מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא. לצערי אתה לא מבין שום דבר.

שמעתי התבטאויות של בן ארי ובעוד שאינני מסכים עם חלק מהפעיליות שהוא עשה.

לקרוא לו טרוריסט מראה עד כמה אתה אדם צר מוחין.

למה לי אין בעיה להקשיב ולקרוא דיעות שמאל ורק אז להסיק מסקנות בעוד שאנשי השמאל רק מריחים משהו שקשור לימין וישר מסיקים "גזענותף נאציזם וטרור"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תומך בטרור יהודי כנגד טרור ערבי"

אתה בכלל חושב לפני שאתה כותב? הוא תומך בהגנה עצמית מפני טרור ערבי. הוא קורא להרוג את המחבלים ולא לתת להם חופשות ומענקים.

איך בכלל אפשר להיות טרוריסט כנגד טרור של מישהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, אני מבקש- מספיק עם הקללות והמכות מתחת לחגורה. זה לא מכבד אף אחד מכם ולא את הפורום. וחוץ מזה, זה עלול לגרום לנעילתו של דיון מעניין זה.

שנית, ויקיפדיה הייתה פותרת הכל: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%22%D7%9A#.D7.99.D7.97.D7.A1_.D7.94.D7.AA.D7.A0.D7.95.D7.A2.D7.94_.D7.9C.D7.98.D7.A8.D7.95.D7.A8

כ"ך המקורית אכן לא הוגדרה כארגון טרור, זאת שאחרי הרצח הוגדרה כך ובצדק.

שלישית, אם אני הייתי אתה, סימבור, לא הייתי קורא להם "פלישתים"- ביחוד לא אם אתה מגדיר עצמך ככהניסט. הערבים שכאן אין להם כל קשר לפלישתים שהתקיימו כאן משכבר הימים. עצם כינויים פלישתים גורם לך לחזק את טענת הפלסטינים על שייכות הארץ להם. (זאת אגב הסיבה שאני מקפיד לאיית זאת עם ס' ו-ט').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הגנה עצמית זה לגיטימי. לאף אחד (כמעט) בעם אין בעיה עם זה, גם "במחיר" של פגיעה בחפים מפשע. הבעיה מתחילה שיש כאלה שחושבים שאין בעזה חפים מפשע וכל האמצעים כשרים. למזלנו כמה מנדטים לחבורת ההזויים הזאת לא תשנה את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה תשובה כנה, בבקשה: האם אזרחים עזתים שמעולם לא אחזו בידיהם באופן אישי, אך מחנכים את ילדיהם שפסגת השאיפות היא להיות שהיד ולהרוג כמה שיותר יהודים, הם בגדר "חפים מפשע"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלישית, אם אני הייתי אתה, סימבור, לא הייתי קורא להם "פלישתים"- ביחוד לא אם אתה מגדיר עצמך ככהניסט. הערבים שכאן אין להם כל קשר לפלישתים שהתקיימו כאן משכבר הימים. עצם כינויים פלישתים גורם לך לחזק את טענת הפלסטינים על שייכות הארץ להם. (זאת אגב הסיבה שאני מקפיד לאיית זאת עם ס' ו-ט').

נקודה מעניינת ואכן אתה צודק. אני קורא להם פלישתים בתור כינוי חיבה וגם כי שרדנו את פלשת אז נשרוד פלסטין ואת הגיס החמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כולם שם כאלה?

אני מדבר על אלו שכן. בכוונה הדגשתי באחת ההודעות הקודמות שכוונתי אינה לתמוך בהרג חסר הבחנה, אלא בהרג של תומכים "פעילים" גם אם אינם חמושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה תשובה כנה, בבקשה: האם אזרחים עזתים שמעולם לא אחזו בידיהם באופן אישי, אך מחנכים את ילדיהם שפסגת השאיפות היא להיות שהיד ולהרוג כמה שיותר יהודים, הם בגדר "חפים מפשע"?

לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...