אנשי קשר - עזרה - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשי קשר - עזרה

Proww

Recommended Posts

אהלן,

במכשיר Optimus Black, אנשי הקשר שמורים בחשבון , על כרטיס ה SD ועל הסים. הכל מבולגן.

רציתי לדעת איך אני פשוט מעביר את כל ה 500 אנשי קשר לכרטיס ה SD בצורה פשוטה. אני פשוט עובר היום חברה והסים כמובן מתחלף.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לגבות אותם בעזרת כזאת (לא מכיר כזאת).

בכל מקרה אנשי הקשר כבר ממזמן (מתקופת האייפונים הראשונים) לא מגובים על הSIM.

באנדרויד הם שמורים לך בחשבון הגוגל - תעבור מכשיר (לאנדרויד אחר) והם יסונכרנו אוטומטית אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לגבות אותם בעזרת אפליקציה כזאת (לא מכיר כזאת).

בכל מקרה אנשי הקשר כבר ממזמן (מתקופת האייפונים הראשונים) לא מגובים על הSIM.

באנדרויד הם שמורים לך בחשבון הגוגל - תעבור מכשיר (לאנדרויד אחר) והם יסונכרנו אוטומטית אליו.

אין לי , זה מכשיר אנדרואים שכן אנשים מגובים על הסים.

אני יודע חלק מאנשי הקשר מגובים על חשבון .

אין לי מכשיר אחר.

אז מה אני אמור לעשות אם חלק מאנשי הקשר מגובים על הסים, חלק על חשבון הגוגל וחלק על ה SD?

במידה ואני מתקין רום אחר, אני אכניס את הסים עם האנשי קשר,אני אלחץ על "אנשי קשר מכרטיס הסים" אחכ קח אייבא אנשי קשר מחשבון ואז גם מSD , כל האנשי הקשר יובאו נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הגעת למצב כזה?

אצלי הכל מגובה על המכשיר (לא יודע על איזה בו, יכול להיות SIM ויכול להיות שלא),

ומסונכרן עם הג'ימייל.

גוגל עשו את זה הכי פשוט שיש.. :S

כי בעבר היה לי מכשיר פשוט , והכל היה מגובה על הסים.. עד שעברתי למכשיר הנ"ל ששם כבר הכל התבלגן.

אז זה יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אבל די מסובך אני מקווה שתבין את ההסבר.

בשום מכשיר אין אפשרות לשמור והלציג אנשי קשר מהכ"ז (SD CARD), יש רק אופציה לבצע גיבוי לכ"ז וזהו, יהיה לך רק קובץ גיבוי.

הטעות שהרבה אנשים עושים זה שהם חושבים שסים שומר את כל האנשי קשר וזה לא נכון.

סים של אונג' ישמור רק 250 (הסימים החדשים בעיקר, אלא אם כן יש לך סים של ה obox או ממש ממש ישן, משהו כמו 7-8 שנים אז הוא שומר רק 100)

סים של פלאפון וסלקום - ישמרו לך רק 500 אנשי קשר (לא בטוח לגבי הסימים הישנים שלהם)

עכשיו לשמור אנשי קשר סים זה טעות לפי דעתי כי הוא מוגבל במידה מסויימת, אתה לא יכול לשמור 2 מספרים תחת איש קשר אחד, אתה לא יכול לשמור יותר ממס' תווים מסויים לשם של איש קשר, אי אפשר להזין כתובת מייל, תמונה וכד'...

בעבר לא היה סמארטפונים והיינו שומרים אנשי קרשר בסים ו\או בזכרון של המכשיר, מה שגם יוצר כפילויות אבל אפשר לשחק עם ההגדרות ולא להציג אנשי קשר מהסים\מהטלפון וככה היינו נמנעים מכפילויות, גם היום זה אפשרי אבל מטומטם.

אז עכשיו שיש לך מכשיר סמארטפון עם מערכת הפעלה של יש לך אופציה לשמור אנשי קשר בחשבון שלך וזאת האופציה הכי טובה.

עכשיו אני יסביר לך עכשיו לעשות את זה אבל שים לב למה שאני אומר פה,

תעביר את כל האנשי קשר שלך מהסים למכשיר, תעשה ההעברה ולא ההעתקה! חשוב מאוד!

לאחר מכן כנס לאנשי קשר ותלחץ על הכפתור תפריט ותעשה שם יבוא\יצוא אנשי קשר ותעשה יצוא לכ"ז.

התהליך הזה יוציא קובץ אחד של VCF לכ"ז.

עכשיו אתה אומר שיש לך גם אנשי קשר בגוגל נכון?

אז כנס לגימייל שלך (לא דרך המכשיר) ובגימייל כנס לאנשי קשר, שם תוכל לראות את כל האנשי קשר ששומרים לך בגוגל.

את הקובץ שייצאת לכ"ז תוציא למחשב ומהמחשב תייבא אותם לגוגל, אם אתה לא יודע איך אתה יכול לחפש בזריז בגוגל איך לבצע זאת, ואז האנשי קשר שעשית להם יצוא לכ"ז יהיו בגוגל, שים לב שאולי יהיו לך כפילויות אבל אל דאגה גם דרך תוכל לבצע merge לאנשי קשר אם יש כפילויות. (גם את זה אתה יכול לחפש בזריז בגוגל).

עכשיו כמה דברים לשים לב,

אם יש לך חשבון פייסבוק, וואטסאפ, ויבר, סקייפ וכל השאר, כל חשבון שמוסיף לך אנשי קשר במכשיר, אם תייצא את האנשי קשר שלך (כמו שרשמתי לך מקודם) זה גם יגבה אותם, ובפועל אתה לא צריך אותם, כי ברגע שתתקין את האפליקציה הם יהיו שם.

אז המלצה שלי היא שתמחק את החשבון האלו מהמכשיר, ותוודא שבאמת הם לא נמצאים באנשי קשר לפי שאתה עושה יצוא לכ"ז.

או שפשוט תגבה אותם גם ואז אולי דרך האפשרות merge של הם "יתחברו" או שדרך הממשק אנשי קשר של גוגל תוכל למחוק אותם במהירות וביעילות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...