SGS2 שמאבד לעיתים קרובות קליטה לחלוטין ו/או אפשרות גלישה - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SGS2 שמאבד לעיתים קרובות קליטה לחלוטין ו/או אפשרות גלישה

xtract1

Recommended Posts

יש לי SGS2 בן שנה לערך. הוא עם CM10 העדכני ביותר כל הזמן. לאחרונה התחלתי לשים לב שאני מאבד קליטה ושיחות מתנתקות (בגלל אותו איבוד קליטה) לפעמים פעמיים או שלוש ביום. מעבר לכך, פעם-פעמיים ביום פשוט נעלמים לי כל סמננים לכך שאני מחובר לרשת (מבחינת גלישה) ויש לו בבר הקליטה רק את הקווים המדוברים ולא H או 3G ושום דבר ואכן, אי אפשר לגלוש. שום דבר לא פותר את זה רק כיבוי והדלקה מחדש ואז הכל חוזר להיות בסדר כביכול.

ניסיתי כל מיני מודמים כמו XXLQ5 ו-6 וגם BVPL7 אם אני לא טועה בשם, לא הולך.

אשמח לנסיונות לעזרה.

*אני עם אך עד כמה שזכור לי זה קרה גם בהוט*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה גם קורה (גם SGS2) אבל לעומתך אני כרגע בהוט מובייל, אבל יכול להיות שזה יהיה תקף גם אליך, כשזה קורה, אני נכנס להגדרות, ואז ל mobile networks >> Network operators ואז הוא מחפש (לוקח דקה~) אני מסמן את מה שצריך וזה חוזר להיות רגיל, חשוב לוודאות ש packet data and data roaming מסומנים.

זה לפחות הפתרון שתקיף לגבי, מקווה שזה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בוחר שם את מובייל או לוחץ על בחירה אוטומטית?

בכל מקרה זכור לי שניסיתי לאחרונה ללחוץ גם על גולן וגם על בחירה אוטומטית וזה לא עבד. רק ריסטרט פתר את הבעיה.

וסימנתי את נתונים בעת נדידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להגיד שזה גם קשור ברום שאתה שם.

אני עם sgs1 עם רום cm10 (שאני מעדכן פעם בשבועיים בערך), ומידי פעם גם אני חווה נפילות כאלה. תנסה לשים רום יציב עם איזה מודם נורמאלי (בדרך כלל זה מספיק). ואל תשכח לעשות מידי פעם ניקוי cache.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה בעיות דומות עם ה-SGS הראשון והעל מותי, וראיתי דברים כאלו גם באחד מהדגמים הנמוכים יותר של (לא משוכנע איזה דגם, יש מיליון והם כל כך דומים אחד לשני...).

אני מאמין כי החלפת רום באופן מלא תפתור את הבעיה. הייתי מנסה אילולי הייתי כה עצל.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

האמת שבדיוק באתי לפתוח תראד בנושא כי דבר מאוד דומה לזה קורא גם לי.

מידי פעם, ניראה די אקראי, אחרי שאני מתנתק מהwifi אני לא מצליח להתחבר לאינטרנט בחיבור data עד שאני עושה ריסט למכשיר.

נסיתי לכבות את חיבור וdata והלדליק אותו (כולל roaming) וזה לא עוזר, נסיתי גם להיכנס למצב טיסה ולצאת ושוב זה לא עוזר.

נראה שרק ריסט למכשיר עוזר.

בדומה לפותח התראד יש לי sgs2 עם cm10 הדבר חוזר על עצמו גם עם הקרנל המקורי שמגיע עםcm וגם עם Siyah.

לקוח של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייק,

קרנל לא שיניתי מעולם, אבל אני יכול להגיד לך שניסיתי מספר מודמים ו-RILים וכל שאר השטויות האלה. שום דבר לא עזר.

בפועל - רק התקנה של CM10.1 החדש (שמומלץ בלי קשר לעניין הקליטה) סידרה את זה לחלוטין. כרגע אני כשבוע עם CM10.1 ואפילו פעם אחת לא חויתי איבוד קליטה/ניתוק/איבוד וכו'

ממליץ בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...