האם יש למישהו בבית כסא Aeron מבית Herman Miller? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש למישהו בבית כסא Aeron מבית Herman Miller?

LessMore

Recommended Posts

לאחרונה הסתקרנתי על הכסא הנ"ל, מצויין את שמו בכותרת. אחרי שראיתי מספר סיקורים בחו"ל אשר משביחים את הכסא באיכות ובישיבה נוחה.

אך מהרושם שקיבלתי, הוא כסא מוכר בעולם וגם אולי יקר מדיי לכיסי.

האם מישהו פה רכש את הכסא הנ"ל? אשמח לשמוע מה דעתו על הכסא, האם זה משתלם לרכוש? וכמה עלה לו בארץ?

מצאתי חברה שאכן מייבאת את הכסא הזה בארץ, זה נמצא באתר הבא - http://www.pitaro.co.il/ArticleDetails.asp?id=91

אך מסיבה כלשהי הם מעדיפים לא לפרסם את המחירים של הכסאות ואינני יודע למה, לכן אשמח לעזרה בעניין הזה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביררתי לפני שנתיים. בטלפון הם כן נתנו מחיר. אחרי שהצלחתי לתרץ לעצמי שאני יכול להשקיע את הסכום הדולרי מתורגם לשקלים+ מס כלשהו +רווח סביר. טלפנתי אליהם וקיבלתי מחיר שלא קשור לכלום. אם אתה מטלפן לברר פרסם פה את המחיר בבקשה. ותשאל אם יש הנחת כמות. אני חי בפנטזיה שאולי מכירה קבוצתית תוריד את המחיר למשהו נורמלי.

דרך אגב, אני התעניינתי בכיסא אחרי שקראתי את זה.

http://www.joelonsoftware.com/articles/FieldGuidetoDevelopers.html

אולי גם אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת משכנתה? ההורים גרים בהרצליה והסבים בקיסריה? הכיסא עולה בהמרה ישירה כ4000 ש"ח אם אני זוכר נכון היה לפני יותר משנה דיון שבו הוזכר הכיסא והמחיר שהחנות נתנה הוא משהו בסביבות ה- 10K...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המחיר ממש לא מתקרב ל 10000 שח אלה קרוב יותר ל 6000-7000 כמובן שהמחיר משתנה לפי רמת הגימור שאתה מעוניין, ואין מה לעשות כיסא טוב אכן עולה יקר, אך גם מחזיק יותר הרבה זמן.

בכל אופן מומלץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עכשיו ברצינות אני שוקל לרכוש אותו, בסביבות 4000-5000שח לדעתי זה שווה כי הכיסא הזה פשוט יצירת מופת מבחינה ארגונומית, ובתור מי שמבזבז יותר מחצי יום מול המחשב אני חושב שהבריאות שלי שווה את ההשקעה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאמרו לי בד"ר גב הם היבואן הרשמי של Herman Miller בישראל, עולה בסביבות 7K בתצורה הפשוטה. בארה"ב המחיר 850$, שלפי שער המרה של היום יוצא 3145 ש"ח. תוסיפו 100$ משלוח ומסים בסביבת 1K, ותבינו שרוצים עליו בארץ כמעט פי 2. קודם כל מי שכבר מוציא את הארנק בגלל הקידום המסיבי של הכיסא, שיבדוק אותו בחנות של ד"ר גב. בדקתי והאמת ממש לא התרשמתי, לא מהנוחות ולא מהמראה, שסה"כ יפה אבל הרשת השחורה נראת כמו שחורה ולא משדרת יותר מדי יוקרה. דבר חשוב יותר הוא הנוחות כמובן, הכיסא קיים בשלושה גדלים כדי להתאים לגבהים שונים, אבל בארץ כמובן מקצצים את המבחר למינימום כי אין יותר מדי ביקוש, וד"ר גב מוכרים רק את הגודל הבינוני. אם תקראו תגובות עליו באמזון או אתרים אחרים, תראו שהרבה אנשים מצאו גודל אחד ממש לא נוח, והרגישו טוב לאחר ההחלפה, או שפשוט ניסו לזמן ממושך לפני הקניה בחנות. כל אחד והתקציב שלו כמובן, אבל אני לא מרגיש נוח להזמין כסא במחיר כזה מארה"ב רק לפי הטבלה של הרמן מילר, שיכול להגיע ופשוט לא להתאים. גם לתמיכה בגב יש להם שתי אופציות עד כמה שאני זוכר, וגם כל אחת מהן כדי לנסות לפני שמחליטים. ואם כבר הרמן מילר, יצא להם כיסא חדש יותר, embody, שעולה +350$ אבל נוח יותר לפי רוב התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היום ביקרתי אצל פיתארו שם נאמר לי שהם הנציגים הרשמיים של HM בישראל, ושהם "לא רוצים ללכלך על דר-גב". - המשפט הזה נאמר שניות ספורות לפני שהתחילו ללכלך.

בנוסף לכך אמרו לי שפיטארו נותנים 12 שנות אחריות בניגוד לדר-גב שנותנים שנה אחריות בלבד, וכמובן כל אחד מהם מייבא HM בעצמו.

נכון להיום המחיר אצל פיטארו הוא 6200שח לפני מע"מ, ואצל דר-גב 6590שח כולל מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבתי עליו ולא קצת ולא רק בחנות, יש אותו במלא אולפני הקלטות שיצא לי לעבוד בהם.

במהלך הביקור שלי בחנות חוץ מ Aeron היה כיסא אחד שאהבתי יותר, וזה Embody. אבל הייתי מסתפק בAeron.)

בקיצור אני מתכוון לרכוש 2 יחידות, ואם יהיו כאן עוד מעוניינים אולי יש מצב לקבל איזה הנחה במסגרת קבוצת רכישה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

1. הכיסא מצויין. אני הרגשתי שהמחיר מופקע ואין הגיון לשלם פי 3 מאשר בארה"ב.

2. הפתרון פשט אך יש לקחת בחשבון שקניה בארה"ב הה קניה ללא אחרות יצרן.

3. מה שאנ עשיתי:

קניתי את הכיסא באחת החניות המורשת שוק הרמן מילר בארה"ב. המחר היה 719 דולר, לאחר תוספת ידיות, גלגלים משודרגים ותמיכה לגב (אחרת המיחר הי 620 דולר)

שלחתי את הכיסא במשלוח ללא תשלום לאחר החברות המייבאות לארץ בשילוח ימי (אני לא רוצה לפרסם את שם החברה כדי שלא יחשבו שיש לי עניין מסחרי בכך).

הכיסא הגיע לשם כעבור 3 ימים עם פדקס.

משם החל תהלך פשוט של שילוח ימי.לוק חכחודש וחצי להובילבאויה.

מחר ההובלה הימית הה 220 דולר(מי שדחוף לו יכול לבחור בהובלה אווירית- 540 דולר)

מיסים היו 130 דולר.

סכ"ה יצא לי כ- 1100דולר (כ- 3800 ש"ח לאחר ל המיסים)

זה לא זול אך זה לא המחיר בארץ. צריך זכור שהסיכון הוא שאם יש בעיה או תקון אושצריך להחליף את הכיסא, שירות בארץ יהיה יקר יותר.

אני אציין עוד שכשהעלתי את עניין האחריות והמחיר בפני הסוכן האיטלקי שאחראי לאזור שלנו (יוון טורקיה ישראל) הוא לא אהב את זה בלשון המעטה,ופתח פה מאוד לא יפה שהצריך תלונה בחברת הרמן מילר עצמה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...