מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

או כי הוא מבין שמדובר בגורם קיצוני שיותר מתאים לעוצמה לישראל מאשר לליכוד.

עם כל הכבוד לנתניהו, לא הוא אמור להחליט מה "מתאים לליכוד" ומה לא. בשבל זה יש פריימריז. אתה, שדעותיך נעות בין איכשהו-מרכז לשמאל, תקבע מה מתאים לליכוד ומה לא? תתפקד לליכוד, תצביע ליכוד, תבקר את אופיו.

לגבי היחסים בין ביבי לפייגלין, אכן יש תיעוב (לפחות לצד אחד), אבל התיעוב הוא פוליטי: ביבי רואה בפייגלין מישהו שעשוי לתקוע לו מקלות בגלגלים אם ינסה להנהיג קו מתון מדי. התקשורת, מהבחינה הזאת, אמורה לאהוב את פייגלין שהרי היא תאהב את כל מה שרב עם ביבי - אבל מן הסתם היא לא, שכן כאן התיעוב אינו פוליטי אלא אידאולוגי. השמאל בטוח שלדעותיו של פייגלין אין כלל זכות קיום, ושהאידאלוגיה התמוהה הזו של לומר את האמת בקשר לערבים, למטרותיהם כאן, לזיקתם (הלא קיימת ברוב המקרים) לישראל, והעיקר, בקשר לזכותו של כל אדם להביע את דעתו גם אם היא נשמעת "הזויה", היא "סכנה לדמוקרטיה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כל הכבוד לנתניהו, לא הוא אמור להחליט מה "מתאים לליכוד" ומה לא. בשבל זה יש פריימריז. אתה, שדעותיך נעות בין איכשהו-מרכז לשמאל, תקבע מה מתאים לליכוד ומה לא? תתפקד לליכוד, תצביע ליכוד, תבקר את אופיו.

לגבי היחסים בין ביבי לפייגלין, אכן יש תיעוב (לפחות לצד אחד), אבל התיעוב הוא פוליטי: ביבי רואה בפייגלין מישהו שעשוי לתקוע לו מקלות בגלגלים אם ינסה להנהיג קו מתון מדי. התקשורת, מהבחינה הזאת, אמורה לאהוב את פייגלין שהרי היא תאהב את כל מה שרב עם ביבי - אבל מן הסתם היא לא, שכן כאן התיעוב אינו פוליטי אלא אידאולוגי. השמאל בטוח שלדעותיו של פייגלין אין כלל זכות קיום, ושהאידאלוגיה התמוהה הזו של לומר את האמת בקשר לערבים, למטרותיהם כאן, לזיקתם (הלא קיימת ברוב המקרים) לישראל, והעיקר, בקשר לזכותו של כל אדם להביע את דעתו גם אם היא נשמעת "הזויה", היא "סכנה לדמוקרטיה".

מה זה משנה אם אני אתפקד לליכוד?

את הרשימה קובעים החברה מהתעשיה האווירית ושאר הוועדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שהוכח בפריימריז האלו היא שהטענה הזו לא נכונה.

ברבי - ביבי לא הולך לשום מקום. תראה את איך השמאל עושה שמיניות באוויר כדי לייצר מנהיג יש מאין (לפיד, שלי, אולמרט, בואו נחזיר את לבני מפרישה וכו'). הוא הנכס הגדול ביותר של הליכוד בפרט ושל מחנה הימין בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-4312136,00.html

והנה מערך היח"צ המשומן של YNET מתחיל בעבודה. מדהים לראות כמה עזות מצח יש לשמאל הקיצוני שעומד מאחורי האתר הזה. הוא פשוט לא מתבייש ואפילו לא מנסה להסתיר את ניסיונות הפגיעה שלו בליכוד פעם אחר פעם.

כמו כן מיותר לציין שכל הציטוטים שמופיעים שם - נכונים מאוד וטובים מאוד. אני לא מבין מה הבעיה.

המסתננים הם אכן סרטן ,טיבי הוא אכן גיס חמישי, וחנין זועבי היא אכן בוגדת.

מדהים איך עד לפני הכתבה הזאת שמתיימרת לפגוע בליכוד ולהראות כמה שהוא "רע" הייתי בטוח שאני אצביע לנפתלי בנט, אבל עכשיו אחרי התזכורת הזאת על כל החוקים הנפלאים שאנשי הליכוד קידמו, וכל הציטוטים הנפלאים שהם אמרו - אני דווקא מערער אולי בכל זאת להצביע לליכוד.

YNET האלה כלכך מטומטמים, הם לא מבינים שזה מה שכל העם רוצה. הם חושבים שהם פוגעים בליכוד אבל למעשה הם רק עוזרים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך עד לפני הכתבה הזאת שמתיימרת לפגוע בליכוד ולהראות כמה שהוא "רע" הייתי בטוח שאני אצביע לנפתלי בנט, אבל עכשיו אחרי התזכורת הזאת על כל החוקים הנפלאים שאנשי הליכוד קידמו, וכל הציטוטים הנפלאים שהם אמרו - אני דווקא מערער אולי בכל זאת להצביע לליכוד.

באמת שהוצאת לי את המילים מהפה (הקדמת אותי באיזה 5 דקות עם התגובה הזו). לכתבה הזו בכיף היה אפשר לקרוא "30 סיבות להצביע ליכוד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YNET האלה כלכך מטומטמים, הם לא מבינים שזה מה שכל העם רוצה. הם חושבים שהם פוגעים בליכוד אבל למעשה הם רק עוזרים לו.

קראת בכתבה את מה שנוח לך לקרוא ולכן היא התיישבה עם המסקנה שאליה הגעת.

כולנו נוטים לעשות זאת, אני משער שזו הסיבה שרובנו לא מחליפים דעה פוליטית לכל אורך חייהם.

אם תהיה לך הזדמנות (אולי יופיע בYoutube) הקשב לראיון שנעשה של רובי ריבלין לאחר הפריימריז לערוץ 10.

על דעותיו הימניות לא ניתן לחלוק. הוא נגע בדיוק בנקודה אותה YNet ניסו להעלות - הקו האנטי דמוקרטי בליכוד בשם הלאומיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מהי הגדרתך לדמוקרטיה. לא כל שינוי שנעשה במוסדות השלטון (או במפלגות פנימה) הוא בהכרח "נגד הדמוקרטיה", ולא כל שינוי שאכן פוגע בדמוקרטיה נעשה ע"י הימין לטובת הימין. רוצה דוגמאות?

- פסילת כ"ך מלהשתתף בבחירות, תוך סירוב לפסול את המפלגות הערביות מנימוקים דומים.

- טרפוד חוק שיחייב משאל עם לפני שמוותרים על שטחים.

- "האקטיביזם השיפוטי" של אהרון ברק, המטשטש את הגבולות בין הרשות המחוקקת לרשות השופטת.

- פרשנות מרחיקת לכת לחוק לשון הרע המאפשרת למעשה לכלי תקשורת להכפיש אדם ולרמוס את זכותו לכבוד מבלי לבדוק את העובדות לעומק.

- חוקים שנועדו במקור להגן על קורבנות תקיפה מינית, שבפועל מאפשרים (ולעיתים מחייבים) את מעצרו של פלוני עוד לפני שהיתה איזושהי אפשרות לברר את פרטי המקרה, ובמקרים רבים הנאשם יורשע על סמך עדות בלבד אף אם יש בה סתירות, תוך רמיסת זכות הנאשם למשפט הוגן.

אלו דוגמאות לחוקים שנתמכו ע"י השמאל, שאין בינם לבין הדמוקרטיה דבר. הנה דוגמאות לחוקים שנתמכו ע"י הימין ודווקא אמורים לשפר את הדמוקרטיה:

- אותו חוק הנוגע למשאל עם שהוזכר לעיל.

- נסיון לבטל את זכות הווטו המצויה כרגע בידי הרשות השופטת על בחירת שופטים חדשים. כרגע השופטים הקיימים יכולים לטרפד כל שופט שאינו מקרב אנשי שלומם.

- שידוד מערכות באוניברסיטת בן גוריון, שנועדה להעניק לסטודנטים למדעי המדינה מגוון השקפות ולא רק תעמולה מזוקקת. פעולות דומות נעשו בתחום האזרחות במשרד החינוך.

- חוק שקיפות העמותות, שנועד לחייב כל עמותה המקדמת אג'נדה פוליטית בישראל לחשוף את זהות מממניה. חוק זה, אם היה עובר, אינו אוסר כלל על פעילותה של אותה עמותה, אלא רק נותן כלי בידי האזרחים להעריך את כוונות התורמים ולפיהן את האג'נדה האמיתית של אותה עמותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם רצים להצביע לליכוד אל תשכחו שוואיננט קשור לעיתונות בדיוק כפי שהארץ קשורה לעיתונות, כלומר הכל בדיה ומעשיות.

הם סתם מחצינים את המעשים של הליכוד. אולי חברי הליכוד הם ימניים אבל העומד בראשם והמכלול השלם רחוק מלהיות ימני ורחוק מלהיות לאומי.

אני עדיין עומד בעמדתי שהליכוד הוא שמאל מתון ומי שחפץ במפלגה ימנית צריך לבחור בין הבית היהודי-עוצמה לישראל-קומץ המפלגות הדתיות.

ולכל אלה שצורחים היטלר-פאשיזם-דמוקרטיה. אל תשכחו שדמוקרטיה מאוד יפה על הניר אבל כאשר בצמרת השלטונית מבוצרים אנשים בעמדות מפתח וקיימת אפליה בוטה על פי דיעה פוליטית, זוהי כלל לא דמוקרטיה.

השמאל רוצה מדינה ישראלית עם ראש ממשלה ערבי ומפלגות שמאל שונות

הימין רוצה את מרחב הקשת הפוליטית עם דיעות שמאל אמיתיות (ולא החרא האנטי ציוני שהולך כיום בשמאל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שהוצאת לי את המילים מהפה (הקדמת אותי באיזה 5 דקות עם התגובה הזו). לכתבה הזו בכיף היה אפשר לקרוא "30 סיבות להצביע ליכוד".

עכשיו גם אני מתלבט. באמת רציתי בנט אבל מסתבר שגם הליכוד עשה לא מעט. אני חוכך בדעתי אם זה מספיק שאצביע להם שוב או שהפעם בנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת חבל לי על בני בגין שהפך לא רלוונטי היום. הוא אחד האנשים הישרים בממשלה הזו, למרות שהשקפותיו לא תואמות עכשיו את אלו של המתפקדים לליכוד.

בגין לא הפך ללא רלוונטי, הפעילות שלו ל"ניצחון בפריימריז" הייתה דלה ולא מספיקה אל מול מכונות התעמולה המשומנות של החברה האחרים.

חבל, בהחלט איש ישר וצנוע (צנוע מדי. לא היה מוציא שקל מהתקציב של המשרד שלו, היה נוסע בתחבורה ציבורית עד שאילצו אותו לנסוע עם נהג

מתוקף היותו שר בממשלה)

וחנין זועבי היא אכן בוגדת.

היא לא בוגדת מכיוון שמעולם לא הייתה בצד שלנו ולא התיימרה להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...