מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

אני מכיר הגדרה פשוטה למדי לסיווג:

ימין קיצוני (אמיתי, לא הימין בארץ לו התקשורת מדביקה את התווית "קיצוני" גם כשהוא ממש לא) הוא זה שרואה באחרים אשמים לבעיות שלו, גם כשאין קשר.

שמאל קיצוני הוא זה שרואה בעצמו אשם בבעיות של אחרים, גם כשהוא לא.

הלא קיצוניים הם אלו שמכירים באשם האמיתי בבעיות, אלא שהשמאל אומר שבאחריותו לפתור גם בעיות של אחרים כל עוד הוא יכול ואילו הימין אומר שקודם יש לעשות לביתינו, ובעיות של אחרים אין לפתור על חשבון האינטרס שלנו.

כל תנועה\מפלגה המטילות על קמצוץ מהאחריות לשנאתם של הערבים כלפינו היא שמאל קיצוני. בשביל להיות שמאל "סתם", צריך לכל הפחות להודות בכך שכל הצרות שיש לערבים נגרמו על ידי הערבים עצמם, שהשנאה כלפי נובעת מהחינוך ומהדת שלהם ולא ממש קשורה לעמדות או לפעולות שלנו וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי מאוד קשה עם זה שהפרדת דת ואתאיזם במדינה הזאת הולך בד בבד עם מפלגות שמאל.

למרות שאני מבין למה, זה מאוד מקשה עליי להחליט במי לבחור.

או שאני צריך להיות אגואיסט ולהצביע למי שדואג לרווחה שלי במדינה בה אני חי

(שיאפשר לי להקבר ולהנשא בצורה מכובדת, יאפשר לי לסוע באוטובוס בסופ"ש),

או שאני צריך להצביע למפלגה ימנית שמבחינתה אני אזרח סוג ב' אבל היא גם תדאג

לשמור עליי ועל בטחוני ולא תכנע להזיה הזאת שנקראת "מחנה השלום" שזאת כבר נהייתה דת בפני עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק, שמאל וימין לא נמדדים רק בגישה שלהם לערבים אלא בתחומים שונים. בהחלט יכולה לקום מפלגה שתתמוך לחלוטין בסוציאליזם-קומוניזם ותקרא להשמיד את פלשת. רק בשביל לסבר את האוזן, הקומוניסטית במונחים של שמאל-ימין היא מדינת שמאל-שמרני אך בכל הנוגע לאויבים הן מבית והן מחוץ ימין קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר הספק התכוונתי לסיווג לפי השקפה מדינית בלבד, אם כי לדעתי הסיווג תופס גם בהקשר הכלכלי - בנפרד מזה המדיני. אדם בהחלט יכול להיות שמאל כלכלי וימין מדיני, אם הוא מאמין שעל הכלל לפתור את בעיותיו הכלכליות של הפרט ובו בזמן חושב שאין לוותר לערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה מעיז להגידש שאתה לא קיצוני כאשר הסמל שלך הוא של תנועה אשר פסק בית המשפט העליון ((כןכ כן, חבורה של יפי נפש סמולנים)

שהינם מסיתים לאלימות, ומפרים את חוקי מדינת ישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי avatar לא מייצג דעה. אני לא מזדהה עם התנועה לאחר רצח כהנא ולמען האמת אפילו לא יודע מה הם מעודדים או לא.

בכל הנוגע להוצאת הארגון מחוץ לחוק זו שטות מהסיבה הפשוטה שברוך גולדשטיין (האדם שבגללו התנועה הוצאה מחוץ לחוק) פעל לבדו וללא שום קשר לתנועה עצמה אך בגלל שבעברו היה מזוהה עם התנועה בחרו להוציאה מחוץ לחוק. באותה מידה ניתן להוציא את בל"ד ושו"ת מחוץ לחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך, DXM, התנועה נפסלה ע"י אותו בית משפט שמנע את פסילתן של מפלגות שתומכות בארגוני טרור. כאזרח מדינת אני אמנם מחוייב לציית לפסיקותיו של בית המשפט, אבל אוי לי אם הוא יקבע לי את המצפן המוסרי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס עם הצביעות.

ארה"ב + אירופה הוציאו אותה מחוץ לחוק אוטומטית בגלל שישראל הוציאה אותה מחוץ לחוק. לא התקיים שום דיון שם.

להזכירים בארה"ב ארגון הקו קלוקס קלאן הוא ארגון חוקי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חאלס עם הצביעות.

ארה"ב + אירופה הוציאו אותה מחוץ לחוק אוטומטית בגלל שישראל הוציאה אותה מחוץ לחוק. לא התקיים שום דיון שם.

להזכירים בארה"ב ארגון הקו קלוקס קלאן הוא ארגון חוקי..

אתה מתנגד לטרור ערבי ותומך בטרור יהודי ואני הצבוע? :lol:

...ובחלק מהמדינות המערביות גם חמאס וחיזבאללה אינם מוגדרים כארגוני טרור.

לא בארה"ב, גם לא ברוב אירופה (בטח לא במערב אירופה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתנגד לטרור ערבי ותומך בטרור יהודי ואני הצבוע? :lol:

הצביעות היא בהגדרה של כך כארגון טרור מלכתחילה, אז כן, אתה הצבוע.

לא בארה"ב, גם לא ברוב אירופה (בטח לא במערב אירופה)

החמאס אינו מוגדר כארגון טרור בנורבגיה, ואילו אוסטרליה מגדירה רק את "הזרוע הצבאית" שלו כארגון טרור. החיזבאללה מוגדר כארגון טרור רק בארה"ב, קנדה והולנד (ובאופן חלקי, גם באנגליה ואוסטרליה). בכל מקרה, אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לנחש אתה מצביע שמאל. איך אני יודע? א) אתה מטומטם ב) אתה מעוות דברים.

היכן תמכתי בטרור יהודי? להרוג את האויבים שלך אינו טרור אלא הגנה עצמית.

אין לי בעיה עם טרור ערבי או טרור נוצרי או טרור יהודי לצורך העניין. כל אדם עושה את הבחירות שלו ואם הוא בוחר בטרור, זכותו. רק שלא יבוא בטענות לאחר מכן כשמפעילים עליו סנקציות. אני נגד זה שטרוריסטים ערבים מקבלים מעמד של אלים בכלא הישראלי ומשוחררים עם דיפלומות. לא פעם אמרתי גם שאלימות זו לא הדרך לפעולה אבל אני לא אשב בחיבוק ידיים כאשר מנסים להרוג אותי. כ"ך זה ארגון טרוריסטי בדיוק כפי שפלישתים הם פליטים.

ולבסוף אם אתה מסוגל לקלוט ואני מבין שקשה לך אז שב דקה ותקרא קצת מכתביו של כהנא:

http://www.rabbikahane.org/Books.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי "הארה" בימים האחרונים:

כשביבי וליברמן חתמו על הסכם הפסקת האש ואמרו במסיבת העיתונאים "שלא כולם צריכים לדעת את שיקוליהם להפסקת האש ויש דברים שגדולים יותר מזה". לא האמנתי ואיחלתי רק את הרע ביותר שאני יכול לביבי וליברמן בכל מקום אשר הלכתי הוצאתי להם את השם הרע ביותר, הייתי כל כך עצבני על הסכם הכניעה המביש הזה לעלובי החיים הללו בשם חמאס ומצריים...

אבל אז קראתי כתבה שפשוט הפכה את דעתי 180 מעלות ושוב החזירה את אמוני בליברמן(רק בליברמן, ביבי זה סיפור אחר)

באתר דבקה:

http://www.debka.co.il/article/22550/%D7%90%D7%95%D7%91%D7%9E%D7%94-%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A2-%D7%94%D7%91%D7%90-%D7%99%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%95-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95-%D7%90%D7%9D-%D7%9B%D7%9A-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%A4%D7%A1%D7%A7%D7%AA-%D7%90%D7%A9

והבנתי כמה הצמד ביברמן גאונים, הם גרמו לאובמה להשבע שתוך שבוע יהיו כוחות גדולים של ארצות הברית בסיני כדי למנוע הברחות ולשמור על השקט, וכולם כבר יודעים שארצות הברית ממש אבל מממש לא רחמנים כמונו, מבחינתם הפצצות "שטיח" וחיסול מטרות גם כשיש אזרחים בטווח זה מקובל.... ובנוסף מעכשיו הכאב ראש בשם מצרים וחמאס צריך לענות בפני אובמבה וארצות הברית ישירות ולנו יש דבר אחד או שניים פחות לדאוג לו :)

הלוואי שהייתה מפלגה שמורכבת מ: ליברמן, נפתלי בנט, בן ארי, וזאב אלקין ( אלקין סטייל!! )

אה ועוד דבר אחד: כהנא צדק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...