המוד הראשון שלי, מקלדת - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוד הראשון שלי, מקלדת

lazy-bones

Recommended Posts

עובד, צריך לחכות שהתמונות יעלו, לוקח קצת (הרבה) זמן.. :P

ולא הייתי קורא לזה מקלדת מוארת, מה עשית שם? שמת 4 לדים ל4 חיצים של המקדלת? זה נקרא מוארת?

תעשה משהו שיאיר את כל המקלדת.., אבל בתור מוד ראשון, זה חביב ביותר! ;):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורס זה לא טוב... נסה להכניס שם איזה 10 סופר לדים.. אם אמורים להאיר לך את רב המקלדת...

אולי אפילו תעשה חורים במקלדת (לא דווקא עגולים אולי אפילו חלון אם יש מקום..) ככה יראו אותם ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 10 ישמור השם?

ראיתי מלא מודים בארץ ובעולם ששמו שני לדים כחולים סופר בשני צצדי המקלדת, מאירים את המקלדת בצורה

מקסימה ביותר, לא צריך יותר משני לדים ונגדים.. ::).

אתה שם אותם באלכסון לכיוון המקלדת, וזהו.. זה יאיר לך מספיק, אם אתה רוצה ממש ממש אור אור,

תשים 4.

אבל 10 זאת הגזמה, אין מקום.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אני יכול להשיג כאלה 'סופר לדים'?? הסופר לדים האלה, זה UV??

ואם אני הולך לעשות כזה דבר, להאיר כככככככללללללל המקלדת, אז הלדים יהיו כמובן בתוך המקלדת!

וצריך יותר מ4, לדעתי... לכל חלקת Fים, צריך לפחות לד אחד

אהה עוד דבר, הלדים, איזה גודל הם?? אני צריך אותם כמה שיותר קטנים. מקסימום 3 מ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הלדים לא יהיו בתוך המקלדת, אלה בקצוות בחוץ,

אני אחפש תמונה ברשת למה שאני רוצה לעשות והראה לך, אתה צריך שני סופר לדים, לא UV, אלה אם אתה

עושה את המקלדת שלך בצבעים שרגישים לUV, אחלה רעיון אבל יותר מסובך, לדים סופר (אולטרה בריט) בכל צבע שתרצה,

בדרך כלל כחול מאיר מעולה! שים אתה צריך אותם בגודל של 5 מילימטר, אני שוב אומר - הם לא בתוך המקלדת כמו המוד שאתה עשית,

הם יהיו בחוץ, בצדדים, תיקח שני כפתורים של מקלדת שאתה לא צריך, או כל דבר אחר בצורה של כפתורים מקלדת,

תעשה חורים בקצוות העליונות של המקלדת תשים על החורים את המקש, ככה שיסתיר את החור ותדביק אותו,

תעביר בחור את החוטי חשמל של הלד, הלד יהיה בתוך המקש שהדבקת, תשים נגד, וזהו..,

עוד מעט אני אעלה תמונה אם אני אמצע.. ;):D

* אל תתיחס לשגיאות כתיב, אם ישנם, לא היה לי כוח לכתוב בפירוט, רשמתי מהר, ולא שמתי לב לשגיאות הכתיב,

סליחה מראש.! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...