מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אצביע לשלי, זה יהיה מתוך תחושה שלא יהיה שום הסכם עם הסו-קולד פלסטינים

ושום פינוי שידמה למה שעשה שרון או אולמרט בעמונה.

זה יהיה על מצע חברתי נטו. למרות שהיא לא כזאת חברתית כמו שהתקשורת מציירת אותה, אבל אני פשוט לא סובל את ביבי.

אם שפיר ואופנהיימר יכנסו למקום ריאלי ברשימה, אין לי בכלל התלבטות. רק בנט.

בנט זה על מצע מדיני, דם טרי שמגיע לו הזדמנות להראות אם הוא יודע לדבר לוחמני וזה הכל. כמו ביבי שמומחה בדיבורים.

אני יודע שלא כזה הגיוני להתלבט בין שניהם, אבל זה אני.

בכל מקרה ביבי יהיה ראש הממשלה הבא, כך שהשאלה בכלל לא "למי היית מצביע לראשות הממשלה?".

רק "את מי היית רוצה לחזק?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ע"ע נוהל פתיחה באש.

תורך.

יפה. אם הם חפים מפשע, משמע זה לא פשע לחנך\לעודד\להסית להרוג אותך, וזאת לפי דבריך שלך. לפיכך, אם אני עכשיו אקרא מעל גבי הפורום הזה לכל מי שעוקב אחרי הדיון למצוא את האיש העומד מאחורי הכינוי "llyaN" ולשסף את גרונו, הרי שלא ביצעתי מבחינתך שום עבירה, ואין לך שום זכות חוקית או מוסרית לקרוא לכך שיעצרו אותי. עד כאן אני עוקב אחרי ההגיון שלך נכון?

ולשאלתך, להגיד שאסור לירות בהם כי הוראות הפתיחה באש אוסרות זאת (וברור לי שכרגע הן אוסרות), זה כמו להגיד שאסור להתיר ללזוגות חד מיניים להתחתן כי החוק אוסר זאת. חוקים אינם "תורה מסיני" - הם נועדו למטרה מסויימת, וכשאינם משרתים את המטרה דינם להשתנות. חוקי הפתיחה באש נועדו לאזן בין הצורך של בבטחון לבין "זכותו של אדם באשר הוא לחיים" - המרכאות כי לדעתי זו זכות נרכשת ולא "טבעית". ברגע שהאיזון מופר, קרי, הוראות הפתיחה באש לא מצליחות לשמור על המידה הראויה של בטחון, יש לשנותן. באותה מידה, אם רמת הבטחון היתה עולה משמעותית, נניח, אם החמאס והחיזבאללה יניחו את נשקם מחר, יש להחמיר את הוראות הפתיחה באש על מנת להמנע מהרג מיותר.

אם אצביע לשלי, זה יהיה מתוך תחושה שלא יהיה שום הסכם עם הסו-קולד פלסטינים

ושום פינוי שידמה למה שעשה שרון או אולמרט בעמונה.

שלי היא מצביעת חד"ש בעברה. למרות הדגש החברתי-כלכלי במצעה (שגם הוא על הפנים, אבל זה נושא אחר), מה גורם לך לחשוב שהיא לא תנסה ליישם מדיניות שמאל קיצוני במישור הפוליטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה. אם הם חפים מפשע, משמע זה לא פשע לחנך\לעודד\להסית להרוג אותך, וזאת לפי דבריך שלך. לפיכך, אם אני עכשיו אקרא מעל גבי הפורום הזה לכל מי שעוקב אחרי הדיון למצוא את האיש העומד מאחורי הכינוי "llyaN" ולשסף את גרונו, הרי שלא ביצעתי מבחינתך שום עבירה, ואין לך שום זכות חוקית או מוסרית לקרוא לכך שיעצרו אותי. עד כאן אני עוקב אחרי ההגיון שלך נכון?

ולשאלתך, להגיד שאסור לירות בהם כי הוראות הפתיחה באש אוסרות זאת (וברור לי שכרגע הן אוסרות), זה כמו להגיד שאסור להתיר ללזוגות חד מיניים להתחתן כי החוק אוסר זאת. חוקים אינם "תורה מסיני" - הם נועדו למטרה מסויימת, וכשאינם משרתים את המטרה דינם להשתנות. חוקי הפתיחה באש נועדו לאזן בין הצורך של ישראל בבטחון לבין "זכותו של אדם באשר הוא לחיים" - המרכאות כי לדעתי זו זכות נרכשת ולא "טבעית". ברגע שהאיזון מופר, קרי, הוראות הפתיחה באש לא מצליחות לשמור על המידה הראויה של בטחון, יש לשנותן. באותה מידה, אם רמת הבטחון היתה עולה משמעותית, נניח, אם החמאס והחיזבאללה יניחו את נשקם מחר, יש להחמיר את הוראות הפתיחה באש על מנת להמנע מהרג מיותר.

בולשיט ודממוגיה בגרוש. נכון, קריאה להסתה והרג זאת עבירה חמורה, אבל למיטב ידיעתי, בהנחה שאין לך כוחות על טבעיים, אני לא אמות מזה גם אם תרצה מממממש חזק. לכן, הדבר הצודק הוא לזרוק לכלא ולא כדור בראש. אתה זוכר מה המטרה המקורית של בית סוהר אני מקווה. וכן, גם אני מסכים שהתנאים של אסירים בטחוניים כרגע טעונים שיפור מיידי, כלומר יותר רף של מה שעושים בארה"ב (לא גוואנטנמו) ולא נורבגיה. וגם אם לא תשלח לכלא את אחמד שחוזר על אוטומט כמה שהוא מת לטבוח ביהודים, זה מה שמפחיד אותך, אספסוף מצוי של ערבים אינפנטילים שחיים בסרט אקשן אחרי שהצליחו לפספס את ת"א בכמה ק"מ טובים... עשה לי טובה, ותסכים עם ההנחה שלי שאלה שיושבים ומחליטים החלטות בנעיינים כאלה מבינים באסטרטגיה ודיפלומטיה יותר ממה שאתה ואני ויתר אבירי המקלדת פה בפורום נבין אי פעם.

'קיצר, פעם הבאה שאתה פולט כאלה שטויות תסתכל במראה ותענה לעצמך בכנות אם היית מיישם את אותו העיקרון כלפי חבר טוב שלך (נגיד סימבור התותח לדוגמא) אם היה קם ומתחיל לזמר את הספין-אוף הידוע "מוות לערבים" בכל הזדמנות שהיה מזהה מצלמת בלייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין למי שחושב ששלי טובה מבחינה "חברתית כלכלית" שהוא טועה בגדול,

שלי נמצאת בכיס הקטן של עופר עיני וכל הועדי עובדים הגדולים,

לא הרבה אנשים אומרים שהם הולכים להלחם בועדי עובדים (כי רובם בכיס שלהם כמו שלי),

מי שכן רוצה להלחם בהם הוא בנט :)

אני לא יודע אם הוא יצליח או לא, מה שכן לא הרבה מעיזים להצהיר על זה בפומבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמצביע לעבודה, בהינתן המצב הנוכחי בו לגוש הימין יש רוב, רק מחליש את הממשלה.

עדיף לבחור מתוך גוש הימין את המפלגה שהכי קרובה לדעה שלך (במישור המדיני או הכלכלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי היא מצביעת חד"ש בעברה. למרות הדגש החברתי-כלכלי במצעה (שגם הוא על הפנים, אבל זה נושא אחר), מה גורם לך לחשוב שהיא לא תנסה ליישם מדיניות שמאל קיצוני במישור הפוליטי?

המדינה נעה על ציר דמיוני שלא מאפשר פניה חדה שמאלה.

שלי יכולה לנסות לשבור שמאלה, אבל לא ילך לה.

היא תשאר חזקה רק אם תלך על מצע חברתי שקל לרוב הציבור להזדהות איתו.

ואני לא מדבר על איזו מהפכה סוציאליסטית.

בסה"כ שתבוא לעשות סדר בבלאגן של ביטוח לאומי, עמידר וכאלה.

כחלון, בתור מתנת פרידה, הרחיב את דמי האבטלה גם לכאלה שעבדו משרה חלקית במשך שנה, ולא רק לאלה שעבדו 300 יום.

שתמשיך את דרכו. יהיה יותר קל לה כשהוא לא בסביבה לתפוס את מקומו

לגבי חיזוק גוש הימין: גוש הימין היה חזק בממשלה החולפת, אבל לא יצא מזה שומדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'קיצר, פעם הבאה שאתה פולט כאלה שטויות תסתכל במראה ותענה לעצמך בכנות אם היית מיישם את אותו העיקרון כלפי חבר טוב שלך (נגיד סימבור התותח לדוגמא) אם היה קם ומתחיל לזמר את הספין-אוף הידוע "מוות לערבים" בכל הזדמנות שהיה מזהה מצלמת בלייב.

אני? בוודאי שלא (וסימבור אינו חבר שלי, פשוט אני נוטה להסכים עם דעתו בעניין המסויים הזה) - שהערבים יישמו זאת... אה, בעצם הם מנסים גם כך. אבל ברשותך, נחזור לנושא:

ואני לא מדבר על איזו מהפכה סוציאליסטית.

בסה"כ שתבוא לעשות סדר בבלאגן של ביטוח לאומי, עמידר וכאלה.

סדר בביטוח לאומי? בחלום הלילה. ביטוח לאומי דורש סדר משלוש בחינות:

1. עובדים בעלי קביעות שכבר לא אכפת להם מכלום, שעושים חרא של עבודה.

2. נהלים וקרטריונים שלפעמים פוגעים בנזקקים.

3. קיצבאות רבות המשולמות למי שלא מגיע לו.

בקשר לסעיף הראשון, שלי לא תפתור אותו - היא גם לא תנסה. להיפך, היא וההסתדרות התומכת בה הן החסידות הגדולות ביותר של המושג "בטחון תעסוקתי", קרי קביעות, כלומר מצב בו אין אפשרות לפטר אדם גם אם הוא חרא של עובד. בקשר לסעיף השני, היא אמנם בעד הרחבת הזכאות לקצבאות, אלא שבניגוד לכחלון שביצע צעדים מדודים לטובת מי שמגיע לו, שלי תהיה בעד הקלות רוחביות בקרטריונים, כשהתקציב הנוסף הנדרש לכך צריך לבוא מאיפשהו. היות והיא ממש לא מתכוונת להחיל בדיקות זכאות מחמירות יותר במקרים הבעייתים המוזכרים בסעיף השלישי, כמו כאלו שלא קרובים למיצוי ההשתכרות שלהם, הקצבאות הנוספות יבואו על חשבון משרדי ממשלה אחרים או מהעלאת מיסים. בקיצור, מתוך 3 הבעיות, 2 היא מתחייבת במצעה להחמיר, ואת השלישית היא תפתור על חשבון אותו מעמד ביניים שמתלונן כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הפעם הראשונה שbarbee אומר שהוא רוצה ביחימוביץ' כי היא "תעשה סדר בביטוח לאומי" - אני באמת לא מבין איך הגעת למסקנה הזו? לא התעמקתי יותר מדי במצע של העבודה, אבל אני לא זוכר שהנושא הזה נמצא בכלל על השולחן מבחינתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושאים עולים ויורדים מהשולחן.

לא אמרתי שהיא התחייבה לכך, אני אומר שאני מקווה שהיא זאת שתעלה את הנושא בעתיד.

לצערי אני לא רואה בליכוד אף אחד שיכול או בכלל רוצה לפעול בנושאים כאלה.

כחלון הלך. מי שמנסה להידמות לו בעיקר מדבר בלי שיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא תפעל בכיוון הזה, תהיה בטוח שאתה רק תפסיד מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא רואה בליכוד אף אחד שיכול או בכלל רוצה לפעול בנושאים כאלה.

כחלון הלך. מי שמנסה להידמות לו בעיקר מדבר בלי שיניים

אני עדיין לא מבין - עזוב התחייבה/לא התחייבה - מה גורם לך לחשוב שהיא תפעול בכיוון הזה יותר מאשר דב חנין, מיכאל בן ארי, חיים כץ, פייגלין, זהבה גלאון או כל ח"כ אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...