קנית מסך 120Hz - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית מסך 120Hz

stavzim

Recommended Posts

יותר נכון לומר שלרוב לא איכפת... אבל אפילו אמא שלי (בגיל 59) שמה לב לתזוזה החלקה כששיחקה mahjong במחשב שלי (לצורך העניין, גם לה יש עכבר :) )

Though the 120Hz refresh frequency does make games playable in 3D, there’s another important benefit of using a faster refresh rate - everything looks smoother, and you can now drive up to 120 FPS without tearing. The VG236H was my first exposure to 120Hz refresh displays that aren’t CRTs, and the difference is about as subtle as a dump truck driving through your living room. I spent the first half hour seriously just dragging back and forth across the desktop - from a 120Hz display to a 60Hz, stunned at how smooth and different 120Hz was. Yeah, it’s that different.

If you’re the kind of person that cares about squeezing every last FPS out of your box - regardless of how you feel about 3D - don’t even bother reading the rest of this review, just run, don’t walk, to the store and get this 120Hz display. I’m serious.

http://www.anandtech.com/show/3842/asus-vg236h-review-our-first-look-at-120hz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני לא רוצה להתווכח, אבל:

1. אתה טועה.

2. זה נכון שמסכי 120hz יועדו ל-3D. אך זו אינה ולו חצי הוכחה לכך שאין תועלת מ-120hz ב-2D.

ההבדל בינך לבין "אותם האנשים הנדירים שמסוגלים להבחין" הוא שלהם יש מסך 120hz ולך אין.

1. תוכיח לי שאני טועה ( שיש קשר בין כמות ה FPS ל hz של המסך).

2. איך אתה יודע מה יש ומה אין לי ? אני מכיר אותך או אולי אתה אותי ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. איך אתה יודע מה יש ומה אין לי ? אני מכיר אותך או אולי אתה אותי ? ???

2. די ברור שהוא התכוון שאם היה לך מסך 120HZ לא היית מדבר ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא על Frames Per Second, Refresh Rate ו - Vsync באותו המאמר, שבין היתר מתייחס לקשר ביניהם.

If your FPS is higher than your refresh rate at any time, your monitor will not actually be able to display all of these frames, and some will come out with a graphical glitch known as Tearing. To prevent this, you can enable an option called Vertical Synchronization (VSync). However here's the tricky part: if VSync is enabled, then your refresh rate and FPS will have a direct relationship with each other - they will become synchronized together. This is all covered in more detail in the Vertical Synchronization section of this guide.

ד"א, סתם בשביל הקטע שאלתי כרגע את אחי, שאין לו שום עניין או מושג בדבר, אם הוא מבחין בהבדלים כשאני מחליף בין 60hz ל-120hz בשולחן העבודה.

הוא מייד אמר שהעכבר זז חלק יותר ב-120hz, ויצא מהחדר בחוסר עניין. הוא לבטח לא ירוץ להחליף מסך עכשיו... אבל הנקודה שלי ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא על Frames Per Second, Refresh Rate ו - Vsync באותו המאמר, שבין היתר מתייחס לקשר ביניהם.

ד"א, סתם בשביל הקטע שאלתי כרגע את אחי, שאין לו שום עניין או מושג בדבר, אם הוא מבחין בהבדלים כשאני מחליף בין 60hz ל-120hz בשולחן העבודה.

הוא מייד אמר שהעבר זז חלק יותר ב-120hz, ויצא מהחדר בחוסר עניין. הוא לבטח לא ירוץ להחליף מסך עכשיו... אבל הנקודה שלי ברורה.

OK, שיכנעת אותי . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...