שוקל לקנות imac ויש לי כמה שאלות - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות imac ויש לי כמה שאלות

RAZIEL98

Recommended Posts

שלום

1.רציתי לדעת אם אני יכול לחבר אליו מערכת רמקולים חיצונית ולא להשתמש ברמקולים המובנים שיש לו?

2.רציתי לדעת אם יש אפשרות להריץ עליו משחקים כמו וכד' ?

תודה לעוזרים

1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה קונה אותו? בשביל הפוזה? התפוח הנגוס עושה לך את זה?

בכל מקרה, כמובן שתוכל לחבר אליו, לשחק משחקים.. לא.

רק אם יש למשחקים גרסא למק, ואין הרבה כאלו. קשה למצוא

בנוסף המפרט של האיימק לא מאפשר לו להריץ משחקים על הגדרות טובות (רזולוציה עצומה לעומת כרטיס גרפי עלוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה קונה אותו? בשביל הפוזה? התפוח הנגוס עושה לך את זה?

בכל מקרה, רמקולים כמובן שתוכל לחבר אליו, לשחק משחקים.. לא.

רק אם יש למשחקים גרסא למק, ואין הרבה כאלו. קשה למצוא

בנוסף המפרט של האיימק לא מאפשר לו להריץ משחקים על הגדרות טובות (רזולוציה עצומה לעומת כרטיס גרפי עלוב)

אני רוצה לקנות בגלל שאני מתכוון לעבוד איתו בעריכת וידאו,תגיד אם אני יתקין עליו אני יוכל להריץ משחקים רגיל כמו שאני מריץ עכשיו על המחשב שיש לי והאם קיימת אפשרות שהimac ידלק אז הוא יכנס לוינדוס ישר בלי אפשרות לבחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להתקין עליו ולבחור בעליה איזו מערכת.

מה שכן, אני לא חושב שיש יתרון כלשהו בעריכת על . זוהי מיסקונספציה שמקורה בעידן ה-PPC ולפניו, אז למק היה יתרון בהוצאה לאור ביתית, גרפיקה ועריכת סרטים.

מבחינת יחס עלות-תועלת, אין לך שום טעם לקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להתקין עליו ולבחור בעליה איזו מערכת.

מה שכן, אני לא חושב שיש יתרון כלשהו בעריכת על . זוהי מיסקונספציה שמקורה בעידן ה-PPC ולפניו, אז למק היה יתרון בהוצאה לאור ביתית, גרפיקה ועריכת סרטים.

מבחינת יחס עלות-תועלת, אין לך שום טעם לקנות .

אוקיי ולגביי התקנת משחקים נגיד אני יוכל להתקין משחקים רגיל כמו שאני מתקין כרגע על וינדוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם למשחק יש גרסת OS X תומכת. דומני שלמרבית משחקי ווילב יש גרסא תומכת (אני יודע על פורטל, ואאל"ט TF2), ואם אתה קונה בסטים אז גם יש מיון מסודר של משחקים תומכים.

יש מחשבי all in one טובים וזולים יותר גם לווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם למשחק יש גרסת OS X תומכת. דומני שלמרבית משחקי ווילב יש גרסא תומכת (אני יודע על פורטל, ואאל"ט TF2), ואם אתה קונה בסטים אז גם יש מיון מסודר של משחקים תומכים.

יש מחשבי all in one טובים וזולים יותר גם לווינדוס.

אז איעך אמרו לי שיש אפשרות להתקין וינדוס ואז כיאילו להתקין את המשחקים רגיל בלי גירסה מיוחדת או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אם משתמשים בתוכנת אמולציה כמו Parralels Desktop, שמאפשרת התקנה של ווינדוס ומשם אפשרות להפעיל תוכנות ווינדוס כך שיראו כאילו הן נייטיביות על OS X, כחלון תוכנה רגיל של המערכת. זה מאוד נוח (כך אומרים) להרצת תוכנות ווינדוס, אך חשוב לזכור שמדובר באמולציה, כך שהביצועים נחותים מהרצה נייטיבית בכל זאת, וגם שמדובר בתוכנה יקרה- כ-80 דולר אם אינני טועה.

תבדור משהו מזה:

http://reviews.cnet.com/best-all-in-one-computers/

כמובן שאם אתה פשוט רוצה מחשב של כי הוא של , אין טעם בזה.

אבל אני לא חושב שיש לזה יתרון כלשהו לצרכיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון - אפשר להתקין אמיתי (לא אמולציה) על מקינטוש, באמצעות Boot Camp.

אך אני לא רואה טעם לקנות מק כשהמערכת העיקרית שרצה עליו היא .

בוודאי שאפשר, אך הבחור שאל:

אז איעך אמרו לי שיש אפשרות להתקין וינדוס ואז כיאילו להתקין את המשחקים רגיל בלי גירסה מיוחדת או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...