לעלות volatge ל - 8500 עם עפרון - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעלות volatge ל - 8500 עם עפרון

cute scorpion

Recommended Posts

הי עשיתי טעות קטנה לפני שנה וחצי בערך וקניתי RADEON 8500 le (לא נורא לומדים מטעויות) במקום הרגיל,(כמובן שהייתי עושה טעות עוד יותר גדולה אם הייתי קונה ...) והקטע כאן זה שהזיכרונות שלהם הם מאותו סוג ודגם רק שב - LE שלי הוא בא כ - default של 200 וברגיל הם 275 (בדרך כלל יש גם כאלה עם 250) כשעשיתי oc מסתבר... שאפשר רק עד 235. אם אני רוצה לשחרר אותו עד 275 כמו "הרגיל" אני צריך להעלות את voltage. קראתי באיזה אתר שאפשר לעשות את זה עם עפרון (סוג מסויים אני לא זוכר), פשוט מדגישים מסביב ל-2 נגדים ואז כתוצאה שהחוד של העפרון עשוי פחם שזה חומר שמעביר חשמל אנחנו מאפשרים ליותר אלקטרונים לעבור דרך הנגד הזה .

עכשיו אני רוצה לעשות את זה אבל אני קצת חושש אני מעוניין בעוד פרטים ממישהו שאולי ניסה או יודע עוד כמה דברים שאני צריך לדעת.

חברה מי שרוצה שגם ינסה איתי למי שיש 8500 נאסוף כאן מידע ביחד ונראה איך העיניינים מתגלגלים כאן ביי ביי...

יש לי גם אבל אני לא מצליח להכניס אותם, אם מישהו יודע איך, ככה שהם יופיעו אחרי הטקסט אז תסבירו לי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי יש בלינקים האלה כל מה שצריך עכשיו רק נשאר הקטע המפחיד... לעשות את זה. טוב אני ינסה אבל לאט לאט ומי שרוצה לנסות אז קודם כל שיקרא את כל הלינקים...אם מישהו ניסה כבר והצליח( או שלא ) אז גם לכתוב כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה!

אבל אין שום שינוי כנראה ששירטטתי חלש מידי עם העפרון דרך אגב עשיתי עפרון רגיל אבל הוא גם עשוי פחם ...אז זה לא אמור לשנות כל כך נראה לי

עפרון רגיל זה מעופרת נדמה לי

עפרון פחם זה כמו של הציירים יש כמעט בכל שמוכרת ציוד למשרדים ולבית ספר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי בל מיני תוכנות גרפיות ואני לא רואה שום ריצודים וחלקי תמונות כאלה. אני רואה הכל חלק והמחשב כבר דלוק 3 שעות שמתוכן חצי שעה באיזה דמו של

אני רוצה להגיע ל 275 כי זה ה defualt ב - הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לפני חצי שנה בערך ונדפק כל הכרטיס זה היה ביוס של 275 275 (בסוף תיקנתי עם הביוס הקודם) אבל עזוב זה סתם, הבעיה של ה LE זה המתח הנמוך ודרך אגב זה התחיל לעשות לי בעיות אבל הפסיק ב 250 ו300 הליבה והיה לי 235 וליבה של 285 אז בעקרון זה די שווה לעשות את הקטע עם העפרון בשביל עוד 15 מגהרץ ...אבל זהו אין, אי אפשר יותר ניסיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...