מקורות לימוד מומלצים - Java, C/C++, C#, Python ושפות תכנות אחרות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקורות לימוד מומלצים - Java, C/C++, C#, Python ושפות תכנות אחרות

שניצל
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם!

מטרת נושא זה היא לרכז מקורות לימוד (מדריכים וספרים) לכל שפות התכנות למיניהן.

הנושא פתוח לכולם להמליץ על מקורות, ולהגיב על הצעות של אחרים. על כל המלצה להיות מפורטת ומנומקת: יש לציין למה נועד המדריך, לאיזו רמה הוא, מה דעתכם האישית עליו וכן הלאה. אנא הקפידו לתת מקורות לימוד מודרניים, עדכניים ואיכותיים.

המלצות טובות יתווספו להודעה הראשונה בנושא זה, לפי חלוקה לנושאי הלימוד השונים.

למי שרוצה לשאול איזו שפת תכנות כדאי ללמוד, מוזמן להיכנס לדיון הזה.

למקורות לימוד פיתוח אתרי אינטרנט, יש להיכנס לדיון המקביל בפורום זה.

++C

Parashift C++ FAQ

אוסף שאלות ותשובות בנושאים מתקדמים (וגם לא כל כך מתקדמים) ב-++C. מומלץ במיוחד לכל מתכנתי ה-++C שרוצים להבין יותר טוב איך עובדת השפה, איך להשתמש ביכולות מתקדמות שלה, וכיצד נכון ולא נכון לכתוב.

Python

מדריך פייתון הרשמי

מדריך באנגלית מהאתר הרשמי של פייתון, למי שרוצה להתחיל ללמוד את השפה. המדריכים מאוד נרחבים ומכילים הרבה מידע, החל מכתיבת תוכניות בסיסיות ועד לנושאים מתקדמים כמו מחלקות, מודולים, ניהול שגיאות וכיו"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

c# - ספר בעברית של ארז קלר.

הערה - הספר נכתב בשנת 2001 בגרסה הראשונה של #C ולא עודכן. כיום שפת #C בגרסתה הרביעית מכילה שיפורים רבים ותוספות רבות שאינן באים לביטוי בספר, אולם העקרונות התכנותיים והמתודולוגיים המוסברים בו רלבנטים מתמיד.

אז מה אתם אומרים, זה לא בעיה להתמש בספר ישן כ"כ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

למה נועד : נושאי תכנות כמו : רקורסיה , אלגוריתמים (מיונים שונים , חיפושים ועוד ), hash-table , רשימות מקושרות ועוד ..

רמה : בינונית - מתחילה .

דעה אישית : הרצאות יחסית ישנות (2008) . פחות מלמד שפת תכנות ,אלא מבנים בתכנות . לא ראיתי את כל ההרצאות , אבל שתיים מהן הספיקו לי בשביל להעלות אותן לכאן . סטנפורד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

++ Accelerated C - ספר קצר אך מקיף בכמות הידע שהוא מספק, לטעמי הוא כתוב בצורה מעולה.

מיועד יותר למי שקצת מכיר שפות תכנות, אך יכול להתאים גם למי שאין לו נסיון ומוכן לאתגר את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שנים מאוחר יותר...
  • 1 שנה מאוחר יותר...
  • 3 שנים מאוחר יותר...

• Zone Wannabe
  • משתמש רשום

היי,
שמי נתנאל, בערוץ היוטיוב תחת השם דוקטור קוד.

מעלה קורס פולסטאק מלא שכולל 10 חוברות שונות בסך הכל 700 עמודי תוכן בנושאים שונים ומגוונים, תרגילי בית, פרוייקטי גמר, אנימציות והרצאות ייחודיות והכל בחינם בערוץ היוטיוב "דוקטור קוד".

הקורס שווה ערך לקורסים שנמכרים היום בכל המכללות השונות ב20-30 אלף שקלים ויכלול אפילו מעט יותר תכנים למשל html css Javascript TypeScript React Node DDB Mongo AWS Infrastructure  .

בעצם קורס שאפשר לקחת ומתאים לכולם, לילדים ולבוגרים, הקורס מועבר על ידי בעשרות סרטונים שאני מעלה שמסודרים לפי סדר כרונולוגי של למידה.
יש תרגילי בית וערוצי ווצאפ ודיסקורד בהם אני עוזר למי שבוחר ללמוד דרך התוכנית שלי.

מוזמנים להציץ,
הקבוצת ווצאפ גדלה
ואני מזמין את כולכם להצטרף וכמובן לשאול כל מה שבא לכם ולהיוועץ איתי בכל נושא!

https://linktr.ee/doctorcode

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...