ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 119 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

תפסיק לזיין את השכל.

אף אחד מתוך ה"1.7 מיליארד מבוגרים" שאתה טוען ש"אין להם חשבון בנק" לא מחזיק לצריכה אישית.

אף אחד מתוך "רבע משקי הבית בארה"ב" שאתה טוען ש"אין להם חשבון בנק" לא מחזיקים לצריכה אישית.

אף אחד מתוך "מיליון הישראלים" שאתה טוען ש"אין להם חשבון בנק" לא מחזיקים לצריכה אישית.

אין אפילו אדם אחד על פני כדור הארץ שמחזיק לצורכי צריכה אישית.

(ואם כן היה מישהו בודד כזה אז הוא מטומטם רציני, כי הוא מחזיק """"מטבע"""" שיכול מחר בבוקר לאבד חצי מה""ערך"" שלו ולאף אחד לא יהיה אכפת)

אין שום קשר בין המספרים שאתה זורק ובין הביטקוין והעובדה שמדובר בקזינו שכל מי שנכנס אליו עושה את זה למטרת הימורים ספקולטיבים.

אגב מעניין איזה אינטרס יש לך לדחוף פה את הביטקוין, שזה הדיון היחיד שאי פעם הגבת בו בפורום הזה. פירמידה כבר אמרתי?

• אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש איזה קישקוש , כאילו שלבן אדם שאין חשבון בנק יהיה חשבון .

חיפוש הכי פשוט בגוגל גם מראה לי שהמספרים שאתה זורק פה לא מתכתבים עם המציאות.

הנה כתבה של AP מ 2018 , אחוז האמרקאים בלי חשבון בנק הוא בשפל ועומד על 6.5% כשהמגמה היא כזאת שהיום האחוז כנראה קטן יותר.

https://apnews.com/article/8b2b93d4e9474c418853e0f20e79aaa8

כשאני מחפש מספרים בישראל זה נראה כמו כתבות ממוחזרות ומספרים לא הגיוניים.

בכתבה מ 2013 - 700,000 אנשים ב 2016 פתאום למיליון איש אין חשבון בנק אבל ב 2020 עדין למיליון איש אין חשבון בנק.

המספר היחידי שמצאתי אישוש ממקור שאני מחשיב כמוסמך זה ה 1.7 מיליארד וכשאתה מסתכל על ההתפלגות אתה רואה שזה מגיע

ממקומות נכשלים שאנשים בהם לא יודעים איך נראה כרטיס אשראי ובטח אין להם מושג מה זה .

https://www.forbes.com/sites/niallmccarthy/2018/06/08/1-7-billion-adults-worldwide-do-not-have-access-to-a-bank-account-infographic/?sh=11020434b011

אנשים שאין להם חשבון בנק הם האנשים הכי ענים וחלשים, אין להם מושג מה זה ביטקויין וביטקויין זה לא הדבר שיפתור להם את הבעיות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אנשים שאין להם חשבון בנק הם האנשים הכי ענים וחלשים, אין להם מושג מה זה ביטקויין וביטקויין זה לא הדבר שיפתור להם את הבעיות בחיים.

בהחלט. למעשה יש רק שתי קבוצות של אנשים שביטקוין פתר להם את כל הבעיות בחיים - פושעים כבדים (תקיפות סייבר, פדופיליה, סחר בבני-אדם ונשק לא חוקי, חיסולים בעולם התחתון) ולצידם ספקולנטים שהצליחו להיכנס ולצאת בנקודות טובות.

ותיתכן גם חפיפה לא מבוטלת בין שתי הקבוצות.

ציטוט של Milford Cubicle

אגב מעניין איזה אינטרס יש לך לדחוף פה את הביטקוין, שזה הדיון היחיד שאי פעם הגבת בו בפורום הזה. פירמידה כבר אמרתי?

אשכרה היחיד? הייתי מציע לחסום אותו, אבל זה משעשע. 😁

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שכל הכתבה מוכיחה בדיוק את הנקודה שלי - היא מלאה בסיפורים מגוחכים על זה שבכל מקום שהם היו בו הם היו צריכים לחפש מי שיסכים לקנות מהם בתמורה לכסף אמיתי, כדי שהם יוכלו לחיות בכדור הארץ שבו כאמור אין אפילו אדם אחד שמחזיק לצורכי צריכה אישית - ולכן הביטקוין שלהם היה חסר תועלת.

אז אולי בפעם הבאה שאתה מנסה לבלבל את השכל, לפחות תקרא קודם את הלינקים שאתה מפרסם...

מה גם שגם אם נניח שכן היינו מחשיבים את הטמבל הזה בתור "מישהו שמחזיק לצורכי צריכה אישית" באיזושהי הגדרה מאוד גמישה - זה הקייס שלך? מישהו אחד שהפך לסנסציה עולמית? חשבתי שאתה מדבר על 1.7 מיליארד מבוגרים.... מה קרה להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שהביטקוין מאפשר להחזיק אמצעי תשלום דיגיטלי ללא חשבון בנק מציג את הייחודיות שבדבר (ולא אתה אפילו לא חייב להחזיק , אתה מוזמן במקום זה להחזיק מטבע צמוד דולר שחלילה לא "תפגע מהתנודתיות").

אבל לצעוק פירמידה זה יותר מגניב מאשר להבין בכלל על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SaspndD

עצם העובדה שהביטקוין מאפשר להחזיק אמצעי תשלום דיגיטלי ללא חשבון בנק מציג את הייחודיות שבדבר

יש הרבה דברים בעולם שהם ייחודיים. זה עוד לא אומר שהם טובים, או שמישהו צריך או אפילו רוצה אותם.

ללא ספק כמה מהרעיונות מאחורי הביטקוין, הבלוקצ'יין, הם מעניינים וחיוביים. החבילה הכוללת היא משהו רע ומזיק, מהנימוקים שאני ואחרים פירטנו למעלה. יש הרבה דברים רעים בעולם שאנשים מסוימים עושים מהם כסף.

מה שאתה לא מבין הוא שעצם זה שאתה כל הזמן מודד את ה"ערך" של הביטקוין בדולרים (או במטבע אחר) מוכיח מעבר לכל ספק שלביטקוין עצמו אין שום ערך מובנה, וגם אתה בעצמך לא מאמין בו אלא כעוד ספקולציה ודרך להשיג עושר "בעולם האמיתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SaspndD

עצם העובדה שהביטקוין מאפשר להחזיק אמצעי תשלום דיגיטלי ללא חשבון בנק מציג את הייחודיות שבדבר (ולא אתה אפילו לא חייב להחזיק ביטקוין, אתה מוזמן במקום זה להחזיק מטבע צמוד דולר שחלילה לא "תפגע מהתנודתיות").

אבל לצעוק פירמידה זה יותר מגניב מאשר להבין בכלל על מה אתה מדבר.

כדאי שתקרא קצת יותר על הביטקויון לפני שאתה הופך למיסיונר שלו.

למשל תקרא בקטנה פה. ויש עוד מלא מקורות שאתה מוזמן לחפש בעצמך.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-01-31/bitcoin-s-network-operations-are-controlled-by-five-companies

הפלא הזה שנקרא ביטקויין ,שאף אחד לא שולט בו ושסוף סוף נשתחרר מקופוארקטיבים העריצים ששולטים בנו , זה הכל בולשיט אחד גדול.

בעמוד השידרה של הביטקויין שולטים קבוצות כריה ענקיות מהמדינה הכי שפלה ולא מוסרית בעולם שנקראת .

אם הביקטוין יהפוך לכלי השקעה ותשלום של המיינסטרים אז כולנו בצרות צרורות.

אם אני צריך לבחור בין משהו שהוא בשליטת חברות סיניות לבין בנקיים מרכזים ותאגידים מערבים שלפחות כפופים לסוג מסוים של רגולציה (בין שהוא מוצלח יותר או פחות) אז זה די ברור באיזה צד אני בוחר להיות.

נערך על-ידי lompy
  • אהבתי! 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

כדאי שתקרא קצת יותר על הביטקויון לפני שאתה הופך למיסיונר שלו.

למשל תקרא בקטנה פה. ויש עוד מלא מקורות שאתה מוזמן לחפש בעצמך.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-01-31/bitcoin-s-network-operations-are-controlled-by-five-companies

הפלא הזה שנקרא ביטקויין ,שאף אחד לא שולט בו ושסוף סוף נשתחרר מקופוארקטיבים העריצים ששולטים בנו , זה הכל בולשיט אחד גדול.

בעמוד השידרה של הביטקויין שולטים קבוצות כריה ענקיות מהמדינה הכי שפלה ולא מוסרית בעולם שנקראת .

אם הביקטוין יהפוך לכלי השקעה ותשלום של המיינסטרים אז כולנו בצרות צרורות.

אם אני צריך לבחור בין משהו שהוא בשליטת חברות סיניות לבין בנקיים מרכזים ותאגידים מערבים שלפחות כפופים לסוג מסוים של רגולציה (בין שהוא מוצלח יותר או פחות) אז זה די ברור באיזה צד אני בוחר להיות.

כנראה שאין לך מושג איך זה עובד או מה הכורה בכלל יכול לעשות עם כוח החישוב.

הדבר היחיד שהוא יכול להוציא לפועל זאת התקפת 51% (כאשר יש לו מעל 50% מכוח החישוב), וה"נזק" שניתן לעשות דיי מוגבל.

ממליץ לך לקרוא על זה, במיוחד את החלק האחרון במאמר - https://academy.binance.com/en/articles/what-is-a-51-percent-attack

ונכון להיום, עלות מתקפה כזאת היום היא כ700 אלף דולר לשעה - https://www.crypto51.app/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה , כשסינים עומדים מאחורי התארגנות של חברות שמהוות את עמוד השידרה של הביטקוין זה הבעיה.

לגרום נזק בכלל לא צריך כלכלי עבורם , בסין אין שום דבר פרטי , המדינה שולטת בהכל , ואם השלטונות בסין יחליטו להשתמש בחברות הללו

כדי לגרום נזק כלכלי למערב אז הם יעשו את זה בלי להניד עפעף.

וזה עוד לפני בכלל שניסתי לבדוק מה אמינות המקורות שלך ומה האינטרסים שלהם , ככה שאני יוצא מנקודת הנחה שכל מה שכתוב שם 100%נכון.

נערך על-ידי lompy
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@SaspndD

אקח את הסיכון שאני מדבר פה עם טרול, אבל אני רוצה לשאול אותך שאלה פשוטה (סלח לי שלא עקבתי אחרי כל ה119 עמודים של הדיון).

אתה כל הזמן מסביר לנו מה לא ולמה אנחנו לא מבינים שום דבר בביטקוין. תענה פעם אחת - במה לדעתך טמון הערך הגדול של הביטקוין, חוץ מכמובן האפשרות להשתמש בו בתור השקעה ספקולטיבית ליצירת רווח במטבעות רגילים, שזה הדבר היחיד שאני רואה אותך מפמפם פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

@SaspndD

אקח את הסיכון שאני מדבר פה עם טרול, אבל אני רוצה לשאול אותך שאלה פשוטה (סלח לי שלא עקבתי אחרי כל ה119 עמודים של הדיון).

אתה כל הזמן מסביר לנו מה לא ולמה אנחנו לא מבינים שום דבר בביטקוין. תענה פעם אחת - במה לדעתך טמון הערך הגדול של הביטקוין, חוץ מכמובן האפשרות להשתמש בו בתור השקעה ספקולטיבית ליצירת רווח במטבעות רגילים, שזה הדבר היחיד שאני רואה אותך מפמפם פה?

אמצעי להעברת ערך ללא תלות במערכת ריכוזית או מגבלות לכל אחד ובכל אמצעי(גם דרך תקשורת רדיו או לווין)
הבחור הזה מסביר את דבריי יותר טוב ממני - 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SaspndD

אמצעי להעברת ערך ללא תלות במערכת ריכוזית או מגבלות לכל אחד ובכל אמצעי

אתה מתכוון להמערכת ה"לא ריכוזית" שמורכבת מ 5 חברות כריה סיניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכל קורא את מה שאתה שם פה?

אתה רק מוכיח שמה שאני אומר מדויק.

Binance - סינים

Huobi - סינים

Poolin - סינים

F2Pool - סינים

Antpool - סינים

בשלב כלשהו פשוט נמאס לי להמשיך לבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים