מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוכזבי הליכוד/נתניהו - למי תצביעו עכשיו בעקבות ההתקפלות בעמוד ענן?

Judas Iscariot

למי תצביע?  

1150 הצבעות

1. 1. למי תצביע?

• נשאר עם הליכוד-ביתנו
    • הבית היהודי
    • עוצמה לישראל (מיכאל בן ארי ושות')
    • עם שלם
    • ש"ס
    • יש עתיד
    • קדימה
      0
    • העבודה
    • מרצ
    • המפלגות הערביות
      0
    • מפלגה "קטנה"(עלה ירוק, הירוקים, מגמה ירוקה, אור, לב ועוד ועוד)

Recommended Posts

מוציא להורג? זה כתוב בספר החוקים של מדינת ישראל!

אין בעיה שיהיה ימין, שמאל, מרכז.

הבעיה מתחילה כאשר השמאל והמרכז הם קבוצות של ארגונים משניים של יחידות טרור ערבי ועוכרי ישראל

והימין הם השמאל המתון של שנות השבעים והשמונים!

הרב כהנא היה גיבור, מגדולי האומה הישראלית.

האדם קרא למדינה יהודית של שלום ואחווה ללא כפייה דתית.

הוא קרא להתנגדותל לערבים רק בגלל שהם פגעו ביהודים.

במילותיו שלו: "אני לא שונא ערבים, אני אוהב יהודים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין מה הבעיה של האנשים עם רוסים. גם ככה בעוד דור או שניים לא ישאר מהתרבות הרוסית כלום. ניסיון לשמר שפה זה יפה אבל בפועל זה פשוט לא עובד. הבנים של גיסי ידעו פעם רוסית היום הם כבר לא. הוא עדיין לימד את הבן הקטן שלו רוסית למרות שזה לו עזר לו עם הגדולים.

אין מה לעשות בשביל לשמור על שפה ותרבות צריך לגור בגטו. בלי מערכת חינוך בשפה רוסית לא ישאר מהתרבות הזאת כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת מהתרבות הרוסית כמעט ואין זכר לא בארץ ולא ברוסיה (נפוצה יו תר אצל דור ההורים). מאז נפילת מסך הברזל גם התודעה של הרוסים ברוסיה השתנתה.

הסיבה לאנטיגוניזם נגדם הוא בחלקו בגלל האוריינטציה ימינה שלהם (הרי זה ידוע שהשמאל הם הגזענים הגדולים ביותר)

אבל לא רק ובתור אחד כזה אני יכול להעיד שחלק מהאנטיגוניזם נובע גם מתפיסת הרוסים את תרבותם כעליונה בעליל על שאר התרבויות

וגם בגלל שהם השתלטו על הרבה משרות מתגמלות (סטייל הקהילה היהודית בגרמניה של שנות העשרים והשלושים).

נדמה לי גם שיש על זה ערך בויקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם רוסים, הם אחלה וכל מי שאומר אחרת הוא גזען.

הבעיה היא כמובן, עם רוסים שמצביעים לימין, כי עדיין מוטמעת בהם תרבות קומוניסטית-סטליניסטית של "מנהיג חזק". כיוון שיש הרבה בוחרים רוסים הם משנים את המאזן הדמוקרטי לטובת הימין באופן חסר פורפורציה ויש לעשות חושבין רציני כיצד פותרים את הבעיה הזו, פן הפלורליזם ייעלם ויהיה פה רק ימין.

או במילים אחרות: http://www.latma.co.il/article.aspx?artiId=5745

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אגלה לך סוד קטן, אישקריות: אני "רוסי" שמעולם לא הכיר את רוסיה מעבר לטווח הראיה של ילד בן 4, הגיל בו עליתי לארץ - ועדיין הצבעתי לליברמן... כי הוא "רוסי"? לא - בבחירות הקרובות כנראה אצביע לבנט או ל"עוצמה לישראל". כי אני "רוסי"? אם בכך אתה מתכוון לתאר אותי כמישהו שחונך שלא להפנות את הלחי השניה, לא להכנע לתעמולת האוייב ולשים זין על שקריו, אז כן, זה כי אני "רוסי". אם אתה רוצה "לפתור" את הבעיה, נראה שלא תהיה לך ברירה אלא להקים מחנות ל"חינוך מחדש" של הרוסים הסוררים, בהתאם לדוקטורינת השמאל כמובן. אלטרנטיבה נוספת לשמירה על "המאזן הדמוקרטי" כפי שהוא עשוי היה להיות ללא קולות ה"רוסים" הוא למנוע מהם זכות בחירה - הרי הם הורסים את הדמוקרטיה, לא?

אגב, ה"פלורליזם" שאתה מדבר עליו הולך ונעלם מסיבה אחרת לגמרי: לשמאל (הפוליטי) בישראל מזמן אין מה להציע, ויותר ויותר אנשים מבינים זאת... לא סתם מפלגת מרץ איבדה 3/4 מכוחה בשני העשורים (כמעט) שעברו מאז אוסלו, למרות שאחוז ה"רוסים" באוכלוסיה לא עלה - להיפך, במקום הדור המבוגר שהולך לאיטו בדרך כל בשר, עולה דור צעיר שחונך בארץ ולא מכיר את מה שהלך ברוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהסתירה הברורה בין החלק הראשון בהודעה לחלק השני, והוספת המאמר המצויין מלאטמה יבהירו את היותי ציני... הבעיה היחידה עם הרוסים היא אנשי השמאל כמו DXM שמחפשים סיבות סוציולוגיות "עמוקות" כלפי דברים שהם פשוט חילוקי דעות פוליטיים רגילים. אשכנזים בעלי דעות ימניות גם כן - האם זה בגלל שהם "לא קלטו שפה זה לא אשכנז?"

אני מזמן כבר מחזיק בדעה שגם הימין וגם השמאל מכילים מאפיינים גזענים מאוד חזקים - השמאל פשוט צבוע בקשר לזה.

יש MEME מעולה של זהבה גלאון(יו"ר מרצ למי שלא מכיר) שכתוב עליו:

"מרצ לא גזענים

בניגוד לליברמן הרוסי המסריח הזה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שאנשים הבינו פה ששמאל זה לא חד"ש, בל"ד, רע"ם תע"ל, שלום עכשיו ונשות מחסום וואטש, זה ארגוני שמאל קיצוני.

העצמאות, העבודה, ומרץ הם שמאל (אם כי מרץ היא בקצה המאד שמאלי של המפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המפלגות הערביות שציינת הן מפלגות ימין ערביות ולא שמאל.

על מרץ החדשה אין בכלל מה לדבר, תפיסת העולם שלהם הזויה ולא משתלבת כלל עם המציאות.

העבודה היא מפלגה שמשתנה תדירות ולמען האמת יש במצע שלה גם דברים טובים הבעיה שהיאר הוציאה מתוכה טרוריסטים כגון רבין-פרס. אפילו גולדה מאיר שתאכלס היו לה ביצי ברזל, כמעט והשמידה את .

ליכוד סגלל דפוקה, המצע שלה בכל הנוגע לפנים הוא ימין, המצע שלה בכל הנוגע לביטחון הרבה יותר שמאל מהעבודה והרבה יותר קרוב למרץ.

את העצמאות אניל א מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...