ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 110 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Second Edition

בטח שהם קשורים...

הבלוק ציין הוא המנגנון שמאחורי הביטקוין.

ביטקוין ללא בלוק ציין הוא משהו שלא קיים...

הם שזורים אחד בשני..

זה כמו לומר שכסף מזוייף שווה לכסף אמיתי כי שניהם מודפסים על נייר. אין שום מניעה (ולדעתי זהו דווקא העתיד) שיעברו לכסף דיגיטלי במימוש בטכנולוגיות כמו בלוקציין או דומות כל עוד הן מבוססות על ערך המדינה המטביעה אותו (כמו היום). הבעיה של הוא שהוא מבוסס על הזיות של משקיעים + הטפות חוזרות ונשנות של אלו שהשקיעו\ייצרו אותו בתחילת הדרך. פירמידה.

נערך על-ידי ag43
  • אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה בעיה, כי ברגע שמדינה שולטת בו, אז היא לא תגביל את עצמה ותייצר ממנו כרצונה..
וזה אחד המרכיבים העיקריים של (הוא מוגבל לעד 21 מיליון מטבעות).
עדיף למדינות להשאר בכסף כמו היום..

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום לכל מדינה כבר יש מטבעות דיגיטלים, איך אני מעביר דולר מפה לאוסטרליה ?

בהעברה בנקאית שלוקחת זמן ועמלות.

אבל לא נשלח מטבע ממשי, אלא ייצוג דיגיטלי..

לא רואה כל מדינה מקיימת בלוקציין משל עצמה..

אולי אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני חושב שהיתרון של הוא ביישום של כלכלה אמיתית, כלכלת ערך לעומת כלכלת החוב המסורתית שהיא הבועה האמיתית. ב-2008 ראינו את הבועה של כלכלת החוב מתפוצצת בגלל שנשענה על.. כלום (אשראי מנופח, משכנתאות לכל דורש וכדומה). קיים מראש בכמות מסויימת וידועה, ייצורו יסתיים ב-21 מיליון מטבעות, ולא יהיה עוד. בניגוד למטבעות קריפטו אחרים דוגמת את'ריום (שכבודו מבחינה טכנולוגית במקומו מונח) שאין לו כל הגבלה כמותית והוא גם ריכוזי באופן יחסי.

אנחנו רואים כיום קפיצה עצומה במחיר של - כי כסף טיפש של אנשים שלא מבינים את התחום נכנסים בעקבות עליות שערים. 

אבל אני מאמין שתהיה ירידה לתיקון, שגם תסייע במהירות העיבוד של עסקאות (כיום כ-14 שעות עד שעסקה עוברת בממוצע). ועדיין, ימשיך לעלות בטווח הנראה לעין - כל עוד יהיה ביקוש כלשהו.

https://www.youtube.com/watch?v=HY8hnKrV5l4

נערך על-ידי ClassMulder
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של Sween

נראה לי מוזר... יש לך לינק לכתבה בנושא או משהו?

כי בעל הפורשה לשעבר הוא טיפש רציני

אני מודה שזה לא הוגן להיות חכם אחרי כל כך הרבה שנים אבל העובדות הן העובדות. עכשיו אחרי כל הזמן הזה, האם מוכר הפורשה ידע מה הוא עושה (או לחילופין הימר נכון)????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ToMeRv32

טוב אני מבין שזה פשוט מאוחר מדי להצטרף..

זה מה שכתבת בפברואר 2013.

זה מראה המון כי הביטקויין הגיע ל 32 דולר.

היום, ב 5/2/2018 הוא שווה יותר מ 7600 דולר אחרי התרסקות רצינית. בשיא האחרון הוא עבר את הערך של 13000 דולר.

מקווה בשבילך שבסוף כן נכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מגוחך או לא.

זה איתנו בשביל להשאר.
עבור אתר שמתיימר להיות טכנולוגי, הייתי מצפה לסיקור/יחס יותר רציני ולא "זה כבר מגוחך"..

הטכנולוגיה הזו בעטה בדלת והיא פה בשביל להשאר.
תפנימו ותעברו הלאה..
אני בכלל חושב שהבורסה הולכת לעבור שינוי מסיבי, כאשר במקום מניות יהיו טוקנים, אבל זה עדיין בחיתוליו, אז אי אפשר לדעת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. SE, אנשים אחרים נהיים עשירים מהכסף שלך.

כל פעם שיש נפילה כזו זה אומר שיש הרבה אנשים שמימשו את הביטקויין שלהם. בעוד אתה נשארת עם כסף וויראטולי.

כשהביטקוין חוזר ל13000 שוב, הוא לא באמת חוזר, כי הרבה כסף כבר מומש כשאתה נשארת בווירטואלי.

נערך על-ידי Sargon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מייסד חברת כריית המטבעות הדיגיטליים שהטריל את וורן באפט:

https://www.themarker.com/wallstreet/1.6104547

וההטרלה השנייה - הימור על כך שביטקוין יגיע לערך השווה לזה של מניית ברקשייר (חברת ההשקעות של באפט) עד 2023:

https://www.marketwatch.com/amp/story/guid/46305A9E-85EE-11E8-9F3D-55DC3869B61E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...