 05.12.20
יש להם גם ערוץ , הינה למשל הסרטון האחרון מלפני 18 שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כבר פרסמו פה את הבדיחה המגוחכת הזאת (אפילו בעברית), המשפחה הזאת העבירה את רוב הזמן שלה בחיפוש אחר דרכים להמיר את הביטקוין שלה בכסף אמיתי כדי לחיות... מה שבדיוק מוכיח את הנקודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

"זה לא רלוונטי" 🤦‍♂️🤦‍♂️

אתה מטומטם או שאתה עושה את עצמך? לפי ההיגיון שלך אני יכול להגיד שאפשר גם להתקיים מברווזי גומי בלבד, וזה שהמטבע של העתיד.

אני יכול לצאת למסע בעולם עם שק מלא בברווזי גומי. אני רעב? מה הבעיה, נחפש מישהו שיקנה ברווז גומי בכסף אמיתי, ובכסף הזה נשלם במסעדה.

ברווז גומי הוא מטבע העתיד!!!!!! משל!!!!!

אתה מוזמן לצאת למסע בעולם עם שק של ברווזי גומי. היות והביקוש עבורם אפסי, לא ממש יילך לך. לעומת זאת הוא אכן מטבע עובר לסוחר עם ביקוש גבוה ומחיר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אתה מוזמן לצאת למסע בעולם עם שק של ברווזי גומי. היות והביקוש עבורם אפסי, לא ממש יילך לך. לעומת זאת ביטקוין הוא אכן מטבע עובר לסוחר עם ביקוש גבוה ומחיר בהתאם.

You keep using that word, מטבע, I do not think it means what you think it means.

אם היה מטבע אז הוא היה פשוט משלם איתו, ולא משתמש בו על תקן שק ברווזי גומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

משפחה שחיה ארבע שנים, תוך מסע בארבעים מדינות, רק עם ביטקוין...:

https://www.cnbc.com/2020/12/05/bitcoin-price-buying-bitcoin-how-this-family-buys-sells-everything-in-cryptocurrency.html

מכיר את הסיפור. עצוב שהתקשורת נותנת במה לחולה נפש הזה שהימר על כל רכוש משפחתו בהשקעה ספקולטיבית. במקרה זה הסתדר לו. באותה מידה היה יכול להשאיר את ילדיו חסרי בית.

אני הייתי נוכח בטירוף הקודם כאשר כל מי שהיה סביבי בעבודה רץ לקנות רק כדי לראות את המטבע מתרסק מ-20,000 דולר ל-3,400 דולר כעבור פחות משנה. עכשיו יש בועה נוספת עוד יותר גדולה. לדעתי הרבה מאוד אנשים הולכים להפסיד את התחתונים שלהם בפרק זמן של שנה - שנתיים. 

זה מוכיח כמה דברים: 

א. העולם מלא במטומטמים

ב. תמיד יהיו מטומטמים חדשים שלא לומדים מטעויות העבר (לא כזה עבר רחוק) 

ג. בכל השנים האלה שמפמפמים לנו שקריפטו זה מטבע העתיד לא יצא לי לעבוד עם מקום רציני אחד (!) מוכן לקבל את הקשקוש הזה במקום דולרים/שקלים. 

ד. כל מי שאני מכיר רואה בביטקוין נטו השקעה דומה למנייה גם אם הם לא מודים בזה. 

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

ביטקויין זה היסטוריה. אני עברתי לבלוקציין של GAMESTOP.

יאפ. עוד בועה של ילדודס שחושבים שהם מבינים משהו בחיים האלה. מי שנכנס ראשון כנראה יעשה כסף, אבל רוב העדר ילך לישון בקופסאות קרטון ברחוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

יאפ. עוד בועה של ילדודס שחושבים שהם מבינים משהו בחיים האלה. מי שנכנס ראשון כנראה יעשה כסף, אבל רוב העדר ילך לישון בקופסאות קרטון ברחוב. 

אם יצליחו ללחוץ על קרנות הגידור לסגור פוזיציות שורט (וכמה מהן כבר סגרו) בהחלט ייתכן שהרוב המוחלט מהילדודס יצליחו לצאת מורווחים לעומת קרנות גידור שיפסידו הכל.
מאוד מעניין איך זה יגמר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

תראה מה זה... אפילו מישהו "ממייסדי איגוד הביטקוין הישראלי" לא "משתמש בביטקוין" אלא מנסה להיפטר ממנו בתמורה לכסף אמיתי - עד כדי כך שהוא הגיע לכתבה בטלוויזיה בשביל להתבכיין על זה שהבנקים לא מוכנים לאפשר לו להמיר את הפירמידה שלו לכסף אמיתי...

אין אף אחד בעולם שרוכש ומוכר מוצרים ומשלם בביטקוין.

הראשונים שנכנסו משתמשים בזה נטו בתור תרמית פירמידה קלאסית.

מי שנכנס באמצע הדרך משתמש בזה בתור השקעה ספקולטיבית.

אף אחד לא משתמש בביטקוין ביום יום בתור מטבע לצריכה פרטית. נקודה.

ציטוט של lev-27

מכיר את הסיפור. עצוב שהתקשורת נותנת במה לחולה נפש הזה שהימר על כל רכוש משפחתו בהשקעה ספקולטיבית. במקרה זה הסתדר לו. באותה מידה היה יכול להשאיר את ילדיו חסרי בית.

אני הייתי נוכח בטירוף הקודם כאשר כל מי שהיה סביבי בעבודה רץ לקנות ביטקוין רק כדי לראות את המטבע מתרסק מ-20,000 דולר ל-3,400 דולר כעבור פחות משנה. עכשיו יש בועה נוספת עוד יותר גדולה. לדעתי הרבה מאוד אנשים הולכים להפסיד את התחתונים שלהם בפרק זמן של שנה - שנתיים. 

זה מוכיח כמה דברים: 

א. העולם מלא במטומטמים

ב. תמיד יהיו מטומטמים חדשים שלא לומדים מטעויות העבר (לא כזה עבר רחוק) 

ג. בכל השנים האלה שמפמפמים לנו שקריפטו זה מטבע העתיד לא יצא לי לעבוד עם מקום רציני אחד (!) מוכן לקבל את הקשקוש הזה במקום דולרים/שקלים. 

ד. כל מי שאני מכיר רואה בביטקוין נטו השקעה דומה למנייה גם אם הם לא מודים בזה. 

אני מסכים שהעולם מלא במטומטמים, אבל זה בערך כל מה שאני מסכים עליו בתגובה שלך.

מה שמעניין זה שכל מי שמברבר על בועת (איזו מין בועה זאת שממשיכה לקום שוב ושוב? הרי היא התפוצצה כבר, לא? 🤔) היה מת להכנס לביטקוין בשלב מוקדם ועכשיו מסתכל בעיניים כלות על כל מי שחוגג על עליית הערך, וכל מה שנשאר לו כנראה זה להקיא את מררתו החוצה ולבכות שזו בועה, פונזי, ושמי ששם כספו שם אינו יודע מה הוא עושה😂

העובדות הן שאפילו סטנלי מורגן, שהמנכ"ל שלו איים שיפטר כל אנליסט שיתפוס מחזיק/קונה - כבר נכנס לפוזיציה (מאוחרת) בקריפטו. כמו גם חברות ענק דוגמת פייפאל שכנראה אחראית לנסיקה האחרונה.. אבל כנראה שהמתלוננים חושבים את עצמם יותר חכמים מאשר ה"טמבלים" שיושבים שם...

נערך על-ידי ClassMulder
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אני מסכים שהעולם מלא במטומטמים, אבל זה בערך כל מה שאני מסכים עליו בתגובה שלך.

מה שמעניין זה שכל מי שמברבר על בועת ביטקוין (איזו מין בועה זאת שממשיכה לקום שוב ושוב? הרי היא התפוצצה כבר, לא? 🤔) היה מת להכנס לביטקוין בשלב מוקדם ועכשיו מסתכל בעיניים כלות על כל מי שחוגג על עליית הערך, וכל מה שנשאר לו כנראה זה להקיא את מררתו החוצה ולבכות שזו בועה, פונזי, ושמי ששם כספו שם אינו יודע מה הוא עושה😂

בועה של כל מיני מיליניאלס משועממים שיושבים בבית ומשקיעים את מענקי קורונה/דמי אבטלה שלהם בעידן של חוסר וודאות והערכות שווי הזויות. המון אנשים שפספסו את הרכבת לגזור קופון ב-2017-2018 ראו את הבועה מתנפחת (לא רק בקריפטו) עוד הפעם וקפצו פנימה בשביל לגזור רווח מהיר. 

בנוגע אלי אתה צודק חלקית. אני כן מצטער שלא נכנסתי לביטקוין לפני מספר שנים כי זה היה מאפשר לי לגזור רווח מהיר והמרה לשקלים לפני הידוק הרגולציה סביב הנושא. באותה נשימה אני מצטער שלא היו לי ביצים לרכוש מניה של ב-2016 כאשר השווי היה 3$ והיום היא שווה 80$. עכשיו זה רווח...   

אבל הנה אפילו אתה מודה שקריפטו הוא לא יותר מהשקעה בדיוק כמו 99% מהאנשים שאני מכיר. כמובן יש את ה-1% שמוכנים להתאבד על הטענה שמדובר ב"מטבע של העתיד" שיחליף את כל הכסף האחר, אבל בוא שנינו יודעים שזה לא יקרה. 

נערך על-ידי lev-27
  • אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

היה מת להכנס לביטקוין בשלב מוקדם ועכשיו מסתכל בעיניים כלות על כל מי שחוגג על עליית הערך,

לך לקזינו בווגאס, אתה תראה מלא אנשים שעומדים ליד הרולטה ואומרים "יצא אדום" אבל לא נכנסו למשחק - ואחרי שיצא אדום הם "מסתכלים בעיניים כלות על כל מי שחוגג".

זה שיש אנשים שהימרו הימור מוצלח על תרמית פונזי בתחילת דרכה זה נחמד מאוד, זה לא הופך אותה לפחות תרמית.

נראה לי שאתה מפספס את הפואנטה של תרמיות פונזי/פירמידה - אכן מי שנכנס בהתחלה מרוויח מהן. זה הקטע. בדיוק כמו אלה שנכנסו ל-GME בהתחלה וגרפו מיליונים (אם הם היו חכמים מספיק בשביל לצאת בזמן, מה שכנראה לא קרה כי הם חבורה של ילדים מטומטמים בסופו של דבר).

אבל כל אלה שנכנסו באמצע/סוף איבדו את המכנסיים כשהמחיר התרסק מ-450$ ל-200$ באותו יום, ואם הם החליטו להיות עקשנים ולהישאר לתקוע את הראש בקיר - 3 ימים אח"כ הם סיימו עם 80$....

נשמע מוכר? נכון, כי זה בדיוק כמו הטבלים שנכנסו לביטקויין ב-20K ואיבדו את המכנסיים כשהוא התרסק ל-3K, או הטמבלים שנכנסים עכשיו להימור מסוכן בשיא החדש, שיתרסק מהר יותר ממה שאתה כנראה מאמין.

מה שכן, גם אני שמח שאתה בעצם מודה שמדובר בהשקעה ספקולטיבית (כלומר הימור) ולא ב"מטבע לצריכה אישית". זה כל מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...