חיבורים של אקס בוקס למסך מחשב - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבורים של אקס בוקס למסך מחשב

joe_35

Recommended Posts

אין לי בעיה לשים את האקסבוקס צמוד למסך .

בנוגע לוידאו , הבנתי שאוכל להשתמש במסך הזה עם כבל מתאם , אולי האיכות וידאו תהיה קצת חלשה יותר מ- , אבל עדין זה יהיה אפשרי .

לא ברור לי העניין של הסאונד . יש חיבור 3.5 של אוזניות רגילות למסך הזה , אין שם חיבור של כבל בננות . איך אוכל לשמוע סאונד ? האם אצטרך להפעיל את המחשב כדי להשתמש ברמקולים שלו כדי לשחק באקסבוקס ?

זה לא העניין הXBOX קרוב למסך ,זה העניין מערכת הרמקולים או יותר נכון הכניסות סאונד שלה צמוד למסך עם אין מעריכים

כי אתה לא יכול לפצל את הכבלי אודיו מהVGA כי פשוט לא נותנים לך ,לפחות לא בדכמים שראיתי

עכשיו ליפני הכל איזה כניסות יש לך למערכת אודיו ?

חיבור כמו של אוזניות שאתה מחבר למחשב עם כבל בצבע ירוק ?

או שזה מערכת עם יותר אפשרויות ואתה יכול לחבר גם כבלים אדום לבן כמו בתמונה ?

קודם כל תבין שהמסך עצמו לא יוציא לך סאונד כי אין לו רמקולים אז חיבים מערכת אודיו לא משנה עם פשוטה או יקרה

וצריך לדעת איזה כניסות יש לה

אילו יציאות יש לך בXBOX?

בדיגמי הXBOX360 יש בישנים רק יציאה אנלוגית בתקן של מיקרוסופט

שדרכה אפשר לחבר מיגוון חיבורים אנלוגים

קומפוזיט\קומפוננט\סופר ווידיאו\וVGA

זה אותה יציאה בXBOX1 וב360

בשלב מאוחר יותר יצאו מודלים עם יציאת

בגלל זה אפשר לחבר VGA לווידיאו וקומפוזיט לסאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין הXBOX קרוב למסך ,זה העניין מערכת הרמקולים או יותר נכון הכניסות סאונד שלה צמוד למסך עם אין מעריכים

כי אתה לא יכול לפצל את הכבלי אודיו מהVGA כי פשוט לא נותנים לך ,לפחות לא בדכמים שראיתי

עכשיו ליפני הכל איזה כניסות יש לך למערכת אודיו ?

חיבור כמו של אוזניות שאתה מחבר למחשב עם כבל בצבע ירוק ?

או שזה מערכת עם יותר אפשרויות ואתה יכול לחבר גם כבלים אדום לבן כמו בתמונה ?

קודם כל תבין שהמסך עצמו לא יוציא לך סאונד כי אין לו רמקולים אז חיבים מערכת אודיו לא משנה עם פשוטה או יקרה

וצריך לדעת איזה כניסות יש לה

בדיגמי הXBOX360 יש בישנים רק יציאה אנלוגית בתקן של מיקרוסופט

שדרכה אפשר לחבר מיגוון חיבורים אנלוגים

קומפוזיט\קומפוננט\סופר ווידיאו\וVGA

זה אותה יציאה בXBOX1 וב360

בשלב מאוחר יותר יצאו מודלים עם יציאת

בגלל זה אפשר לחבר VGA לווידיאו וקומפוזיט לסאונד

אין לי מערכת אודיו , אני משתמש במסך הזה לראות סרטים עם הלפטופ . כלומר : הסאונד מגיע מהלפטופ .

אבל אני יכול לקנות רמקולים פשוטים עם חיבור 3.5 , הם לא עולים הרבה . השאלה היא האם יוכל לצאת סאונד מרמקולים פשוטים ולא מהמסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראב בטח יש לך איזה מערכת סטאריו ישנה או לאיזה חבר \בן דוד -מישהו

מערכות שפעם היו פופולריות ,אבל היום מעלות אבק

תימצא מערכת כזאת עם חיבור קומפוזיט (לא יודע מה השם שמדובר באודיו ) ותחבר דרכה את הסאונד

בגדול עם יש לך אפילו רמקול אחד בודד ואיזה מגבר ,אפשר לחבר באיזה קומבינה

אבל עדיף לקבל יותר נורמלי ,ומערכת כזאת שאתה מקבל חינם לא עולה כסף ועדיפה על למחשב ב50 שקל בהרבה

אולי תחבר אליה גם את הלפטופ

יש לה את כל הרכיבים ,ככה שחוץ מכבלים לא צריך כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראב בטח יש לך איזה מערכת סטאריו ישנה או לאיזה חבר \בן דוד -מישהו

מערכות שפעם היו פופולריות ,אבל היום מעלות אבק

תימצא מערכת כזאת עם חיבור קומפוזיט (לא יודע מה השם שמדובר באודיו ) ותחבר דרכה את הסאונד

בגדול עם יש לך אפילו רמקול אחד בודד ואיזה מגבר ,אפשר לחבר באיזה קומבינה

אבל עדיף לקבל יותר נורמלי ,ומערכת כזאת שאתה מקבל חינם לא עולה כסף ועדיפה על למחשב ב50 שקל בהרבה

אולי תחבר אליה גם את הלפטופ

יש לה את כל הרכיבים ,ככה שחוץ מכבלים לא צריך כלום

אוקיי , תודה רבה על העזרה !

אין לי כ"כ הרבה מקום למערכת סטריאו , אני אקנה פשוטים 3.5 , ונסתדר עם זה לבינתיים . העיקר שאפשר יהיה לשמוע אודיו .

שוב ,תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שרמקולים פשוטים ידרשו מתאם נוסף, שכן יש להם כניסה אחת של 3.5 במקום השתיים מהסוג שיש בכל המתאמים הללו.

עוד מתאם ?? מרוב חיבורים ושיפצורים לא אוכל לשחק באקס בוקס ...

עד עכשיו חשבתי שפתרתי את בעיית המסך עם שני הדברים האלה :

http://www.ebay.com/itm/VGA-HD-AV-Cable-Video-Audio-Adapter-for-Microsoft-XBox-360-HDTV-High-Definition-/271025351125?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1a5ea9d5

http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Stereo-Plug-Male-to-Dual-RCA-Female-converter-plug-M-F-Adapter-/270983665049?pt=US_Audio_Cables_Adapters&hash=item3f17e29599

וכמובן גם רמקולים פשוטים , כמו אלה :

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/gigabyte-usb-s4600-speakers-p-12123?language=he

אתה טוען שאצטרך לקנות עוד משהו ? תוכל לתת לי לינק למוצר באיביי או תמונה למתאם שאתה מתכוון אליו ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לחבר רמקולים למכשיר,

ולא לחבר את המכשיר אל רמקולים (לדוגמה מסך מחשב),

תצטרך משהו כזה במקום השני:

http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Female-Jack-Socket-to-2-Female-RCA-Phono-Adapter-/360322158117?pt=UK_Computing_Sound_Vision_Audio_Cables_Adapters&hash=item53e4dfce25

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...