מחשב גיימינג בן שנתיים וחצי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג בן שנתיים וחצי

Mercury

Recommended Posts

לוח אם : Gigabyte EP45-UD3P

מעבד : Intel Core2Quad 9550

קירור מעבד : Scythe Mugen 2

זכרונות : 2x2GB OCZ Platinum 1066MHz

כרטיס מסך : ATi HD4890 Vapor-X

מארז : 902

ספק : Enermax MUDO 82+ 650W

לא עבר OC מעולם, לא עשה שום בעיה מעולם.

ללא הארד דיסק.

יש אפשרות להוסיף גם מסך 22 אינץ' SyncMaster 226bw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם-200 שקל.

מעבד-400-450 שקל.

קירור מעבד-100 שקל.

זיכרון-180 שקל.

כרטיס מסך-200-220 שקל.

מארז-שמור-300 שקל.פגום.שרוט-200 שקל.

ספק כח-מאמין שמדובר בדגם של ה-625W.עם זה MUDO שווה-250 שקל.עם זה ה-PRO רק 200 שקל.

מסך 22 לא FHD...שמור-400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, אתה אופטימי. מאוד אופטימי.

לוח אם - מי שצריך לוח חלופי לLGA775 יקנה לרוב G41 עם אחריות בכ250, אז אתה רוצה למכור לוח משומש ב200 (אפילו שהוא יותר טוב, ל90% מהמשתמשים זה לא משנה)?

מעבד - סוקט מיושן, אולי 300.

קירור - תמצא לי מישהו שמעוניין לקנות קירור מעבד משומש בנפרד מהמעבד.

זכרון - מצאתי 2X2GB בכ230 שקל, חדשים עם אחריות. 180 למשומש בלי אחריות? תעשה טובה.

כרטיס מסך - דווקא כאן יש מצב שתקבל יותר, תלוי על איזה קונה נפלת. אולי 300, אולי 350.

מארז - אולי תמצא מישהו שיקנה בנפרד מארז משומש, אבל אני לא יודע איפה, בטח שלא במחיר כזה.

ספק כוח - הרכיב שמתיישן הכי מהר במחשב, לא במחינת כמובן אלא מבחינת מצבם הפיזי של הרכיבים האלקטרוניים. לא הייתי משלם 250 שקל לספק 625W משומש בן שנתיים וחצי, אפילו שהוא מסדרה טובה.

מסך - קשה לי לשפוט בלי לראות את איכות המסך במלוא עיני, אבל כשניתן למצוא מסך 22 FHD בכ600 שקל חדש עם אחריות, 400 שקל זה מחיר ממש לא ריאלי.

עד כאן כשמדובר ברכיבים בנפרד. כעסקת חבילה (לא כולל המסך), הייתי מעריך את המחשב בכ1000 שקל גג ללא כרטיס המסך או כ1200 איתו. תזכור שבכ1600-1700 שקל אפשר היום לקנות מחשב I5 חדש עם תומך USB3 וSATA3 ובלי להתעסק בחומרה מיושנת.

הערה כללית נוספת - בהצלחה בלשכנע קונים פוטנציאליים שלא עשית מעולם OC וסתם רכשת של 200+ שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא אופטימי.אני חי את עולם המשומשים.

לוח-אז עדיף G41 שמגיע עם בכלל על לוח איכותי כזה.

מעבד-אחד המעבדים הכי מבוקשים שיש היום לתושבת LGA775.אתה יכול לראות בעצמך ב-TZ אנשים מחפשים מעבד כזה.

קירור-מתאים לכל התושבות יקנו ב-100 שקל.

זיכרון-קישור בבקשה לזיכרון ב-230 שקל.לחברה טובה גופי מהירות 1066MHZ

כרטיס מסך-ב-350 שקל מפרסמים GTX460-1G

מארז-חומרה קשה למכירה נכון.אבל מדובר על מארז של 600 שקל חדש.עם המארז במצב כחדש יקבל 300 שקל.על כל שריטה יאבד הרבה ערך

ספק כח-אולי משומש אבל איכותי ביותר.זכור לי שהחזיק לי זוג HD6950

מסך-אולי 400 זה קצת יותר מידי .נרד ל-350 שקל.

עם בחור בעל מפרט כזה היה מגיע אלי.היתי ממליץ לו להחליף רק כרטיס מסך.ולהמשיך עם שאר החומרה.יסחוב כל משחק.

יהיה גם עדיף למכור את המחשב בחבילות קטנות יותר.ולא כמחשב.

לוח.מעבד.קירור.זיכרון-ביחד ב-850 שקל.

כרטיס מסך לבד

מארז פלוס ספק כח-550-600 שקל

מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק הוא MODU ולא PRO, מודולרי ללא ספק. 650W.

הזכרונות הם 1066MHZ מהטובים ביותר שתמצא ל , באים עם קירור מוצלח במיוחד ואחריות לכל החיים של .

הכרטיס מסך עדיין סוחב משחקים חדשים ב 1680X1050 על הגדרות מקסימליות. לא (רק להוריד AA) או אבל BL2 רץ כמו נינג'ה (PHYSX על MEDIUM) וכך גם רוב המשחקים.

המעבד כמו שנאמר הוא אחד הטובים אם לא הכי טוב (לדעתי עדיין יותר מוצלח מה 9650) ל LGA775 והקירור שיש עליו שמר אותו יפה מתחת ל 50 מעלות גם בשיא הקיץ בעומס מלא (כרגע הוא על 28 מעלות).

המארז נראה כמו חדש וכך גם המסך (יש עליו נקודה קטנה ליד הסמל של , לא יותר מזה).

בשורה התחתונה כדי להרכיב מחשב חדש שייתן תפוקה כמו המחשב הזה במשחקים עדכניים תצטרך להוציא לפחות 2500 שקל, אז אני מאמין שהוא עדיין שווה את ה 1500 שקל בכיף. ננסה ונראה.

אבל הפוסט הזה הוא יותר לטובתי כדי לסדר לעצמי את המחשבות בראש, שניכם נתתם לי בערך את האומדן שרציתי לדעתי אפילו עם מחירים מפורטים לכל חלק.

תודה רבה לשניכם, עזרתם לי מאוד! :)

נ.ב.

ממש כאב לב למכור כזה מחשב בכזה מחיר, כל חלק נבחר פה בקפידה וכל חלק הוא הכי איכותי שרק אפשר לעומת מחשב חדש באותה רמה שאפשר לקנות אבל עם חלקים סוג ג'. תחביב מרגיז גיימינג.

את המחשב הקודם שלי גם מכרתי ב 1500 ש"ח ועד היום החבר שקנה אותו ממני מבסוט עד הגג, עובד כמו חיה רעה. X1900XT FTW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...