בנייית שוקר (מעביר זרם ) בעט - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנייית שוקר (מעביר זרם ) בעט

danieln9

Recommended Posts

כדי שמתח יוכל לעבור באוויר הוא צריך מינימום 10,000וואלט תלחץ על המצת באוויר ותראה את המתח.

אתה לו מת מזה בגלל שהזרם הוא בערך 0.5מיקרו (0.000005 ) לכן זה לא יכול לעשות נזק לגוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואי הרגתם אותי אני פעם עשיתי משהו דומה רק שאז השתמשתי בקבל של פלורוסנט

יש לו שני חוטים שמטעינים את הגז שבפלורוסנט בהתחלה ההבהוב הזה אתם מכירים אותו

אז לאותו הבהוב אחראי אותו קבל הוא ממש גדול ואין בעיה להטעין אותו פשוט מכניסים אותו

לשקע חשמל רגיל למשך שלוש שניות והוא מלא וניראה את הגבר שמוכן לגעת בו אח"כ זה ממש

מחשמל ואין מה לדאוג כי המתח שם כל כך נמוך שאין סיכוי לנזק כלל אבל זה מפחיד חבל על הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, אם אני לא טועה מה שאני עשיתי בעבר זה בדיוק אותו הדבר!! :o

החליפו לנו בבית הספר פלורסנטים, ואני ועוד כמה חברים לקחנו בטריות ענקיות כאלה של הפלורסנט,

ששמים אותם בשקע של החשמל, הם נטענות, ואני פעם אחת בטעות נגעתי בזה, אז הרגשתי את הלב שלי

פועם כמו משוגע (בטח זה הגיע לקוצב הלב.. :P), וכולי רעדתי, כמובן מתוך אינסטיקט (ככה רושמים?),

צעקתי :"אמאל'ה" שנגעתי בזה, ומתוך רפלקס זרקתי את זה על הריצפה.. :P

זה ממש ממש מבהיל שמחשמלים אותך עם זה!, זה מפחיד לאלה, ולפי דעתי זה יכול לגרום נזק,

זה נראה לי מעביר מתח די גבוה, ככה שפשר לגרום לקוצב הלב לשלוח פולסים חזקים מידי

לקוצבים הקטנים ואז כל קוצב קטן יפעל מתי שבא לו וכמה שבא לו (למדתי את זה ביום ראשון בהרצה של מד"א),

וזה יכול לגרום לירידת / עליית לחץ הדם, ואז לעילפון, וחס וחלילה למוות.. :-\

אבל לא בטוח שזה יכול לקרות מהסוללה הזאתי, או שאולי כן.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי ממש איזה חלק בפלורסנט אם זה הראש הזה שמליפים שבעצם גורם להבהוב אז כן אם לא תגידו לי מה ודבר שני מישהו יכול ליבדוק לי כמה מיקרו פאראד הקבל במצלמה ............

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...