מערכת מולטימדיה לאוטו - שאלות... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת מולטימדיה לאוטו - שאלות...

gil_ab

Recommended Posts

טוב אז זה ככה....

אני וחבר שלי (עם ידע בסיסי+ במחשבים ואלקטרוניקה) עומדים להתחיל לבנות מערכת מולטימדיה לאוטו שהכוונה לגביה שתוכל להריץ סרטים, , ויש מצב גם למשחקים ... ועכשיו לשאלות :

1) לגבי אספקת הכוח האם הכוח שבאוטו יספיק האם זה "יאכל" את המצבר? ואם נצטרך איזו שהיא אספקת כח חיצונית?

2) לגבי הרכיבים עצמם: * כמה הארד דיסק של 10 ג'יגב אמור לעלות ??? (בהנחה שאני משתמש בהארד דיסק נישא -שלפי מה שהבנתי אינו עושה בעיות עם זעזועים) * אני מחפש מעבד ולוח אם שיעמדו ברך בדרישות של 1300\1400 מגה הרץ (אני יודע שזה משוגע... ;) כרטיס מסך כבר יש לי וגם כרטיס קול וגם 266 DDR

* לגבי צג מישהו יכול לומר לי אם קיים צג של בערך 10 אינץ' שניתן לחבר למחשב ויציג ביצועים יפים? אגב ראיתי באורנג' לפני די הרבה זמן צגים צבעוניים ממש נחמדים הייתי רוצה לדעת מאיפה אפשר להשיג גם כאלה

:) אני יודע שהשאלה השנייה לא ממש קשורה לפורום הספציפי הזה אבל אודה אם תענו עליה בכל זאת......

המכשיר יקרא ג'י סיסטם צירפתי שרטוט חובבני למדי של הדבר (לא כולל תוספות יצירתיות למארז חחח)

אגב לגבי המארז (אנחנו רוצים לבנות אותו לבד ) מאיזה חומר אתם מציעים לבנות אותו?

* אני מבקש שאנשים מבינים בלבד יענו לי על ההודעה.... תודה ..... :);):D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עומד להיות ..... באוטו....

הגודל יהיה בערך כמו אולי נגן דיוידי(לא סלים) יעני בערך :

עובי : 10 ס"מ

אורך : 30-40 ס"מ המגמה היא כמה שיותר קטן

רוחב : 25 : ס"מ

די קרוב לקופסת הקורנפלקס שלך חחחחחח ;) אבל ת'כלס .. באמת .... תענו לשאלות ששאלתי ואל סתם תכתבו הערות שלא קשורות לכלום ...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי...בוא אני ייתן לך עצה טובה:

במקום להסתבך עם כל הוואג'ראס הזה (למרות שזה מאוד מפתה) הייתי ממליץ לך לקחת רגיל

ולשתול אותו במושב האחורי בפנים או באחורה...איפה שאתה רוצה..ופשוט לשתול אותו בפנים בכל דרך כלשהיא...

או (אם יש לך ידע) לנתק ת'מסך של הנייד ולשים אותו במושב הדקמי שפונה לאחורה ממש מול הנוסע, את המחשב לתקוע בתוך המושב שלא יראו אותו ולהוציא מקלדת חיצונית, שתוכל להרכיב על איזשהיא פלפורמה שתבנה על\ליד הכיסא ועכבר כלול במקלדת (הכפתור הזה שזז)

תקנה אדפטר לחשמל של הנייד תעביר אותו מתחת למושבים (את הכבל) שלא יראו אותו, ותקע אותו במקום של המצית, וזהו...לדעתי זה הפתרון המושלם וכנראה הוא יצא לך יותר זול מהמערכת שאתה מנסה לבנות... ;)

בהצלחה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לי, מצברים של מכוניות הם 12V, כעקרון זה מספיק בשביל להפעיל מחשב, המעבד, הלוח וכל שאר החומרה

לא צורכת יותר מ12V, אבל נגיד המעבד זקוק ל1.5V או נגיד יש מלא חוטים של הספק שהם לא רק 12V, כגון :

5V 3V, או לא יודע איזה.. ::)

אז אתה צריך איזה ספק כלשהו מיוחד, לא?

או יש איזו שיטה להפעיל בצורה שונה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הפתרון....

אז ככה....

אם יש לך סבלנות (ותאמין לי אתה לא רוצה לעשות את זה לבד) תחכה כמה שבועות ותקנה את ה SFF שמופיע בדף הראשי באתר בחדשות שם:

http://www.sfftech.com/showdocs.cfm?aid=482

אחרי שאתה קונה אותו בטח במחיר לא גבוהה אתה צריך לקנות בנוסף מגיק כרד הרד דיסק די וי די וזהו

יש לך מחשב שעובד על 12 וולט בלבד....

כל מה שתצטרך להוסיף אחרי זה זה רצוי מסך מגע קטן ב 900 שקל ואולי מקלט של אינפרא אדום ב 20 שקל לשלט

המחשב ההוא יש לי כניסה של 12 ונראה לי גם 5 וולט אבל זה לא בעייה לבנות מייצב זרם של 5 וולט 20 אמפר אני יכול לסדר לך ב 100 שקל כזה אחד....

ואז יש לחבר את הכל לאוטו עם ממסר וזהו...

(זה לא כזה פשוט כמו שאני כותב את זה אבל זה הרבה יותר פשוט מאשר לדאוג לממיר מתך וכל השאר....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...