האם יש למישהו בבית כסא Aeron מבית Herman Miller? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש למישהו בבית כסא Aeron מבית Herman Miller?

LessMore

Recommended Posts

אכן שינו, אבל דווקא לטובה - העלו את תקרת הפטור על מוצרים מסויימים עד 500$ (למכס, לא קשור למע"מ)

https://hwzone.co.il/מיסוי-חדש-מה-ירד-ומה-עדיין-יעלה-לנו-ביו/

אבל בכל מקרה זה לא קשור למע"מ שאותו הוא שילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התגובות חברים יקרים .

הצלחתי לשכנע את החנות לפצל לי את החשבונית ושיצרפו לתוך החבילה , חשבונית על סך 490$ בלבד ויתרת התשלום בחשבונית שתשלח אלי למייל (שירות מאד אדיב, והטריק עם ההנחה בצ'ט בהחלט עובד! ) .

אבל עדיין יש התלבטות קלה אילו תוספות לשים בכסא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ברשימה של buy2usa קטגוריה של ציוד משרד או ריהוט משרד. יש ריהוט מתכת, עץ או פלסטיק.

אצלי הם שייכו את זה ל- "כיסא עבודה" בתוך קטגוריה של כלי-בית או פריטים לבית (housewear) וזו קטגוריה ככל הנראה נמוכה מבחינת מס.

נסה לבקש מ- buy2usa לשייך לקטגוריה זו וזה מקל על המיסוי.

אגב אני לא בקשתי כלום. הם לבד שייכו את הכיסא כפי ששייכו ויצא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואוריון (שוב , קבל את תודתי איש יקר)  החלטנו לשתף אותכם בשיחה שהייתה לנו , לגבי מיסוי , בחירת הכסא ושאר ירקות שקשורים כמובן לנושא .
לשימוש קונים עתידיים :

-----------------------------------------------------------------

אני :

היי איש יקר 

אשמח לעצתך בנושא הזמנת כסא אירון מארה"ב

כבר מצאתי כסא וסיכמתי עם מוכר על מחיר .

כעת ראיתי שלא שילמת מע"מ על הכסא .

בחברת BUY2USA אמרו לי כשכהמכס יעצור לבדיקה את הכסא , הוא יחייב גם מעמ

כיצד קרה שלא לקחו לך מע"מ מה עשית בעצם ?

אוריון:

רשמתי ששילמתי מיסים של 119$

סה"כ עם מיסים, משלוח, ביטוח וכמובן הכיסא עצמו יצא לי פחות מ- 4000 ₪ (כולל ידיות, גב, גלגלים מיוחד)

בקיצור הכל כולל הכל.

המע"מ כלול גם הוא בסכום הזה

אני:

היי איש יקר 

תודה רבה על התשובה .

מצאתי דיל כסא בן 8 שנים במצב מדהים מחו"ל במחיר של 3700 כולל הכל עד לבית .

או חדש מהארץ עם 12 שנות אחריות ב5800 .

מה דעתך ?

אשמח לדעת מה הבלאי ומה המסקנות שלך לגבי ההזמנה הזו 

כמובן ש3700 , זו השערה גסה , כי אתה אומר שלא שילמת יותר ממה שהיה כתוב לך מראש .

אני מאמין שגם לי זה יהיה כך .

היום הנציגה של BUY2USA אמרה לי שחוץ ממה שכתוב במחשבון באתר , יש מע"מ .

כך, שבמקרה הכי טוב , יצא לי 3100 , במקרה הכי יקר 3700 . 

החבילה שלי שוקלת 59 פאונד, אני מניח ששלך שקלה פחות , נכון ?

אשמח לכמה מילים ממך . אתה ממש נחמד

אוריון:

לא ממליץ על אף אחת מהאפשרויות שציינת. כיסא בן 8 שנים זה לא מומלץ בטח לא במחיר כה גבוה

כיסא חדש מהארץ במחיר כה גבוה גם לא מומלץ

אני הייתי מציע את מה שאני עשיתי:

כיסא חדש מארה״ב עם אחריות 12 שנה לחלקים, כולל תוספות ידיות גב מיסים הובלה עד הבית ביטוח בקיצור כולל הכל בפחות מ 4000 שח

אני:

תודה על טיפ הזהב .

אעשה כמוך :)

אשמח שתעזור לי בעוד 2 שאלות :

1.האם הזמנת FIXED ARMS , כמו שאתה עשית , זה אומר שאפשרי גם לכוון את הידיות לגובה או שהן מקובעות לגמרי?

2.האם אתה לא מרגיש שחסרות לך 2 הידיות שסימנתי (שקשורות לקיבוע המשענת ולהשענות קדימה) ? (הבנתי שלא הזמנת אותן) 

שוב תודה , אתה עוזר לי מאד ! 

11111.JPG.0397c770cfa2b2850d2d9a898f63aa81.JPG

במידה ואזמין כסא חדש , מהחנות , ממש כפי שהם נתנו לך הנחה , הם גם נתנו לי הנחה 
אבל זה יוצא 4621 ש"ח .

איך זה שלך יצא רק 1000$ 

אני עדיין בנסיון לפצח את הקוד הזה

Capture.JPG.20513a31bc9831871d7b7763cfcf5455.JPG

אוריון:

1. אני רכשתי ישירות מאחד הספקים של הרמן מילר בארה"ב. האתר נקרא site4life.com

2. דברתי שם עם בחור בשם MATT במייל Matt Breen <matt@sit4life.com>

3. ככל הנראה הם מקבלים עמלה אם הם מצליחים למכור ולכן הם גם מציעים הנחה נוספת אם אתה מתחיל לצ'וטט איתם באתר. הם ישר מציעים 50$ הנחה אם תסגור איתם מחיר והם מאוד יעילים. המקרה דברתי עם MATT אבל אני בטוח שגם האחרים ככה.  אני מציע לך לברר באתר שם מה בדיוקאתה רוצה ואז תתחיל לדבר איתם. אם הם לא יציעו מייד הנחה אל תתבייש לבקש 50$ הנחה. זה גם משהו

4. אני קניתי אחד לי, ובשלב מאוחר יותר גם אחד לאשתי. שנינו מרוצים ולנו בכלל לא חסרים הכפתורים הנוספים.

5. בהתחלה מכוונים את הגב, והקשיות וההטייה. אם את הידיות הקבועות ניתן לכוון אבל עם מברג. אתה מכוון לגובה שאתה רוצה ומקבע את זה.

6. תכל'ס הכפתור יחיד בו אני משתמש הוא גובה מעלה מטה. כל האר - אולי זה נחמד לשחק עם זה אבל בפועל זה חסר שימוש. פעם אחת מכוונים וזהו. אתה ממש לא זקוק כל היום לכוון את הכיסא אבל אם זה ממש חשוב לך, אז זה אומר השקעה של כמה מאוד דולרים. מיותר לחלוטין לדעתי וגם אשתי מרוצה ולא מפריע לה בכלל (למה לכוון כל היום את הידיות? אתה לא ממשיך לגבוה לא?)

7. שים לב שיש טבלה באתר ויש 3 גדלים A,B,C. בארץ אגב מוכרים רק B. לי באמת התאים B. אשתי קטנה יותר ולה התאים A.   גודל C זה ממש לאנשים גדולים או שמנים. יש טבלה שאתה יכול להתאים לפי גובה, משקל.

8. אני קניתי את האיירון הבסיסי, והוספתי גלגלים טובים לרצפה קשה, תוספת לגב וידיות קבועות. עלה 642 דולר ועוד מיסים 223$ ומשלוח 119$. בשקלים פחות מ- 4000 (משהו כמו 3600 ₪, מעט יותר מחצי מהמחיר בארץ!!!!!! המחיר בארץ לדעתי שערוריה והמשלוח הגיע אפילו בחצי מהזמן מאשר הובטח ביבואן בארץ. לקח 40 יום. שלחתי דרך הים עם buy2usa. המחיר דרך האוויר יקר מידי אלא אם ממש דחוף לך. הכל דפק כמו שעון, כל תחנה קיבלתי דיווח על מיקום המשלוח והשליח הביא עד הבית והתקשר קודם.

בקיצור אני מאוד ממליץ, וכפי שאמרתי הזמנתי באותו מקום פעמיים כך שזה לא מקרה.

בהצלחה מקווה שיצא לך טוב. אני מרוצה והכסאות ממש ליגה אחרת מכל המחינות

אפילו פחות מ- 1000$. כולל הכל. הנה הפירוט. אולי פשוט בחרתי בחנות זולה יותר. אני בחרתי מאחד הספקים הרשומים של הרמן מילר מתוך רשימה של הספקים באתר של הרמן מילר. site4life.com

אם יש ימים מיוחדים כמו בלק פריידי, או בוקסינג דיי או יום מכירות אחר אתה יכול למצוא במחירים אפילו זולים יותר ב- 50-100 דולר פחות. אני לא עשיתי כך אבל תנסה אתה

אני:

1. אני רכשתי ישירות מאחד הספקים של הרמן מילר בארה"ב. האתר נקרא site4life.com - גם אני 

2. דברתי שם עם בחור בשם MATT במייל Matt Breen <matt@sit4life.com> - גם אני דיברתי עם MATT - משום מה הוא היה בצ'ט של אתר העודפים (בהתחלה נכנסתי בטעות לצ'ט העודפים , אז כך יצא) ,באתר הרגיל שלהם שוחחתי עם בחור בשם JOSE .

3. ככל הנראה הם מקבלים עמלה אם הם מצליחים למכור ולכן הם גם מציעים הנחה נוספת אם אתה מתחיל לצ'וטט איתם באתר. הם ישר מציעים 50$ הנחה אם תסגור איתם מחיר והם מאוד יעילים. המקרה דברתי עם MATT אבל אני בטוח שגם האחרים ככה.  אני מציע לך לברר באתר שם מה בדיוקאתה רוצה ואז תתחיל לדבר איתם. אם הם לא יציעו מייד הנחה אל תתבייש לבקש 50$ הנחה. זה גם משהו - הציעו לי הנחה על כסאות חדשים . הם נדיבים מאד בהנחה . תודה 

4. אני קניתי אחד לי, ובשלב מאוחר יותר גם אחד לאשתי. שנינו מרוצים ולנו בכלל לא חסרים הכפתורים הנוספים. - כיף גדול לשמוע , כנראה שגם אני אוותר על הידיות - כמעט מעולם לא השתמש בכסאות בשאר הידיות , צודק .

5. בהתחלה מכוונים את הגב, והקשיות וההטייה. אם את הידיות הקבועות ניתן לכוון אבל עם מברג. אתה מכוון לגובה שאתה רוצה ומקבע את זה. - כל כך מסכים איתך , אבל בחנות זה מרגיש כיף שיש את כל הידיות , למרות שזה לא שמיש .

6. תכל'ס הכפתור יחיד בו אני משתמש הוא גובה מעלה מטה. כל האר - אולי זה נחמד לשחק עם זה אבל בפועל זה חסר שימוש. פעם אחת מכוונים וזהו. אתה ממש לא זקוק כל היום לכוון את הכיסא אבל אם זה ממש חשוב לך, אז זה אומר השקעה של כמה מאוד דולרים. מיותר לחלוטין לדעתי וגם אשתי מרוצה ולא מפריע לה בכלל (למה לכוון כל היום את הידיות? אתה לא ממשיך לגבוה לא?) - חח גדול 

7. שים לב שיש טבלה באתר ויש 3 גדלים A,B,C. בארץ אגב מוכרים רק B. לי באמת התאים B. אשתי קטנה יותר ולה התאים A.   גודל C זה ממש לאנשים גדולים או שמנים. יש טבלה שאתה יכול להתאים לפי גובה, משקל. כן גם בארץ ניסיתי את B בפיטארו וגם את C (גם בפיטארו וגם בד"ר  - שמשום מה מחזיקים רק את מידה C ??)

8. אני קניתי את האיירון הבסיסי, והוספתי גלגלים טובים לרצפה קשה, תוספת לגב וידיות קבועות. עלה 642 דולר ועוד מיסים 223$ ומשלוח 119$. בשקלים פחות מ- 4000 (משהו כמו 3600 ₪, מעט יותר מחצי מהמחיר בארץ!!!!!! המחיר בארץ לדעתי שערוריה והמשלוח הגיע אפילו בחצי מהזמן מאשר הובטח ביבואן בארץ. לקח 40 יום. שלחתי דרך הים עם buy2usa. המחיר דרך האוויר יקר מידי אלא אם ממש דחוף לך. הכל דפק כמו שעון, כל תחנה קיבלתי דיווח על מיקום המשלוח והשליח הביא עד הבית והתקשר קודם.

בקיצור אני מאוד ממליץ, וכפי שאמרתי הזמנתי באותו מקום פעמיים כך שזה לא מקרה. - הבנתי , האם השתמש במחשבון של BUY2USA ? משום מה הוא מראה מחירים גבוהים מאד . כעת הקלדתי במחשבון שלהם 1066 דולר (כמו שיצא לך) ויצא לי 4176 , שעל זה - BUY 2 USA אמרו לי בטלפון שזה יהיה עוד מע"מ

בהצלחה מקווה שיצא לך טוב. אני מרוצה והכסאות ממש ליגה אחרת מכל המחינות

תודה רבה איש יקר , אשמח לעוד תגובה , בהאתם להודעה שלי .

המשפט שאיתו אסיים את ההודעה הינו : שהצלחתי לשכנע את הציג שטיפל בי , שיפצל לי את החשבונית , כך שאשלם 490$ פעם אחת , וזה מה שBUY 2 USA יראו , ואז במכס יקחו לי רק 17% מע"מ 

ואת שאר התשלום אשלם להם לחשבונית שניה . שתהיה גלויה רק לעיניי . 

אז כן מגיעה להם מילה טובה

אוריון :

חיפשתי עבורך את התשלום ששילמתי ל- buy2usa דרך פיי-פאל.

רשום שם בפירוש שהמע"מ (VAT) היה 109 ועוד איזה מס 9.96 סה"כ מיסים 119$.

אם תעשה 17% מ- 642$ (מחיר הכיסא) יצא לך 109.

סה"כ שילמתי לפיי-פאל על המשלוח, ביטוח מיסים 366.70$.

לא היה עוד מע"מ. המע"מ כלול כבר בסכום זה.

אם תוסיף את עלות המוצר 642$ יוצא הכל 1008$ (במייל הקודם שכחתי את ה- 24$ ביטוח.

בקיצור סביב 1000$.

אולי לך אפילו יצא פחות כי פיצלת חשבוניות.

שוב, בהצלחה ואני אשמח אם תעדכן בסוף מה יצא.

(אגב לבוס שלי יש את הכיסא מפיטארו עם כל השכלולים וכל הכפתורים. הכיסא שלו כבר שנים באותו כיוונון. לא נראה שמישהו בכלל משתמש בכל הכפתורים הללו. כמו שאמרתי, נורא נחמד לשחק בזה אבל אחרי שמכוונים פעם אחת וזה נוח, יותר לא נוגעים בזה...

57968e9836df9_.JPG.3c3c28a86067e310ffbaa4f3d51a770e.JPG

2. לדעתי ההפרש בין הסכום של המס אצלי לבין מחשבון החישוב שלך נובע ממספר גורמים:

א) אתה חישבת במחשבון . נסה לחשב במחשבון הרגיל באתר

ב) אתה חישבת לפי רהיטים מעץ או מתכת. החישבו לפי פריט זה גבוה יחסית. אבל אין מדובר ברהיט מתכת או עץ אלא פלסטיק

ג) גם רהיט בית מפלסטיק זו לא בדיוק ההגדרה מכיוון שאין מדובר ברהיט לבית אלא למשרד.

ד) אצלי המוצר הוגדר ע"י האתר (לא על ידי) כ- housewear דהיינו כלי בית ואז זה יוצא יותר זול

ה) המחשבון רק מסייע בהערכה כללית. יתכנו שינויים פלוס מינוס

ו) אולי המידות שרשמת אינן מדוייקות

אני מצרף את החישוב לפי הנתונים של קופסת המוצר:

5796db63e2c1b_3.JPG.f74c2b1acf38a0d89725503d789e7b40.JPG

5796db89d60c6_2.JPG.c3534adcaaef18960f45aadbc72c043b.JPG

5796dbd5513e7_4.JPG.190858f9264feea3da8e943bd4c05c20.JPG

.

--------------------------------------------

מצורפות שהיו בשיחה .

כיצד מגיעים לנציג שיעזור ויתן הנחה יפה , באתר המדובר , עקבו אחר התמונה , מאחר ואין את העפתור Chat , ואפשר לחפש שעות כיצד לקבל עזרה אונליין , כשאתם עומדים על הכסא שאתם רוצים , לחצו Ask our Experts

Ask Now:

צ'ט.JPG

מילות מפתח : AERON CHAIR , HERMAN MILLER , כסא מחשב, הרמן מילר, אירון צ'ייר איירון צ'ר ארון צ'יר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני אעדכן כאן בדיוק מה עשיתי צעד אחר צעד , לשימוש עתידי של אנשים שרוצים להזמין . 

עוד דבר שלא כתוב בשיחה , זה שלא משנה באיזו קטגוריה בוחרים בכלי בית , מתחת ל-499$ יתן תמיד את אותם מיסים .

מעל 500$ המיסים כבר מתחילים להשתנות, כאשר בסכומים נורמליים לכסא הזה, יכול להיות גם הפרש של כמעט 100$ כמו שראיתם .

אל תהיו פראיירים , תבקשו לפצל חשבונית ותשלמו פחות ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יש לי כיסא כזה בדיוק. חייב לציין שבתור מי שעובד על מחשב יותר מחצי משעות היממה החלטתי לשים סוף להתכלבות והתחדשתי בציוד עבודה איכותי. אם זו הפרנסה שלכם אז בדיוק כמו שף תקנו את הסכין הכי טובה או כמו ספר שקונה את המספרים הכי מקצועיות. זו הבריאות שלכם והפרודוקטיביות שלכם. כיסא ששינה לי את החיים ואין מה להשוות לכיסאות 1000 שח שישבתי עליהם לפני.

תעשו טובה לעצמכם כיסא טוב+מסך טוב+משקפי ראייה+כפפה למפרק עם ג'ל לעבודה עם העכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...