ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 28 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ליצנים . מדובר בקרב אבוד מראש ..

יש כל כך הרבה גורמים נוספים , שזה כבר לא ניתן לעצירה כ"כ בקלות ..

הדיון מת , כי כרגע כל העניין מוצה (לבינתיים) . חכה עד שהערך שלו יעלה בעוד 100$ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מנסים להלחם במטבע ..

קישור כלכליסט

בינתיים אין שינוי דרסטי בערכו , ואני מניח שאם מישהו ירצה לעקוף את האיסור זה יהיה מאוד קל .

לא יודע אם שמת לב אבל הביטקוין איבד כמה עשרות אחוזים מערכו בימים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים איכשהו מצליחים לפספס את כל הקטע של המטבע...

אם צריך להתחבא בשביל לקנות/למכור אותו - הוא אף פעם לא יהפוך למטבע בר קיימא

ואם הוא לא יהפוך למטבע בר קיימא - הוא לא שווה את הביטים שהוא תופס במחשב שלך בטווח הארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם שמת לב אבל הביטקוין איבד כמה עשרות אחוזים מערכו בימים האחרונים.

זה היה לפני 10 ימים ..(איבוד של ~16 דולר - בעשרה ימים הוא לא כזה דרסטי למטבע המדובר..)

איך קרב אבוד?

אם מחר בנק אוסר על הבנקים וחברות האשראי מסחר בביטקויין

אי אפשר לקנות/למכור

מה תעשה עם המטבע אז?

אז הם פשוט יאסרו את החשבונות של הבורסות אבל יש לפחות 4 דרכים עוקפות , להעביר כספים:

paypal

esaymoney

okpay

ועוד..

יש עוד דרכים אלה פשוט "קפצו" לי מהראש ..

אלה חשבונות שאסור לך לחסום , מאחר שאינם קשורות ישירות לביטקוין ...

וגם אם תחסום , יש עוד אתר שכזה רוסי , בוא נראה אותך אומר לפוטין ולרוסים לסגור שם חשבון שהרבה כספים יתנקזו אליו ..

יחסמו גם אותו ממדינות שונות , יפתחו חשבון חדש ..

מה תעשה תחסום העברות כספים לרוסיה ודומותיה ?

אף אחד לא יתחבא ..

נערך על-ידי Second Edition
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב! לא יודע אם ראית, אבל feathercoin כרגע שולט.. עם חמישה כרטיסים אני כרגע מייצר כ0.25 ביום (אם להמיר מfeather).

אני אשים את המחשב הלילה על feathercoin נראה מה יצא מזה.

אני מבין שהשיטה היא לראות איזה מטבע הכי רווחי להיום ולכרות אותו (ב-coinchoose\dustcoin) עד שנמצא מטבע יותר רווחי ואז פשוט להמיר את במטבעות שהרווחת לbtc ולחזור על התהליך?

אתה ממיר אותם ב-cryptsy?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על FEATHERCOIN, אבל לומדים דבר חדש כל יום...

לגבי הירידות של , אני מעריך כי לאור היציבות שהייתה בשבועות האחרונים (לפני הנפילה האחרונה שהייתה ל-92-93), משקיעים החליטו לממש את האחזקה שלהם במטבע כדי לעבור לאפיקים מניבים יותר. זה דווקא דבר טוב מבחינתי, כי ירידה של המטבע תהיה רק לצורך עלייה - אם מחיר המטבע נמוך יותר, הוא מהווה אטרקציה גדולה יותר למשקיעים קטנים.

מעבר לכך, אין לי ספק שהמטבע יתחזק. זו פונקציה של וותק בשוק (לעומת כל המתחרים האחרים), והפיכתו לסטנדרט דיגיטלי. הבנקים והממשלות אף פעם לא יאהבו אותו ותמיד ינסו להכניס אותו לרגולציה כפי שניתן לראות לפי המהלכים בארה"ב, ובקטן יותר בגישת הבנקים ובנק ישראל בראשם בארץ כלפי חלפני הביטקוין.

אבל ככל שהמשבר הכלכלי הבא יתקרב, ושלא תהיה לכם טעות - הוא מעבר לפינה, יהווה אלטרנטיבה מושכת יותר ויותר לאנשים שיבינו שמטבע שלא מושפע מקריסת בנקים או מערכות כלכליות של מדינות הוא דבר נהדר.

זו הדיעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקושי כבר הספיק להשתנות איזה פעמיים שלוש ב24 שעות האחרונות אז תשים לב לזה. היתה נהירה מטורפת לfeathercoin מ100-200mhs של כל הרשת זה הפך ל5.5Ghs - http://stats.feathercoin.com/

אני ממיר הכל בBTC-e.

כם איזה מערכת אתה כורה ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש המון מטבעות - http://dustcoin.com/mining

כן אני יודע. על הספציפי הזה טרם שמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקושי כבר הספיק להשתנות איזה פעמיים שלוש ב24 שעות האחרונות אז תשים לב לזה. היתה נהירה מטורפת לfeathercoin מ100-200mhs של כל הרשת זה הפך ל5.5Ghs - http://stats.feathercoin.com/

אני ממיר הכל בBTC-e.

כם איזה מערכת אתה כורה ?

אוקיי, בנתיים זה עדיין משתלם.

עכשיו הארנק (ביטקויין) מסתנכרן כשהוא יסיים יהיה מוכן להמיר ftc->btc.

כרגע יש לי 2х7850:

750Kh/s @ Intensity 17

580Kh/s @ Intensity 12

כשאני במחשב אני שם על 12 כי אחרת זה סליידשאו מטורף, ובלילה\עבודה על 17.

אגב, אני רשום ב-btc-e אבל אף פעם לא הייתי ממיר\מוכר\קונה, צריך שם אימות חשבון בשביל זה?

נערך על-ידי tranq
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לבצע שם המרות לא צריך כלום, בשביל לשלוח דולרים צריך חשבון צד ג' איפה שצריך כבר אימות.

בזכות הנפילות ושל הביטקוין ושל הלייטקוין בימים האחרונים הצלחתי להרוויח לא מעט בעיקר בזכות העובדה שהיה לי גם feathercoin

עם 3 סוגי מטבע אתה יותר גמיש להמרות בזמן של ירידות/עליות ערך.

סבבה.

אני הלכתי בדרך אחרת, שבוע שעבר גיליתי מטבע חדש GLDCoin שיצא לא מזמן אז לקחתי הימור בתקווה שהמטבע יעלה ושמתי לאורך השבוע את המחשב לכרייה, עכשיו מחכה בסבלנות אם הוא יעלה, נראה אם אני ארוויח מזה משהו.

נראה לי שזה מיועד לפה

יפה מאוד, אחלה של אמבטיה. :D

איזה כרטיסים אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...