מקלדת גיימינג כבדה + כתיבה מרובה באינטרנט. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת גיימינג כבדה + כתיבה מרובה באינטרנט.

itzikin0

Recommended Posts

המלצה למקלדת:1. תקציבכם (הסכום שאתם מוכנים להשקיע בקניית המקלדת): 400-500

חריגה מקסימלית (מהו הסכום שיהיה אסור לעבור בקנייה של הציוד):אין!

2. מה השימושים של הציוד שתרצו לקנות:גיימיינג כבד וכתיבה מרובה באינטרנט ממש גבוהה ולמשחקים כמו BF3 COD FARCRY וכאלה.משחקי מחשב / כתיבה מרובה באינטרנט ממש מרובה הרבה הרבה לכתוב באינטרנט ומשחקים כבדים / (דרישה לכפתורי מולטימדיה) / עבודה משרדית.

3. בקשות מיוחדות - גודל רצוי \ פונקציות מסויימות וכדומה (חובה לציין האם יש צורך בכיתוב עברית על המקלדת).

עברית חובה!

שהמקלדת תיהיה עם לדים כחולים ושתיהיה של חברה מוכרת מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא,הכול חוץ מRAZER

הייתה לי את המקלדת הזאת שנה וחצי בהתחלה עבדה בסדר ואחר כך תקלות מפה עד להודעה חדשה

הייתה מפסיקה לעבוד,אותיות על המקלדת היו מפסיקות לעבוד בצורה רנדומלית,בסופו של דבר זרקתי אותה לפח.

הייתי מציע לך את זאת :

http://ksp.co.il/?uin=17792

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא,הכול חוץ מRAZER

הייתה לי את המקלדת הזאת שנה וחצי בהתחלה עבדה בסדר ואחר כך תקלות מפה עד להודעה חדשה

הייתה מפסיקה לעבוד,אותיות על המקלדת היו מפסיקות לעבוד בצורה רנדומלית,בסופו של דבר זרקתי אותה לפח.

הייתי מציע לך את זאת :

http://ksp.co.il/?uin=17792

אני רוצה את המקלדת שהצעת אבל איך אני יודע איך לכוון את המקשים?

יש לי דרייבר לזה? זו המקלדת הכי טובה שיש כיום?

הכל לדים כחולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה את המקלדת שהצעת אבל איך אני יודע איך לכוון את המקשים?

יש לי דרייבר לזה? זו המקלדת הכי טובה שיש כיום?

הכל לדים כחולים?

1.יש מדריך גם במקדלת עצמה וגם באינטרנט איך לכוון את המקשים,אני משער שאתה מתכוון לאיך להגדיר מקרו

2.דרייבר אתה מוריד מהאתר של ,ואני לא יודע להגיד לך אם המקדלת הזאת הכי טובה היום.

3.לא,יש לך אפשרות להחליף בין כמה צבעים אם אני לא טועה בין איזה צבע שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.יש מדריך גם במקדלת עצמה וגם באינטרנט איך לכוון את המקשים,אני משער שאתה מתכוון לאיך להגדיר מקרו

2.דרייבר אתה מוריד מהאתר של ,ואני לא יודע להגיד לך אם המקדלת הזאת הכי טובה היום.

3.לא,יש לך אפשרות להחליף בין כמה צבעים אם אני לא טועה בין איזה צבע שאתה רוצה.

כן,

מה זאת אומרת להגדיר מאקרו? מה הכוונה בזה? הבנתי את הבסיס אבל איך אפשר דרך הדרייבר או דרך המקלדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם וגם.

והכוונה להגדרת מקרו היא הקלטת סט פעולות מסויים,נניח אתה רוצה לעשות את הפעולות הבאות :

A-D-A-D

אבל אתה לא רוצה ללחוץ כול פעם את הרצף הזה,אתה פשוט מקליט אותו למקש מסויים ואז בכול פעם שתלחץ עליו המקרו "יתנגן" בלחיצה אחת במקום ב4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם וגם.

והכוונה להגדרת מקרו היא הקלטת סט פעולות מסויים,נניח אתה רוצה לעשות את הפעולות הבאות :

A-D-A-D

אבל אתה לא רוצה ללחוץ כול פעם את הרצף הזה,אתה פשוט מקליט אותו למקש מסויים ואז בכול פעם שתלחץ עליו המקרו "יתנגן" בלחיצה אחת במקום ב4.

את זה הבנתי :)

עכשיו מה זה לגבי הפרופילים ?

יש לי 5 פרופילים שונים מה הכוונה בזה?

כאילו בפורפיל אחד אני עושה ADAD ובפרופיל 2 אני עושה HJHJ כאילו כל פרופיל הוא מקש מאקרו שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד למשחק 1 אתה מגדיר את מקש "profile 1" אז כול פעם שאתה משחק אותו על תלחץ על הכפתור פרופיל והוא יטען את כול ה"הקלטות" שעשית בתור הפרופיל הזה.

מה שאומר שלמשל אם במקלדת יש 20 כפתורי מאקרו ו3 כפתורי פרופילים

אז יש לך אפשרות ל60 מאקרוים שונים,20 בכול פרופיל.

מקווה שהבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד למשחק 1 אתה מגדיר את מקש "profile 1" אז כול פעם שאתה משחק אותו על תלחץ על הכפתור פרופיל והוא יטען את כול ה"הקלטות" שעשית בתור הפרופיל הזה.

מה שאומר שלמשל אם במקלדת יש 20 כפתורי מאקרו ו3 כפתורי פרופילים

אז יש לך אפשרות ל60 מאקרוים שונים,20 בכול פרופיל.

מקווה שהבנת.

מה זאת אומרת? למה הכפלת את זה?

האיזי שיפט גורם לזה להיות ככה? לא הבנתי איך :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...