ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 56 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

האתר קיים ופעיל כבר מאז דצמבר, וראיתי הוכחות כולל טרנזאקציות של אנשים שקיבלו את הכסף והריבית כמובטח. שוב, אני אומר במפורש שזו השקעה מסוכנת, ולכן לא מומלץ לשים יותר ממה שמוכנים להפסיד.

באותה הזדמנות אני רוצה להודות למי שנרשם דרך הלינק שלי, ואמשיך לדווח ברגע שאמשוך את הקרן והרווחים. בהצלחה!

לא ייאמן שיש אנשים מספיק טיפשים "להשקיע" בפונזי שנותן 50% (!!!) ב10 ימים

אתם לא קוראים עיתונים, שומעים חדשות?

מיידוף? ערן מזרחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החוכמה? גם בפונזי אפשר להרוויח אם נכנסים בזמן...

זה קצת כמו הימורים. קצת הרבה.\

לא שבורסה ומשחקים כלכליים "של גדולים" זה הרבה יותר מהימורים והעברת מספרים מצד לצד, אבל ניחא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.קנאביס.com/2014/02/%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%97%D7%95%D7%90%D7%A0%D7%94-%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%AA/

התחילו לעשות בארץ מה שעושים בחו"ל עם המטבע הזה - עסקאות לא חוקיות (אני לא טוען נגד או בעד , אני רק מציין עובדה).

מעניין למה למכור בביטקוין ולא בדואר גוביינא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילו ? עשו את זה עוד לפני ששמעת את המילה בפעם הראשונה לדעתי..

ברור שסטלנים הם כנראה לא עם חכם במיוחד, אבל צריך להיות סוחר סמים ממש ממש מטומטם על כל הראש בשביל להסכים לקבל תשלום בביטקוין ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מעט מאוד אנשים שבאמת מתעסקים עם darknet, לא מדובר פה על ארגוני פשע בינלאומיים או רוצחים שכירים. כולה כמה ילדים עשירים מהרצליה והסביבה שרוצים לעשן קצת מריחואנה. מי שמוכר להם אותה צריך לשמור לעצמו קצת שכל ולקבל את התשלום במזומן - לא במטבע וירטואלי שלא שווה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה להכנס לפתיל הזה, או לתת-פורום הזה, אם אתה חושב שביטקוין לא שווה כלום? אגב, אני כבר כיסיתי את ההשקעה שלי מזמן.

:xyxthumbs:

יש מעט מאוד אנשים שבאמת מתעסקים עם darknet, לא מדובר פה על ארגוני פשע בינלאומיים או רוצחים שכירים. כולה כמה ילדים עשירים מהרצליה והסביבה שרוצים לעשן קצת מריחואנה. מי שמוכר להם אותה צריך לשמור לעצמו קצת שכל ולקבל את התשלום במזומן - לא במטבע וירטואלי שלא שווה כלום.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...