האם יש למישהו בבית כסא Aeron מבית Herman Miller? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש למישהו בבית כסא Aeron מבית Herman Miller?

LessMore

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עוד אפשרות זה ה-Leap של חברת SteelCase. יש להם יבואן בהרצליה.

http://thewirecutter.com/reviews/best-office-chair-is-the-steelcase-leap/

בתגובות הוא די נקטל

כנראה שזה גם תלוי מאוד בהתאמה אישית, גובה, משקל, צורת הגב, הרגלי הישיבה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התקשר אלי מאנגליה הנציג שאחראי להפצת כיסא אארון של הרמן מילר באזור שלנו.

הוא טען שרוב חלקי החילוף של הכיסא מכוסים מבחינת האחריות 12 שנה גם אם הכיסא נקנה בארה"ב אך השירות בארץ יהיה בתוספת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי במקרה בדיון הזה.

המחירים מטורפים, לשלם כמה אלפים לכסא זה מטורף לפחות מבחינתי,

בלי קשר לעלות, לי למשל יש חתולים ויש לי כסא שנקנה מאופיס דיפו (700 שקל) לפני כ-6 שנים בערך,

והידית קצת התפרקה (המילוי) מהחתולים...כמובן גם שריטות וכאלה.

רק לחשוב שאם זה היה כסא בשווי 3000 או 6000 שקלים הייתי מתחרפן.

לי אישית יש בעיות גב, ואני גם מחפש הזדמנות להחליף לכסא נוח וארגונומי במיוחד בקטע של הידיות כי זה משפיע על הכתפיים שלי ובסוף על הגב.

אין באמת כסאות טובים בלי לשלם כמה אלפים עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי במקרה בדיון הזה.

המחירים מטורפים, לשלם כמה אלפים לכסא זה מטורף לפחות מבחינתי,

טיפולי גב עוד 40 שנה יעלו לך יותר

ועכשיו אני רואה שכתבת שכבר יש בעיות גב --

אם כך, על אחת כמה וכמה שאתה צריך כיסא איכותי

ותחשוב בעצמך: רוב האנשים יסתפקו בכיסאות לא ארגונומיים, ולכן מי שדורש יותר מהכיסא שלו גם נאלץ לשלם יותר

מצד שני,

לא ראיתי עדיין מחקרים שמראים שכיסא X (יקר כלשהו) יכול למנוע בעיות וכיסא Y (זול כלשהו) דווקא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לשלם גם 1500 שקל לכסא, אבל לשלם 6000 שקל זה מטורף.

זה לא שאני יכול לשמור אותו שנים כי עם חתולים זה לא מסתדר.

יש כסאות שאני מרגיש כבר ב-10 דקות הראשונות כאבים אם זה בכתף, גב או בידיים... ויש כאלה שנוח מאוד.

היה דיון כאן בפורום על ניסיון למכירה קבוצתית לאיזה כסא שעולה כ-800-900 ש"ח שהוא גם היה נחשב לכסא מאוד טוב, אבל לא יצא לי אפילו לראות אותו בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעקבו אחרי מחיר הכסא באמזון בעזרת camelcamelcamel:

http://camelcamelcamel.com/Aeron-Chair-Herman-Miller-Graphite/product/B000HV6NVC?context=browse

תמצאו את הרגע שהמחיר נופל מתחת ל600 דולר (עושה רושם שהם עושים מבצעים בסוף שנה , ובאזור מאי), תשלחו לארץ באמצעות חברת הבלדרות האהובה עליכם במשלוח ימי הכי זול, שלמו מחיר סופי של כ 800$-900$.

למי שמודאג מאחריות, ההפרש במחיר נותן לכם אפשרות לקנות עוד כיסא באותו אופן לעומת לשלם את המחיר שרוצים בארץ.

נ.ב

שימו לב של aeron יש מידות, אז לפני שקונים תוודאו שאתם קונים את המידה הנכונה למידות הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד כך עשיתי

מכיוון שרכשתי מספק מורשה של החברה, הבטח לי שמבחינת חלקי חילוף יש לי אחריות 12 שנים בכל קשור לחלקים.

שירות, אקבל בתשלום מהנציג בארץ אך ללא עלות על החלקים.

עלה לי הכל כולל משלוח (220$), מיסים (133$), ביטוח (27$)והמוצר עצמו (719$ - כיסא עם גלגלים משודרגים ותמיכה לגב)

סה"כ 1099 $

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
קניתי את הכיסא באחת החניות המורשת שוק הרמן מילר בארה"ב. המחר היה 719 דולר, לאחר תוספת ידיות, גלגלים משודרגים ותמיכה לגב (אחרת המיחר הי 620 דולר)

מאיזה חנות הזמנת בארה״ב?

שלחתי את הכיסא במשלוח ללא תשלום לאחר החברות המייבאות לארץ בשילוח ימי (אני לא רוצה לפרסם את שם החברה כדי שלא יחשבו שיש לי עניין מסחרי בכך).

אפשר את שם החברה בבקשה? אתה יכול לפרסם, אין כאן שום בעיה. אפשר גם לשלוח לי בפרטי.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב,

אני פניתי ישירות לאחד הספקים המורשים של הרמן מילר בארה"ב. האתר ל הספק הוא http://www.sit4life.com/

המחיר מתחיל מ- 500$ עד1000$ הכל תלוי באביזרים הנילווים.

לפני כשנה קניתי כיסא לעצמי מדגם B

לפני שבוע קניתי כיסא זהה לאשתי מדגם A.

נכון להיום, שלמתי על הכיסא 642$ כולל תוספת ידיות, תמיכה לגב, גלגלים מיוחדים וכיוון סטנדרטי. משלוח בתוך ארה"ב חינם. למי שחשוב תוספת לעוד כל מיני כיוונונים יכול להוסיף 150-200$. אני סבור שזה לא ממ חיוני.

אגב, כשאתה נכנס לאתר יש אפשרו לדבר עם נציג בצ'אט. אני ממליץ לעשות את זה. הוא מייד מציע לך הנחה נוספת של 50$ בערך אז למה לא?

בחרתי במשלוח ימי דרך חברת buy2usa.

המשלוח: 223$

מיסים: 119$

ביטוח 24$

זמן המשלוח 40 יום (לפני שנה זה יצא בדי חודש עד שהכיסא הגיע)

סה"כ בשקלים (כיסא משלוח ומיסים) - 4000 ₪

מהכיסא הראשון אני מאו מרוצה. גם ממשלוח דך BUY2USA אני מאוד מרוצה. הכיסא הגיע עם דואר שליחים עד הבית ובכל תחנה בדרך מארה"ב קיבלתי דרישת שלום מהכיסא ומיקומו בדרך.

למי שמתעניין לגבי אחריות:

דברתי ישירות עם נציג אנגלי של החברה שאחראי על האזור שלנו בישראל. הוא טען שלחלקים יש אחריות של 12 שנים מהחברה בארה"ב.

אבל מכיוון שהכיסא לא נקנה בארץ (פיטרו), יהיה צורך לשלם על העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
ציטוט של אוריון

שלום רב,

אני פניתי ישירות לאחד הספקים המורשים של הרמן מילר בארה"ב. האתר ל הספק הוא http://www.sit4life.com/

המחיר מתחיל מ- 500$ עד1000$ הכל תלוי באביזרים הנילווים.

לפני כשנה קניתי כיסא לעצמי מדגם B

לפני שבוע קניתי כיסא זהה לאשתי מדגם A.

נכון להיום, שלמתי על הכיסא 642$ כולל תוספת ידיות, תמיכה לגב, גלגלים מיוחדים וכיוון סטנדרטי. משלוח בתוך ארה"ב חינם. למי שחשוב תוספת לעוד כל מיני כיוונונים יכול להוסיף 150-200$. אני סבור שזה לא ממ חיוני.

אגב, כשאתה נכנס לאתר יש אפשרו לדבר עם נציג בצ'אט. אני ממליץ לעשות את זה. הוא מייד מציע לך הנחה נוספת של 50$ בערך אז למה לא?

בחרתי במשלוח ימי דרך חברת buy2usa.

המשלוח: 223$

מיסים: 119$

ביטוח 24$

זמן המשלוח 40 יום (לפני שנה זה יצא בדי חודש עד שהכיסא הגיע)

סה"כ בשקלים (כיסא משלוח ומיסים) - 4000 ₪

מהכיסא הראשון אני מאו מרוצה. גם ממשלוח דך BUY2USA אני מאוד מרוצה. הכיסא הגיע עם דואר שליחים עד הבית ובכל תחנה בדרך מארה"ב קיבלתי דרישת שלום מהכיסא ומיקומו בדרך.

למי שמתעניין לגבי אחריות:

דברתי ישירות עם נציג אנגלי של החברה שאחראי על האזור שלנו בישראל. הוא טען שלחלקים יש אחריות של 12 שנים מהחברה בארה"ב.

אבל מכיוון שהכיסא לא נקנה בארץ (פיטרו), יהיה צורך לשלם על העבודה.

לא שילמת מע"מ על הכסא ?

כשאני כעת מזמין כסא מBUY2USA הם טוענים שיהיה 17 אחוז מע"מ מעבר למחיר .

כיצד יצא שלא שילמת מע"מ ?

אשמח להסבר ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle

כשהתקשרתי לBUY2USA אמרו שעל המיסים יש עוד מיסוי ,

עד 499$ זה עוד 17%

מ500$ ואילך עוד 34%

אולי שינוי את המיסים לגבי רהיטים בשנתיים האחרונות ?

אני באמת רוצה לדעת !

אני ממש קרוב להזמנה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...